Trwa ładowanie...
Przejdź na

Transseksualna Gigi Gorgeous upodabnia się do lalki Barbie na targach kosmetycznych

53
Podziel się

Transpłciowa influencerka była jednym z gości nowojorskiego Beautyconu. Rozumiecie jej fenomen?

Transseksualna Gigi Gorgeous upodabnia się do lalki Barbie na targach kosmetycznych
bCPkaiAB

Chociaż dziś mało kogo szokuje już fakt, że ludzie gotowi są pokazać w sieci niemalże całe swoje życie w nadziei na popularność, to jeszcze kilka lat temu tego typu uzewnętrznianie się osób stosunkowo anonimowych było niemałym wstrząsem. Jednym z pionierów nowej fali była Gigi Gorgeous, która zaczęła swoją karierę na YouTube już w 2008 roku.

Wtedy to, jeszcze jako chłopak pod pseudonimem Gregory Gorgeous, Gigi publikowała nagrania, w których bez kozery prezentowała światu swoje produkty do makijażu, udzielała swoim widzom porad z zakresu szeroko pojętej kosmetyki, jak również uzewnętrzniała się na temat swoich partnerów, stosunków seksualnych etc. Prawdziwy przełom w jej karierze online nastąpił jednak dopiero w 2013, kiedy przyznała się przed światem, że jest osobą transpłciową. Co ciekawe, mimo wcześniejszego zainteresowania mężczyznami, po oficjalnej zmianie płci Gorgeous zorientowała się, że jest… lesbijką. Do dzisiaj żyje w szczęśliwym związku z kobietą, Nats Getty, również aktywistką LGBT i artystką.

bCPkaiAD

Swoje ostatnie publiczne wystąpienie Gigi zaliczyła w sobotę podczas nowojorskich targów kosmetycznych Beautycon, na których była moderatorką panelu dyskusyjnego, a także promowała najnowsze dzieło literackie swojego autorstwa. Wygląda na to, że już niedługo YouTuberka będzie mogła oficjalnie dołączyć do grona "żywych zabawek". Jej kompletnie nieruchoma twarz w połączeniu z blond doczepami i cekinową stylizacją (rzecz jasna utrzymaną w mocnym różu) prezentują się o wiele lepiej niż efekty wizerunkowych wybryków Rodrigo Alvesa. Trudno jednak oprzeć się wrażeniu, że Gigi jest zaprogramowaną lalką Barbie w skali 1:1, których z resztą niemało na ulicach Miami czy Calabasas.

Przesadziła z wypełniaczami, czy może zastosowała "dietę zmieniającą rysy twarzy"?

