Wtorek 26.03.2019 08:30

Justin Bieber ZAWIESZA KARIERĘ! "Skupiam się na naprawianiu głęboko zakorzenionych problemów"

Justin Bieber Hailey Baldwin

Justin Bieber ZAWIESZA KARIERĘ! "Skupiam się na naprawianiu głęboko zakorzenionych problemów"

25-letni Justin Bieber większość swojego życia spędził w blasku fleszy, robiąc karierę już od wczesnych lat szkolnych. Przez te lata bycie w centrum uwagi mocno odbiło się na jego psychice: Justin pił, wdawał się w bójki z paparazzi, przeżył także kilka załamań nerwowych, zwłaszcza po rozstaniu z Seleną Gomez.

Gdy w ubiegłym roku Justin ożenił się z Hailey Baldwin, wiele osób nie mogło uwierzyć w jego decyzję - łatka "rozkapryszonego dzieciaka" była bowiem na tyle silna, że mało kto dawał szansę Bieberowi i jego młodej żonie. Justin tymczasem trochę się uspokoił i zwrócił w stronę religii:

Zmarnowany Justin Bieber wyłania się z kościoła

Justin Bieber stara się być bardziej jak Jezus: "Miłość nie zawsze jest łatwa"

Najwidoczniej Hailey ma na niego zbawienny wpływ, bo Justin poinformował właśnie, że... robi sobie przerwę od muzyki. Podał bardzo poważne powody, wyjaśniając w szczerym wpisie na Instagramie, że nie jest w stanie koncertować na tym poziomie jak dotychczas:

Pod koniec trasy nie byłem emocjonalnie gotowy, by dać wam najlepsze koncerty, których oczekujecie - napisał, uściślając, że zmienia swoje priorytety: Teraz skupiam się na naprawianiu głęboko zakorzenionych problemów, które ma większość z nas. Nie załamuję się, aby móc podtrzymać moje małżeństwo i być ojcem, którym chcę być. Muzyka jest dla mnie bardzo ważna, ale nic nie jest ważniejsze od mojej rodziny i mojego zdrowia. Powrócę ze świetnym "kick-ass" albumem tak szybko, jak to tylko możliwe.

Spodziewaliście się po Justinie tak dojrzałej decyzji?

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

So I read a lot of messages saying you want an album .. I’ve toured my whole teenage life, and early 20s, I realized and as you guys probably saw I was unhappy last tour and I don’t deserve that and you don’t deserve that, you pay money to come and have a lively energetic fun light concert and I was unable emotionally to give you that near the end of the tour. I have been looking, seeking, trial and error as most of us do, I am now very focused on repairing some of the deep rooted issues that I have as most of us have, so that I don’t fall apart, so that I can sustain my marriage and be the father I want to be. Music is very important to me but Nothing comes before my family and my health. I will come with a kick ass album ASAP, my swag is undeniable and my drive is indescribable his love is supernatural his grace is that reliable.... the top is where I reside period whether I make music or not the king said so. 👑 but I will come with a vengeance believe that.. (grammar and punctuation will be terrible pretend it’s a text where u just don’t care).

Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber)Mar 25, 2019 o 12:18 PDT

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (158)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 158
Odpowiedz
40 56
zgłoś
Gość 26.03.2019 08:32
Ta wiadomość zmieniał moje życie o 360 stopni.
Odpowiedz
49 31
zgłoś
Gość 26.03.2019 08:32
Tak mi z tego powodu wszystko jedno...
Odpowiedz
514 32
zgłoś
Gość 26.03.2019 08:33
Bardzo dużą cenę zapłacił za sławę
Odpowiedz
38 16
zgłoś
Gość 26.03.2019 08:34
Kolejny cios dla rudej monsterki :(
Odpowiedz
608 16
zgłoś
gość 26.03.2019 08:37
Wycisnęli z niego już wszystko,to teraz może odpocząć i wrócić do równowagi. Powodzenia.
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 158