Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Dance, dance, dance": Ida Nowakowska skrytykowana przez widzów. "NISZCZYSZ DRUGIEGO CZŁOWIEKA"

0
Podziel się:

Fani Kasi Dziurskiej i Emila Gankowskiego uznali, że ocena jurorki była zbyt surowa. Para ponownie zdecydowała się odtworzyć słynną choreografię, podczas której Dziurska nie złapała się żyrandola i upadła na ziemię...

"Dance, dance, dance": Ida Nowakowska skrytykowana przez widzów. "NISZCZYSZ DRUGIEGO CZŁOWIEKA"

Mało kto spodziewał się, że nowy format TVP wzbudzi tyle emocji. Na tydzień przed finałowym odcinkiem wiemy już, że zatańczą w nim siostry Kazadi oraz Wiktoria Gąsiewska z Adamem Zdrójkowskim. Parą, której udało się dotrzeć do półfinału i zachwycić sobą widzów, byli też Kasia Dziurska iEmil Gankowski.

W jednym z odcinków para tańczyła do utworu Pink wymagającą choreografię. Niestety, coś poszło nie tak i Kasia nie złapała żyrandola, który był elementem scenografii. W efekcie zaliczyła bolesny i naprawdę groźnie wyglądający upadek. Podczas gdy Ewa Chodakowska wyraziła swoją troskę o tancerzy-amatorów, Ida Nowakowska, najbardziej profesjonalna jurorka show, skrytykowała ich umiejętności, co nie spodobało się fanom pary.

Historia lubi się powtarzać. Na swój półfinałowy występ Dziurska i Gankowski postanowili zmierzyć się z traumą i jeszcze raz podejść do trudnego układu tanecznego. Tym razem się udało, jednak Ida postanowiła wypomnieć Emilowi, że wcześniejsza porażka była jego winą i zaznaczyła, że jest zdecydowanie gorszym partnerem od Kasi.

Emil, pokaż mi jeden numer taneczny, który ty wykonałeś. To nie jest atak na Ciebie. To jest taniec. Nie możesz po prostu tak iść. Ja nie mówię, że się nie starasz. Między wami jest wielka przepaść - powiedziała po występie pary.

Tancerka prosiła Emila, by ten "nie denerwował się", gdy jest krytykowany, jednak Gankowski odpowiedział wymagającej jurorce:

Ja jestem spokojny, to ty się denerwujesz - i chwilę później wyszedł ze studia, a za nim wybiegła płacząca Kasia.

Widzowie nie mogli się powstrzymać przed zalaniem profilu Idy ostrymi komentarzami:

Twoja opinia na temat tańca Kasi i Emila była totalnie niesprawiedliwa i krzywdząca. Komentarz, że Emil jest winny upadku Kasi był mega słaby. Przykro mi to stwierdzić, ale jesteś mega nieobiektywna. W programie zdarzały się gorsze występy, które były przez ciebie lepiej punktowane - czytamy.

Powiedz, dlaczego tak bardzo podnosiliście na duchu "zakompleksioną" Marcelinę, dlaczego Patrycji, kiedy wychodziły jej emocje, dodawałaś otuchy? A niszczysz słowami drugiego człowieka? Bo nie miał garnituru (nad którym tak się rozpływasz) jak Rafał Maślak? Jak możesz w takich emocjach mówić, że to jego wina... I niszczyć jego poczucie wartości poniżając w każdym odcinku. To nie była krytyka konstruktywna, to był atak!

Internauci zarzucają Idzie mowę nienawiści:

Naprawdę jest wiele innych słów, którymi można wyrazić swoje rozczarowanie, czy po prostu kogoś ocenić, a nie tak jak zostało to przedstawione w odcinku - czytamy.

W niedzielę Ida postanowiła opublikować na swoim profilu selfie z Kasią, najwyraźniej na znak panującego między nimi "pokoju".

Myślicie, że nie są skłócone?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)