Niedziela 03.03.2019 18:45

Siostra Meghan Markle znów atakuje: "Złamała ojcu serce i jeszcze udaje ofiarę"

Meghan Markle książę Harry rodzina królewska księżna Sussex Samantha Markle

Siostra Meghan Markle znów atakuje: "Złamała ojcu serce i jeszcze udaje ofiarę"

Bliscy księżnej Sussex robią co mogą, by potwierdzić prawdziwość powiedzenia, że rodziny się nie wybiera. Odkąd jej związek z księciem Harry’m wyszedł na jaw i stało się jasne, że to coś poważnego, rodzina, z którą Meghan łączą trudne i skomplikowane relacje z dużą dawką wzajemnych pretensji i zadawnionych żalów, nie daje jej spokoju.

Zobacz: Ojciec Meghan Markle UJAWNIŁ TREŚĆ LISTU, który dostał od księżnej. "Twoja druga córka karmiła tabloidy kłamstwami. PATRZYŁEŚ, JAK CIERPIĘ"

Przyrodnia siostra Meghan nie zdecydowała się jej odpuścić nawet na czas ciąży. Wbrew przyjętemu zwyczajowi, by oszczędzać stresów kobietom oczekującym narodzin dziecka, postanowiła znów wpędzić ją w poczucie winy. Najwyraźniej nie przejęła się tym, że rodzina królewska uznała ją za osobę nie będącą w pełni władz umysłowych.


Samantha Markle udzieliła właśnie zjadliwego wywiadu, w którym oskarża księżną o to, że złamała serce ich wspólnemu ojcu, a teraz jeszcze udaje, że to ona jest w tej sytuacji ofiarą.

Poszło o wywiad, którego książę Harry udzielił stacji BBC 4 po pierwszych wspólnych świętach spędzonych z rodziną i Meghan jako swoją oficjalną narzeczoną w Sandrigham w 2017 roku. Wspomniał, że Amerykanka od razu odnalazła się wśród jego bliskich jak "w rodzinie, której sama nigdy nie miała".

W dokumencie Meghan i Markles - rodzina w stanie wojny wyemitowanym niedawno w Channel 5, Samanta ostro potraktowała relację Harry’ego.

Pierwsza myśl, która mi przyszła do głowy to, że Harry nie zna całego obrazu sytuacji. Coś tu jest nie w porządku. Wprawdzie nie byliśmy klasyczną rodziną, w sensie planowania wakacji zgodnie w harmonogramem, ale byliśmy rodziną - skomentowała w telewizji. Meghan wstydzi się swojej rodziny, dlatego odegrała tę scenę.

W swoich dalszych wynurzeniach Samantha nawet nie ukrywa, że niektórzy krewni Meghan po jej korzystnym zamążpójściu liczyli na komfortowe życie na jej koszt i przeżyli spore rozczarowanie, gdy okazało się, że raczej nic z tego.

Ona nie ma serca - skarży się siostra księżnej. Złamała serce naszemu ojcu na milion kawałków. Zamiast zrobić wszystko, co w jej mocy, by zapewnić mu wygodne i dostatnie życie, to jeszcze udaje, że to ona jest ofiarą. 

  

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (143)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 143
Odpowiedz
468 71
zgłoś
gość 03.03.2019 18:46
Biedna dziewczyna. Bardzo jej wspolczuje, taka dysfunkcyjna rodzina moze wiele niszczyc...
Odpowiedz
453 38
zgłoś
Addy 03.03.2019 18:48
Przecież to nie pieniądze Megan, żeby miała dawać je ojcu xd Niech ta kobieta w końcu zamilknie
Odpowiedz
32 7
zgłoś
P 03.03.2019 18:48
Rodzinka...
Odpowiedz
212 30
zgłoś
Gość 03.03.2019 18:48
Co dalej z pijaną żonką Kalisza ????
Odpowiedz
42 22
zgłoś
gość 03.03.2019 18:48
Naprawdę jej współczuje
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 143