bCPkaiAJ
bCPkaiAK
bCPkaiBe
KOMENTARZE
(53)
Megi
rok temu
Widać męskie rysy twarzy.
Gość
rok temu
Gej, inżynier, chodzę do kościoła, czytam książki, z nikim nie sypiam. Przyznaję, jak 90% osób lubię ładnie wyglądać. Kiedyś wyglądałem znacznie gorzej i taka moja obserwacja - smutna prawda, jeżeli źle wyglądasz, ludzie gorzej Cię traktują i musisz pracować znacznie ciężej na swój sukces.
Gość
rok temu
Mnóstwo kobiet ma meskie rysy twarzy ona wyglada bardziej kobieco od nich bez kitu
bCPkaiBf
gość
rok temu
miło, że się przedstawiłeś
Gość
rok temu
O czym to świadczy? System nauczania jest zły. Sama idea jest juz przestarzała i się nie sprawdza.Po prostu ten prastary system 45' czy tam 60' w klasie 20+osób...dzieci siedzą w klasach,nauczyciel się produkuje...przykład? mam 27 lat. W 4?5?kasie podstawówki robiłam zielnik. Teraz wzięła ten zielnik moja siostrzenica. Dostała 6. To już po prostu nie funkcjonuje. Zadania w książkach są nudne jak FLAKI Z OLEJEM,nie zachęcają dzieci do myślenia i nauki. Masa testów,sprawdzianów,prac domowych...może w dużych miastach to wygląda inaczej,ale na wioskach?! Moja siostrzenica waży mniej niż jej plecak i jeszcze w rękach zawsze z czymś wraca do domu,bo w plecaku się nie zmieściło:/ Masa wszystkiego na raz,dzieci są coraz głupsze,nie posiadają nawet podstawowej wiedzy...nauczyciel musi się wyrobić z tematami.
Najnowsze komentarze (53)
gość
rok temu
Będąc chłopem wolał chłopów. Potem przerobił się na babkę i odtąd woli babki. To chyba jest zaburzenie związane z autoerotyką, nie?
gość
rok temu
niby dlaczego
Gość
rok temu
No fakt!!! Co z ekologią? ?? Trafna bardzo uwaga.
Gość
rok temu
Prawda jest taka, że dzisiejsze dzieci to księżniczki i księciuńcie którzy mają w nosie naukę i obowiązki szkolne. Rodzice nakupią im gadżetów żeby mieć spokój od dziecka a później płacz, że te nie chca się uczyć. Kochani rodzice zorganizuje swoim dzieciom dzień, wprowadźcie rutynę, żeby taki młodziak wiedział, że najpierw obowiązki a później zabawa i nie będziecie musieli godzinami siedzieć z nimi przy książkach. Wyręczacie swoje potomstwo we wszystkim, a później macie pretensje, że są niesamodzielne i nie potrafią same najprostszego zadania zrobić. Dzisiejszy 12-14latkowie odrabiaja zadania z mamusiami, które wcześniej przeglądają wszystkie zeszyty aby sprawdzić czy jest zadanie bo królewicz, królewna nie wie. Wasze kochane i idealne dzieci nie mają pojęcia co było na lekcjach bo cały czas tylko w telefony się gapią albo rozmawiają o tym ile kto wypił albo na jaki poziom gry wskoczył. Spróbuj takiemu telefon skonfiskowac to masz na następny dzień starych z groźbami w szkole. Druga rzecz jest taka, że nie macie czasu albo ochoty żeby swoim dzieciom poświęcić czas to Was potomstwo zagoni do odrabiania z nimi lekcji. Tak sobie wychowujecie swoje bombelki a później zwalacie winę na wszystkich dookoła. Dziś rodzic nie współpracuje ze szkołą czy nauczycielem, dziś rodziców wydaje się, że jest Panem a jego dziecko to geniusz. Tylko, że ten geniusz to zwykły leń wykreowany przez chorego z ambicji rodzicieli.
Gość
rok temu
A rodzic był uczony przez kogo, pani nauczycielko? Podpowiem: przez ibmbecyli, którzy nie potrafili niczego porządnie nauczyć.
Gość
rok temu
Ona chyba ma zeza???
Gość
rok temu
I co z tego - facet i tak na to poleci, byleby się rozkraczyla
Gość
rok temu
Twoja wypowiedź wskazuje na to, że masz mnóstwo klasy w sobie. Serdecznie Cię pozdrawiam normalny człowieku!:-)
bCPkaiAX
Gość
rok temu
Widać ze to chłop
gość
rok temu
transpłciowa* nie transseksualna! to pojęcie dotyczy płci, a nie orientacji seksualnej :)
Gość
rok temu
Krzywe piersi ma 😂😂😂😂 ale super wygląda.
Gość
rok temu
Fajnie że pudelka odwiedzają tak różni ludzie ! Czasem dobrze coś takiego przeczytać
Gość
rok temu
Moim zdaniem nie wyglada jakby była wcześniej facetem
gość
rok temu
Najlepsze w tym ze jak zmyje makijaz to bedzie wygladal jak chlop z blod dlugimi wlosami
bCPkaiBz