Trwa ładowanie...
Przejdź na

Siostra Meghan Markle znów atakuje: "Złamała ojcu serce i jeszcze udaje ofiarę"

89
Podziel się

Samantha Markle postanowiła nie odpuścić przyrodniej siostrze nawet na czas ciąży. Na kilka tygodni przed datą porodu księżnej zdecydowała się, za pośrednictwem telewizji, znów ją oczernić.

Siostra Meghan Markle znów atakuje: "Złamała ojcu serce i jeszcze udaje ofiarę"
bCYyBVAR

Bliscy księżnej Sussex robią co mogą, by potwierdzić prawdziwość powiedzenia, że rodziny się nie wybiera. Odkąd jej związek z księciem Harry’m wyszedł na jaw i stało się jasne, że to coś poważnego, rodzina, z którą Meghan łączą trudne i skomplikowane relacje z dużą dawką wzajemnych pretensji i zadawnionych żalów, nie daje jej spokoju.

Przyrodnia siostra Meghan nie zdecydowała się jej odpuścić nawet na czas ciąży. Wbrew przyjętemu zwyczajowi, by oszczędzać stresów kobietom oczekującym narodzin dziecka, postanowiła znów wpędzić ją w poczucie winy. Najwyraźniej nie przejęła się tym, że rodzina królewska uznała jąza osobę nie będącą w pełni władz umysłowych.

bCYyBVAT

Samantha Markle udzieliła właśnie zjadliwego wywiadu, w którym oskarża księżną o to, że złamała serce ich wspólnemu ojcu, a teraz jeszcze udaje, że to ona jest w tej sytuacji ofiarą.

Poszło o wywiad, którego książę Harry udzielił stacji BBC 4 po pierwszych wspólnych świętach spędzonych z rodziną i Meghan jako swoją oficjalną narzeczoną w Sandrigham w 2017 roku. Wspomniał, że Amerykanka od razu odnalazła się wśród jego bliskich jak "w rodzinie, której sama nigdy nie miała".

W dokumencie Meghan i Markles - rodzina w stanie wojny wyemitowanym niedawno w Channel 5, Samanta ostro potraktowała relację Harry’ego.

bCYyBVAZ

Pierwsza myśl, która mi przyszła do głowy to, że Harry nie zna całego obrazu sytuacji. Coś tu jest nie w porządku. Wprawdzie nie byliśmy klasyczną rodziną, w sensie planowania wakacji zgodnie w harmonogramem, ale byliśmy rodziną - skomentowała w telewizji. Meghan wstydzi się swojej rodziny, dlatego odegrała tę scenę.

W swoich dalszych wynurzeniach Samantha nawet nie ukrywa, że niektórzy krewni Meghan po jej korzystnym zamążpójściu liczyli na komfortowe życie na jej koszt i przeżyli spore rozczarowanie, gdy okazało się, że raczej nic z tego.

Ona nie ma serca - skarży się siostra księżnej. Złamała serce naszemu ojcu na milion kawałków. Zamiast zrobić wszystko, co w jej mocy, by zapewnić mu wygodne i dostatnie życie, to jeszcze udaje, że to ona jest ofiarą.

_

bCYyBVBa

_

_

bCYyBVBb

_

bCYyBVBu
KOMENTARZE
(89)
Addy
2 lata temu
Przecież to nie pieniądze Megan, żeby miała dawać je ojcu xd Niech ta kobieta w końcu zamilknie
gość
2 lata temu
Biedna dziewczyna. Bardzo jej wspolczuje, taka dysfunkcyjna rodzina moze wiele niszczyc...
gość
2 lata temu
Teraz już się nie dziwię że zerwała kontakt z rodzinką. Ciężko tolerować biegających do prasy ojca i siostrę(chociaż uważam że przyrodnie rodzeństwo to nie rodzeństwo,raczej przybrane)
bCYyBVBv
Gość
2 lata temu
Co dalej z pijaną żonką Kalisza ????
Dan
2 lata temu
Dno i 7 metrów mułu. Z tego co widzę to ona serio rodziny nigdy nie miała. Bynajmniej nie emocjonalnie
Najnowsze komentarze (89)
gość
2 lata temu
Kto jak kto ale rodzina wie najlepiej kim jest naprawdę ta "święta" Meghan! Wredna, wyrachowana tania aktoreczka. Ktoś najpodlejszy i najbardziej wyrachowany na świecie może tak potraktować swoją najbliższą rodzinę. No cóż Meghan, pozostaje tylko dodać, że karma zawsze wraca!
Gość
2 lata temu
Naprawdę psychiczna. Znajduje chorą satysfakcję w oczernianiu, bo co? Bo siostra nie daje jej pieniędzy? Lepidj niech zamilkmie
Sopocianka
2 lata temu
Jak bym miała takiego ojca nie tylko serce,którego on wyrażnie nie ma bym mu złamała.Może dziennikarze podliczą szmal jaki rodzina Megan zarabia na gadaniu o niej.O to im chodzi.Czy ktoś ich lubi???????
Gość
2 lata temu
Nie no najlepiej się przytulić się do znanej i bogatej siostry. A ja ta cię odrzuca to zrywać ofiarę
Gość
2 lata temu
Co za toksyczna i wredna rodzina
gość
2 lata temu
Ojciec - Demencja.
Gość
2 lata temu
K***a mać co za rodzinka
anna
2 lata temu
podli ludzie bez zadnego wstydu
bCYyBVBn
gość
2 lata temu
Ta kobieta powinna zniknąć, dla niej ważne są tylko pieniądze
gość
2 lata temu
Przecież ona z tą siostra miała bardzo ograniczony kontakt. To nie były przyjaciółki.
Gość
2 lata temu
Kij ma dwa końce i ktoś wsadził go w mrowisko pełne wściekłych i wrednych mrówek 👻☠️
gość
2 lata temu
Merkelka to dno. Nie potrafi zachować się jak należy. Odcięła wszystkich rodzinę, przyjaciół, a zostawiła jedynie tych dzięki którym coś może zyskać. Dlaczego Pudelek nie poszuka czegoś na temat charytatywnego meczu Polo, w którym miał uczestniczyć Harry? Warunek Harrego - 1 mln. Czy pieniądze trafiły na konto fundacji, czy może do Merkelki? Nie róbcie z niej świętej, bo jakże wymowne, że matka Merkelki miała spędzać święta z córeczką i królową, a jednak do tego nie doszło. Pudel - za mało masz wiadomości - doczytaj, a potem pisz :D
Gość
2 lata temu
Nie podoba mi się, że Harry ożenił się z Meghan.Zapomnial że nie jest Harrym ale księciem Harrym i z tego korzysta.Powinien jeżeli tak ją kocha zrobić jak jego przodek zrezygnować z bycia księciem sam na siebie zarabiać zniknąć z mediów . Rodzina krolewska to marka niezmienna od lat i taka powinnam pozostać.
Gość
2 lata temu
Ty naprawdę wierzysz w to co piszesz?
...
Następna strona
bCYyBVBP