"Super Express" ujawnia szokujące szczegóły dotyczące rozwodu Kuleszy: "Było wzywane pogotowie"

169 reakcji
0
0
169
Podziel się

Jak donosi tabloid, mąż aktorki przebywał nawet przez jakiś czas w szpitalu. "Do ich domu było wzywane pogotowie" - pisze gazeta. "Mężczyzna miał wtedy trafić na obserwację psychiatryczną".

"Super Express" ujawnia szokujące szczegóły dotyczące rozwodu Kuleszy: "Było wzywane pogotowie"

Od kilku miesięcy krążą plotki o kryzysie w małżeństwie Agaty Kuleszy i operatora filmowego Marcina. Początkowowydawało się, że nieporozumienia między nimi wynikają z licznych obowiązków zawodowych i zbyt małej ilości wspólnego czasu. Ich związek uchodził przecież za jeden z bardziej zgodnych i szczęśliwych w polskim show biznesie.

Poznali się zaraz po studiach aktorskich Agaty. Gwiazda ciepło wspominała, jak Marcin wspierał ją podczas pierwszych kroków w zawodzie, kiedy wszystkiego się bała i cierpliwie tłumaczył, na czym polega praca na planie.

Chcę z nim być, bo imponuje mi wiedzą - wyznała w jednym z wywiadów. Poza tym to jeden z najlepszych ludzi, jakich w życiu spotkałam.

Okazuje się, że sprawa jest dużo poważniejsza. Do tego stopnia, że Super Express skrócił mężowi Agaty nazwisko do pierwszej litery, tak, jak robi się, gdy w grę wchodzi postępowanie policyjne lub karne. Nie podejmujemy się spekulować, która spośród informacji podanych przez tabloid ma oparcie w rzeczywistości, ograniczając się do przedstawienia jego ustaleń:

Jak dowiedział się "Super Express", cztery lata temu wszystko zaczęło się zmieniać, a od dwóch lat Agata miała nie rozpoznawać już w mężu mężczyzny, którego pokochała - relacjonuje gazeta. Raz nawet do ich domu zostało wezwane pogotowie. Mężczyzna miał wtedy trafić do szpitala psychiatrycznego na obserwację. Z naszych informacji wynika, że zachowywał się jak inny człowiek i groził bliskim.

Jak już pisaliśmy, do sądu wpłynęły dwa pozwy, od obojga małżonków. Zarówno Agata jak i Marcin domagają się orzeczenia o winie drugiej strony. W tej sytuacji Kulesza wybrała chyba najlepsze rozwiązanie: skupiła się na pracy. Na szczęście producenci zachwyceni jej rolami z oscarowej Idzie i Zimnej wojnie nie zapomnieli o niej.

W tej chwili przebywa za granicą na zdjęciach do nowej, międzynarodowej produkcji - ujawnia agentka aktorki Anna Szlemińska. Niestety, jeszcze nie mogę zdradzić więcej informacji, ponieważ obowiązują nas zawarte w umowie klauzule poufności. Agata nie komentuje sprawy rozwodu. Ja również nie zajmuję się jej prywatnymi sprawami. Agata jest cały czas czynna zawodowo, a jej sprawy osobiste toczą się drugim torem i są jej sprawami prywatnymi. Chcielibyśmy, aby to zostało uszanowane.

_

_

_

_

169
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(169)
Gość
rok temu
Dajcie spokój tej kobieco, od zawsze broni swojej prywatności, a teraz jej takie rzeczy wywlekając! NIE CHCEMY O TYM CZYTAĆ
gość
rok temu
teraz wszyscy będą o tym pisali...współczuje im
Gość
rok temu
Ech!!! Co my wiemy o innych, podziwiamy, zazdrościmy, oceniamy...
Gość
rok temu
No to ładnie... Nie tkwijmy w toksycznej relacji kobiety! Zawse można to skończyć. ZAWSZE. SIŁY życzę!!
Gość
rok temu
Fajna aktorka. Dobrze ze zdecydowala sie na rozwód
Najnowsze komentarze (169)
kos
3 dni temu
pieprzą się z kazdym biorą męza byle tylko karierę zrobić itak to działa<<<<
Gość
rok temu
Doprawdy bardzo przykre...
Gość
rok temu
Jej sprawa
gość
rok temu
"Na szczęście producenci zachwyceni jej rolami z oscarowej Idzie i Zimnej wojnie nie zapomnieli o niej." - kto to klepnął?
gość
rok temu
A może nie udźwignął ciężaru sławy żony?
Betti
rok temu
Uwaga! Guz mózgu często daje takie objawy! Człowiek staje się "obcy" i niepoczytalny...Może warto sprawdzić
Gość
rok temu
Dlaczego nie można głosować na komentarze?
gość
rok temu
Ona wygląda na typową ofiarę narcyza... 🤭
gość
rok temu
Zalatuje narcystycznym zaburzeniem osobowości u tego męża - najpierw tzw.uwiedzenie ofiary i udawanie ideału a gdy ta już się zakocha, to zrzuca miłą maskę i rozpoczyna proces niszczenia ofiary, zazwyczaj udany. Wiem, bo jestem w takim związku z narcyzem.
Gość
rok temu
Hieny! Dajcie jej spokój!
Gość
rok temu
No to uszanowaliście jej prywatność...nie ma co
No
rok temu
Współczuję mężowi Kuleszy!!!!!!!!!No
No
rok temu
Współczuję mężowi Kuleszy!!!!!!!!!No
Gość
rok temu
Boże, po co im to robicie? Uzdrowi to kogoś?
gość
rok temu
Zawsze widziałam w jej twarzy zniszczenie psychiczne ale nie zastanawiałam się nad tym
gość
rok temu
Od bardzo dawna widziałam w jej twarzy straszne zmęczenie,wręcz zniszczenie psychiczne ale nigdy się nad tym nie zastanawiałam. Teraz zdałam sobie sprawę
Gość
rok temu
Nie interesuja mnie sprawy prywatne ..
gość
rok temu
Miłowania ,głodni jak wilcy ,po latach zmieniamy się w nienawistnych wilków
gość
rok temu
Najlepsze polska aktorka. Janda niech się schowa.
Gość
rok temu
Nie chcemy czytac o sprawach osobistych tej znakomitej aktorki.Piszcie o jej rolach.
Gość
rok temu
zobaczcie na jego foty... przecież z niego jakieś dziwne zło emanowało już dawno...
gość
rok temu
Przykre to I szkoda mi P.Agaty. Te zmartwienia odbily sie na niej w sposob widoczny. Stara prawda I 'cos' w tym jest,ze pomyslnosc osobista,rodzinna nie idzie w parze z kariera zawodowa. Jedno wylklucza drugie. Kazdy znajdzie wokol siebie takie przyklady.
gość
rok temu
i slusznie, odczepcie sie od Niej
gość
rok temu
Uwielbiam ją. Cudowna aktorka.
...
Następna strona