Czwartek 14.03.2019 09:00

Zdumiona Salma Hayek łapie się za głowę na nowej okładce

modapudelek Salma Hayek

Zdumiona Salma Hayek łapie się za głowę na nowej okładce

Salma Hayek sławę zdobyła jako aktorka, ale od kilku lat udziela się głównie jako mecenaska mody z najwyższej półki. Wszystko za sprawą ślubu z Francois-Henrim Pinaultem, do którego doszło w 2009 roku. Francuz, który wcześniej tworzył związek z Lindą Evangelistą, jest szefem holdingu skupiającego szereg luksusowych marek: od aukcyjnych domów Christies przez najbardziej ekskluzywną francuską winnicę Château Latour po domy mody Gucci, Saint Laurent i Balenciaga. Ślub z bogaczem sprawił, że Hayek odkryła w sobie pasję do mody, której upust daje na branżowych wydarzeniach i luksusowych ściankach.

Zobacz też: Elegancka Salma Hayek z mężem na ekskluzywnej kolacji w Paryżu

Status żony miliardera sprawił, że Hayek zaczęła oszczędniej dawkować swoją obecność w mediach. W tym miesiącu postanowiła zrobić wyjątek i wystąpiła w okładkowej sesji do magazynu Town & Country, którego czytelnikami są głównie bogacze z okolic Nowego Jorku. Zdjęcia autorstwa Victora Demarcheliera nie są szczególnie porywające i obejmują czarno-białe portrety ze stylizacją od Alexandra McQueena oraz bliski kadr z ogromnym pierścionkiem. Uwagę najbardziej zwraca okładka, na której Hayek pozuje w trenczu od Petera Pilotto za 7 tysięcy złotych, łapiąc się za głowę.

Zobacz też: Salma Hayek przemierza lotnisko z wózkiem na bagaże i rozczapierzonym włosem w stylu Hermiony Granger

Sesji towarzyszy wywiad, w którym 52-latka zabiera głos w sprawie dystansu, z jakim obecnie podchodzą do niej ludzie. Jak twierdzi, wynika on... z ukrytego rasizmu.

Wielu ludzi jest w szoku, że wyszłam, za kogo wyszłam. Niektórzy są mną wręcz onieśmieleni. Ale to tylko kolejny przejaw rasizmu. Ludzie nie mogą uwierzyć, że Meksykanka jak ja dziś ma takie życie, jakie ma, i dlatego czują się ze mną niekomfortowo - wyznała.

Zobaczcie Hayek w nowej sesji. Brakuje Wam jej na ekranach?

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (40)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 40
Odpowiedz
99 13
zgłoś
gość 14.03.2019 09:03
Może i są zaskoczeni za kogo wyszła ale to nie przez rasizm. Serio ludzie wszędzie będą szukać rasizmu,homofobii,ksenofobii i innych nietolerancji? To zaczyna być chore.
Odpowiedz
81 2
zgłoś
Gość 14.03.2019 09:04
Bardzo ładnie wyglada! Miłego dnia :)
Odpowiedz
91 10
zgłoś
gość 14.03.2019 09:06
Stara, dobra Salma chyba ma jakieś kompleksy na punkcie swojego pochodzenia.
Odpowiedz
16 8
zgłoś
moko 14.03.2019 09:24
W ogóle nie podobna do siebie na okładce. I po co. CZ/B zdjęcia już ok
Odpowiedz
17 4
zgłoś
Gość 14.03.2019 09:53
Po co wszędzie wciskać rasizm
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 40