Trwa ładowanie...
Przejdź na

Koterski planuje ślub: "Myślę, że w przyszłym roku"

55
Podziel się

"Chcemy z Marcelą, żeby to było wyjątkowe wydarzenie" - ujawnia Misiek. "A żeby tak było, ceremonia wymaga odpowiedniej oprawy".

Koterski planuje ślub: "Myślę, że w przyszłym roku"
bEqwGDFh

W lutym minęły dwa lata odkąd Michał Koterski oświadczył się młodszej o 13 lat finalistce trzeciej edycji Top Model, Marceli Leszczak. Jak lubią podkreślać w wywiadach, połączyła ich miłość od pierwszego wejrzenia.

Poznaliśmy się w teatrze w Nowy Rok na spektaklu Michała i tak zaczęła się nasza historia - wspominała potem Marcela. Michała producentka poznała nas przed spektaklem i później, jak Michał wspomniał, wyszukiwał mnie cały czas wzrokiem po siedzonkach tam z przodu, gdzie siedzę.

bEqwGDFj

Koterski był do tego stopnia pewien swoich uczuć, żejuż po 23 dniach znajomości kupił Marceli pierścionek zaręczynowy. Ze ślubem jednak postanowili się nie spieszyć. Jak ujawnia Michał, tak ważna uroczystość wymaga starannych i czasochłonnych przygotowań.

Chcemy z Marcelą, żeby to było wyjątkowe wydarzenie - wyznaje w rozmowie z tygodnikiem Twoje Imperium. A żeby tak było, ceremonia wymaga odpowiedniej oprawy. Myślę jednak, że z bożą pomocą będziemy mogli powiedzieć sobie "tak" w przyszłym roku.

Czyli, jak można wnioskować z tych wstępnych planów, chcą przed ślubem podchować jeszcze trochę synka, ale jednocześnie wyrobić się przed drugą ciążą, która, jak zapowiada Michał, jest w zasadzie już przesądzona.

Pokłosiem mojego jedynactwa jest ciągła walka z egoizmem i egocentryzmem - wyznaje aktor. Od tego chcielibyśmy uchronić Fryderyka.

bEqwGDFp

_

bEqwGDFq

_

_

_

bEqwGDFK
KOMENTARZE
(55)
Gośćxyz
2 lata temu
Zazdroszczę mu, że wyszedł z nałogu. Niewielu się udaje. Pozdro Misiek!
Gość
2 lata temu
Fajnie! Wydaje sie jakby przy niej zmądrzał 🙂
gość
2 lata temu
Niech im się wiedzie,fajnie,że wyszedł z nałogów.
bEqwGDFL
Gość
2 lata temu
Misiek jest super facetem z poczuciem humoru😊
Gość
2 lata temu
Marcelka zbyt mocno powiększyła sobie usta😯
Najnowsze komentarze (55)
Gość
2 lata temu
Misiek, po co odkładać ślub? Pasujecie do siebie.
gość
2 lata temu
Po co ślub? Za chwilę będzie rozwód!
Gość
2 lata temu
Cpun I blacha
gość
2 lata temu
on fajny gorzej ona...
gość
2 lata temu
Fajnie, że udało mu się wyjść na prostą i ma fajną rodzinkę :) Powodzenia :)
Gość
2 lata temu
Na pierwszym zdjęciu myslalam ze Misiek ze Scarlet Johansson pozuje!
gość
2 lata temu
To moze lepiej poczekac az dziecko skonczy studia? Wtedy zrobic slub z "oprawa":)
gość
2 lata temu
A czemu nie ozenil sie z nia wczesniej? Trzeba bylo na dziecko czekac? Partnerzy:)
bEqwGDFD
Gość
2 lata temu
Przede wszystkim ona musi byc najladniejsza panną młodą na świecie.....
gość
2 lata temu
jaka ładna z nich rodzinka
Gość
2 lata temu
To nieprawda, że jedynacy są egoistami. Wszystkie moje koleżanki jedynaczki są najbardziej pomocne, chętnie się dzielą i zawsze mogę na nie liczyć. Myślę, że to wynika z tego, że nie musiały walczyć z rodzeństwem o swoje....
Gość
2 lata temu
Piekna dziewczyna ...
gość
2 lata temu
misiek się zakochał, a ta marcelka wygląda na wyrachowaną. Wysłała go do pracy do Agenta. On zakochany, to robi co ona każe. Zobaczymy jak odchowa dziecko, gdzie do pracy pojdzie.
Gość
2 lata temu
Ta cała Marcela wiedziała jak się w życiu ustawić...bedzie powielać beznadziejna historię...jestem żoną męża aktora,i mnie też bedziecie pełno w mediach widywac...na to liczyła...i tak nagle ciąża i sielanka trwać będzie....gdyby nie to wrocilaby do swego innego życia...i moze nadal byłaby mechanikiem samochodowym.
bEqwGDGf