Trwa ładowanie...
Przejdź na

Rafalala została zatrzymana w Sopocie. "Usłyszała zarzut rozboju"

247
Podziel się

Jak podejrzewa trójmiejska policja, Rafalala wraz ze znajomym zaprosiła poznanego przez Internet mężczyznę do wynajętego mieszkania, gdzie został pobity i okradziony.

Rafalala została zatrzymana w Sopocie. "Usłyszała zarzut rozboju"
bDyLNYzV

Rafalala ma ostatnio urozmaicony medialnie czas. W miniony poniedziałek pławiła się w świetle tabloidowej sławy, omawiając w Super Expressie szczegóły swoich intymnych zabaw z byłym narzeczonym Dody oraz wibratorem analnym. Jak ujawniła, to właśnie ona zna dokładnie okoliczności powstania zdjęcia, które zostało dołączone jako dowód rzeczowy do pozwu o szantaż.

Pełnomocnik Dody przyjął wyznanie Rafalali z radością i ulgą. W rozmowie z dziennikarzami dał do zrozumienia, że skoro sama się przyznała, to po co dalej drążyć temat?

bDyLNYzX

W rewanżu były narzeczony piosenkarki, który zdążył już pozwać ją i jej obecnego męża, obiecał Rafalali, że wkrótce dołączy ją do tego zacnego grona i wszyscy razem spotkają się w sądzie.

Na razie nie wiadomo, kiedy to nastąpi, bo, jak się okazuje, z Rafalalą w sądzie też bardzo chce się spotkać trójmiejski prokurator, w każdym razie miejmy nadzieję, że uda się dograć grafiki.

Póki co najsłynniejszy polski transwestyta jest po protu rozchwytywany. Jak ujawnia Radio Gdańsk, w minioną niedzielę zdobył lokalną sławę również na terenie Trójmiasta.

Jak podejrzewa policja, Rafalala wraz z kolegą zaaranżowała randkę z poznanym przez Internet mężczyzną w wynajętym mieszkaniu w Sopocie. Niestety, atmosfera szybko się popsuła.

bDyLNYAd

Podczas spotkania między osobami doszło do nieporozumienia - informuje Radio Gdańsk. Wówczas mieszkańcy Warszawy mieli pobić i okraść pokrzywdzonego. Mężczyzna był bity i kopany po całym ciele. Grożono mu też atrapą pistoletu. Ukradziono mu portfel i 300 złotych. Pokrzywdzony uciekł i zawiadomił policję.
Skończyło się zatrzymaniem przez policję i zarzutem o rozbój. Oczywiście, Rafalala ze znajomym mieli na ten temat zupełnie inne zdanie, ale policja jakoś nie dała się przekonać i podjęła decyzję o przewiezieniu kolegi Rafalali do aresztu. Ją samą potraktowano nieco łagodniej i ostatecznie stanęło na dozorze policyjnym.

Obojgu podejrzanym grozi do 12 lat więzienia.

bDyLNYAe
bDyLNYAy
KOMENTARZE
(247)
Paweł
2 lata temu
Tak się kończą żarty w przebieranki :D w p*****u będzie szaleć na kratach!
Gość
2 lata temu
Co za patologia. I nie chodzi mi o to, że jest transem.
gość
2 lata temu
Ale to jest patologia. Rafalala, maz Siwiec - ktory jest alfonsem, Wolejnio, laska do towarzystwa...
bDyLNYAz
gość
2 lata temu
Klient nie był zadowolony z usługi tej męskiej k wiec nie chciał zapłacić, wtedy trans wpadł w szał i zaczął atakować tego mężczyznę
gość
2 lata temu
W koncu sie doigrał ten straszny człowiek po tych akcjach, które odwalał
Najnowsze komentarze (247)
Gość
2 lata temu
i tu powiązany Jarosław B
Gość
2 lata temu
Klient był zaskoczony że miał się spotkać z kobietą transeksualna A nie z przegranym mężczyznę o masie 90 kg i męskim wyglądzie. Ogłoszenie na Roksa.pl i na Odloty to ściema i umieszczone są dane innej osoby dużo bardziej atrakcyjnej. Więc klient przed wejściem do mieszkania chciał zrezygnować i został zaatakowany
gość
2 lata temu
Rafafalala to oficjalnie według prawa facet czyli ON - Rafał Z czy jakoś tak
gość
2 lata temu
"piszę w imieniu poszkodowane w zdarzeniu opisanym powyżej. z pierwszej reki wiadomo ze poszkodowany nie wszedł nawet do mieszkania cale zdarzenie mialo miejsce na klatce schodowej poniewaz został oszukany i chciał odejsc. po drugie poszkodowany prosi o nie wydawanie osądów ponieważ od tego jest prokuratura i sad powszechny. po trzenie nasza prosba abysmy wsztrzymali sie  z komentarzami do czasu rozstrzygniecia sprawy poniewaz poszkodowny jest w zlym stanie psychicznym i musiał zmienić miejsce swojego pobytu ze wzgledu na szykanowania ze strony zwolennikow rafalala. prosimy jesli ktos moze udzielic pomocy prawnej lub innej o kontakt na adres maksmanhbo@gmail.com"
Gość
2 lata temu
Rafalala powinien uczyć zakladania kondomow w przedszkolu. Kto promuje zboczenia?
Gość
2 lata temu
Nie pisać o patrolach
Gość
2 lata temu
To zwyly smiec
Gość
2 lata temu
W pudle będzie miała lipe hehe a tak serio wygląda jak kasztan
bDyLNYAr
HWDP
2 lata temu
Co za s****a ten męski k*******n. Lałbym po pysku non stop :D
gość
2 lata temu
Rafi ma 25 cm
gość
2 lata temu
Jaka Rafalala, Rafalal chyba!
Gość
2 lata temu
Ktos powinien mu wp******ic w tym kiciu.
gość
2 lata temu
celebryta telewizji komercyjnej takie cos promują i takie coś może kiedys uczyc nasze dzieci wszystko idzie tą drodą jezeli nie powiemy STOP
gość
2 lata temu
celebryta telewizji komercyjnej takie cos promują i takie coś może kiedys uczyc nasze dzieci wszystko idzie tą drodą jezeli nie powiemy STOP
...
Następna strona
bDyLNYAT