Poniedziałek 08.04.2019 00:00

Transseksualna Gigi Gorgeous upodabnia się do lalki Barbie na targach kosmetycznych

Gigi Gorgeous

Transseksualna Gigi Gorgeous upodabnia się do lalki Barbie na targach kosmetycznychChociaż dziś mało kogo szokuje już fakt, że ludzie gotowi są pokazać w sieci niemalże całe swoje życie w nadziei na popularność, to jeszcze kilka lat temu tego typu uzewnętrznianie się osób stosunkowo anonimowych było niemałym wstrząsem. Jednym z pionierów nowej fali była Gigi Gorgeous, która zaczęła swoją karierę na YouTube już w 2008 roku.

PRZYPOMNIJMY: Transseksualna "przyjaciółka" Kylie Jenner podbija YouTube'a! (ZDJĘCIA)

Wtedy to, jeszcze jako chłopak pod pseudonimem Gregory Gorgeous, Gigi publikowała nagrania, w których bez kozery prezentowała światu swoje produkty do makijażu, udzielała swoim widzom porad z zakresu szeroko pojętej kosmetyki, jak również uzewnętrzniała się na temat swoich partnerów, stosunków seksualnych etc. Prawdziwy przełom w jej karierze online nastąpił jednak dopiero w 2013, kiedy przyznała się przed światem, że jest osobą transpłciową. Co ciekawe, mimo wcześniejszego zainteresowania mężczyznami, po oficjalnej zmianie płci Gorgeous zorientowała się, że jest… lesbijką. Do dzisiaj żyje w szczęśliwym związku z kobietą, Nats Getty, również aktywistką LGBT i artystką.ZOBACZ: Nieruchoma twarz transpłciowej Gigi Gorgeous straszy na ściance

Swoje ostatnie publiczne wystąpienie Gigi zaliczyła w sobotę podczas nowojorskich targów kosmetycznych Beautycon, na których była moderatorką panelu dyskusyjnego, a także promowała najnowsze dzieło literackie swojego autorstwa. Wygląda na to, że już niedługo YouTuberka będzie mogła oficjalnie dołączyć do grona "żywych zabawek". Jej kompletnie nieruchoma twarz w połączeniu z blond doczepami i cekinową stylizacją (rzecz jasna utrzymaną w mocnym różu) prezentują się o wiele lepiej niż efekty wizerunkowych wybryków Rodrigo Alvesa. Trudno jednak oprzeć się wrażeniu, że Gigi jest zaprogramowaną lalką Barbie w skali 1:1, których z resztą niemało na ulicach Miami czy Calabasas.

Przesadziła z wypełniaczami, czy może zastosowała "dietę zmieniającą rysy twarzy"?
fot. Getty
fot. Gettyfot. Getty
fot. Getty
fot. Gettyfot. Getty
fot. Getty
fot. Getty

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (54)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 54
Odpowiedz
17 20
zgłoś
Gość 08.04.2019 00:00
Wrocław Nocą strona na Facebooku polecam super zdjęcia
Odpowiedz
154 30
zgłoś
Megi 08.04.2019 01:03
Widać męskie rysy twarzy.
Odpowiedz
38 47
zgłoś
gość 08.04.2019 01:07
Gość: Prawda jest taka że nauczyciele dzisiaj nie uczą, tylko zadają zadania domowe, kartkówki i sprawdziany,a rodzic płaci za korepetycje.
Jeżeli rodzic nie jest w stanie sobie poradzić z materiałem z podstawówki czy gimnazjum (i to do tego stopnia, że potrzebuje korepetytorów!!), to może powinien się wcześniej zastanowić, czy mieć dzieci. Druga sprawa, że stan wiedzy dziecka też musi być przerażający, jeżeli potrzebuje korepetytorów, bo niby z którego przedmiotu? I to jeszcze w dobie Internetu, gdzie (na tym poziomie edukacji) można znaleźć wszystkie odpowiedzi. Dziecko musi się też przyzwyczaić do tego, że na poważnych studiach i później w pracy nikt mu nic nie wytłumaczy. Po prostu powie, co ma zrobić, poda termin i... radź sobie sam.
Odpowiedz
27 29
zgłoś
gość 08.04.2019 01:11
seksowna laseczka, nogi marzenie
Odpowiedz
24 18
zgłoś
gość 08.04.2019 01:13
petarda !!!!!!!
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 54