Żona Martyniuka próbuje ratować małżeństwo syna. "Zenek ciągle koncertuje"

114
Podziel się

Chrzciny małej Laury miały odbyć się na Wielkanoc. Chyba wystąpią problemy...

Żona Martyniuka próbuje ratować małżeństwo syna. "Zenek ciągle koncertuje"

Dwa miesiące temu Ewelina Martyniuk, dziedziczka kaczej fortuny z Russocic, urodziła dziecko, które po burzliwej dyskusji otrzymało imię Laura. Dziewczynka przyszła na świat w szpitalu w Kole, nieopodal rodzinnego domu Eweliny, dokąd uciekła w przeddzień sylwestra przed agresywnym mężem.

Ojciec Laury, Daniel M. pofatygował się wprawdzie do szpitala, ale na swoim profilu na Instagramie zaznaczył, że wybacza żonie tylko "częściowo".
Asystował także, z papierosem w zębach, w opuszczeniu przez córkę szpitala pod opieką Eweliny, mamy i teściowej, której po prostu nie znosi. Daniel M. nie ukrywa bowiem, że podejrzewa ją o manipulacje, mające na celu zmuszenie go do ślubu.

Rzeczywiście, ślub odbył się 6 października, celebrowany przez kilku księży. Były łzy wzruszonych rodziców i prezenty ślubne za blisko milion złotych. Niestety, małżeństwo Daniela i Eweliny przetrwało niecałe trzy miesiące i zakończyło się awanturą domową, podczas której agresywny Daniel nie chciał wpuścić do domu ciężarnej małżonki, miotając pogróżkami pod adresem jej i sąsiadów. Jak potem ujawnił na Instagramie, dla niego ich miłość wypaliła się w chwili, gdy Ewelina rozczarowała go, zachodząc z nim w ciążę.

Jak ujawnili sąsiedzi młodego M., ich krótkie małżeńskie życie od początku było wypełnione awanturami. Ewelina miała założoną na policji niebieską kartę dla ofiar przemocy domowej.

W ucieczce przed agresywnym mężem pomogła jej teściowa, Danuta Martyniuk, która zawiadomiła także w tej sprawie policję. Podobno mama Eweliny do tej pory jest jej wdzięczna za troskę, jaką okazała jej córce.

I, zdaniem osób z otoczenia rodziny, tylko ona może pogodzić zwaśnione rodziny, przynajmniej na tyle, by mogły się odbyć zaplanowane na Wielkanoc chrzciny małej Laury.

Osobą, która może wszystkich pogodzić, jest Danuta, bo Zenek ciągle koncertuje, nawet wnuczki dobrze nie poznał - komentują sąsiedzi Martyniuków w rozmowie z Super Expressem.

Tymczasem pojawiły się informacje, jakoby Daniel całkowicie zrezygnował już z prób ratowania małżeństwa i złożył pozew rozwodowy. Kościelny z parafii św. Michała Archanioła w Russocicach przestrzega, że w takiej sytuacji do chrztu w ogóle może nie dojść, bo ksiądz nie da karteczki.

W naszym kościele przed sakramentem chrztu wymagana jest spowiedź rodziców dziecka i rodziców chrzestnych - tłumaczy w tabloidzie. Ksiądz poświadcza to na specjalnej kartce. To ważny moment dla rodziny i dobrze jest, kiedy panuje zgoda.

KOMENTARZE
(114)
As
rok temu
Karteczka dowodem prawdziwej wiary... hahaha
Gość
rok temu
ten synek to jakaś porazka
gość
rok temu
Lepiej się rozstać i mieć spokój,a nie męczyć z kimś niegodnym naszych starań. Nic na siłę.
Gość
rok temu
Ja pier... Dajcie już spokój z tym maminsynkiem.
Gość
rok temu
Czy tylko ja nie cierpię rozkrzyczanych, sztucznie wyluzowanych osób, które chcą skupić na sobie całą uwagę?
Najnowsze komentarze (114)
Gość
rok temu
Ksiądz nie da karteczki:) niech se w d... wsadzi karteczke:)
gość
rok temu
każde małżeństwo trzeba ratować ,jeśli tylko się da.
gość
rok temu
Ale bzdury pudel piszesz,
gość
rok temu
Co za wsioki
Gość
rok temu
Ta dziewczyna powinna wziąć rozwód i postarać się o uznanie małżeństwa za nieważne, bo patrząc na to co się dzieje nie będzie miała z tym problemu. I postarać się o ograniczenie praw rodzicielskich młodego. I koniec. Odciąć się dla siebie i dla dziecka.
gość
rok temu
Zenek koncertował,ale Danuta siedziala w domu i syna nie potrafiła wychowac to jej wielka klęska wychowawcza
e..
rok temu
biedna dziewczyna ... Szkoda dziecka, ono najbardzej ucierpi,,,A syn zenka niedojrzaly emocjonalnie!!Nie dorosł do roli ojca i meza...
Ddd
rok temu
Ona młodziutka, w ciąży, przemoc, niebieska karta - czemu by miała do tego wracać?
Gość
rok temu
Posmarują księdzu to i karteczka się znajdzie.
gość
rok temu
Po jakiego ch... o tym ciągle piszecie, ratuje bo jest normalną matką. Pudel zachowujesz się jak ostatnia k...a, tak ciągle wchodzić komuś w życie.
gość
rok temu
Daniel ma już inną ,
Gość
rok temu
Ludzie ślubów nie mają i ksiądz dzieci im chrzci, bo nie ma prawa dziecku chrztu odmówić, czasem jakiś bardziej gorliwy kapłan nie życzy sobie wtedy by to rodzice trzymali dziecko a chrzesni którzy byli u spowiedzi i to od chrzestnych wymaga się by byli u spowiedzi- mogą być oni rozwodnikami byle nie żyli w związkach niesakramentalnych.
Gość
rok temu
Pani Martyniuk powinna odzywać się najmniej. W dużej mierze to właśnie ona wychowała to coś , co się do życia nie nadaje.
gość
rok temu
Co za wsioki
...
Następna strona