Sobota 16.03.2019 00:00

Jacek Rozenek ma problemy zdrowotne? "Podobno to był stan przedzawałowy"

Małgorzata Rozenek Małgorzata Rozenek -Majdan Jacek Rozenek Roxi Gąska Roksana Gąska

Jacek Rozenek ma problemy zdrowotne? "Podobno to był stan przedzawałowy"

Aż trudno uwierzyć, że minęło już sześć lat odkąd Małgorzata Rozenek, obecnie dwojga nazwisk Majdan, zaskoczyła swojego męża, Jacka informacją o rozwodzie. Aktor był na to kompletnie nieprzygotowany. Najwyraźniej, w przeciwieństwie do reszty Polaków i  Kuby Wojewódzkiego jakoś przeoczył przyjaźń, jaka połączyła jego żonę z mężem jej najlepszej przyjaciółki.

Jacek Rozenek wyznał wtedy, że jedynymi przyjaciółmi, jacy mu pozostali są Ballantine’s i Jack Daniels.

Na szczęście czas zaleczył rany...Półtora roku temu wyszło na jaw, że były mąż Małgorzaty ma nową partnerkę. Okazała się nią pochodząca z wielodzietnej rodziny dwudziestopięcioletnia Roxy Gąska, która przyjechała do Warszawy z Baranowa pod Ostrołęką, marząc o karierze kosmetyczki. W międzyczasie zarejestrowała się na portalu dla pomocy domowych, szukających pracy, deklarując, że chętnie podejmie się opieki nad dziećmi, osobami starszymi, a także zrobi zakupy, ugotuje i posprząta.


Los jednak zdecydował inaczej. Roxy i Jacek zakochali się w sobie. W dowód uczucia były mąż Gosi zaprezentował nową partnerkę na ściance w Empiku, gdzie przytulona do niego pozowała fotoreporterom z intuicyjnym wdziękiem.

Niestety, co jakiś czas powracają plotki, jakoby na szczęściu Jacka i Roxy pojawiły się rysy, a to z powodu różnicy wieku, a to z powodu niedopasowania charakterów, a to dlatego, w co już naprawdę trudno uwierzyć, że nie mają o czym rozmawiać.

Miejmy nadzieję, że to tylko krzywdzące pomówienia. Zwłaszcza że Jacek ma obecnie ważniejsze sprawy na głowie.

Jak donosi zaniepokojony tygodnik Na żywo, niedawno aktor zasłabł za kulisami Teatru Kamienica w trakcie spektaklu SPA czyli Salon Ponętnych Alternatyw. Rozenka zabrało pogotowie, a na scenie zastąpił go szef teatru Emilian Kamiński. Jak wspominają świadkowie zdarzenia, sytuacja była poważna.

Podobno to był stan przedzawałowy - ujawnia jeden z nich.

Bliscy aktora od dawna niepokoją się, że wziął na siebie za dużo obowiązków. Gra w Barwach szczęścia i w teatrze oraz prowadzi własną firmę szkoleniową. No i w końcu przemęczony organizm dał do zrozumienia, co sądzi o tym wszystkim...

Jacek zawsze był introwertyczny, wszystkie emocje potrafił w sobie stłamsić - narzeka jeden z bliskich znajomych aktora. A to nigdy nie sprzyja zdrowiu. 


Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (135)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 135
Odpowiedz
134 7
zgłoś
Gość 16.03.2019 00:03
Za duzo pracuje.
Odpowiedz
156 9
zgłoś
gość 16.03.2019 00:03
Zdrowia!
Odpowiedz
206 46
zgłoś
Gość 16.03.2019 00:04
Pudzian gorzej tanczyl i nikt po nim nie jechal tak jak po Zyle.
Odpowiedz
3 3
zgłoś
Gość 16.03.2019 00:04
Yea
Odpowiedz
183 2
zgłoś
Gość 16.03.2019 00:04
Oszczedzaj sie chlopie 😣👤
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 135