"Fakt" donosi: "Sylwię S. Bieniuk zna od dawna"

451
Podziel się

29-latka, która oskarżyła Jarosława Bieniuka o gwałt, jest jego dobrą znajomą. "To potwierdzają między innymi zdjęcia z 2015 roku".

 "Fakt" donosi: "Sylwię S. Bieniuk zna od dawna"

O gwałt oskarżyła go 29-letnia kobieta, która twierdzi, że w miniony weekend spotkała się z piłkarzem w jednym z sopockich klubów, a potem udali się do hotelu, gdzie, jak utrzymuje jej pełnomocnik, doszło do zdarzenia. A w każdym razie utrzymywał do niedawna, bo wczoraj wycofał się wraz z całą kancelarią z reprezentowania rzekomej ofiary.

Co do tego, kto tu jest ofiarą, zdania też są podzielone. Zdaniem przyjaciół piłkarza, 29-letnia Sylwia Sz. z premedytacją wrabia go w gwałt, niszcząc z ten sposób nieposzkalowaną opinię, którą się do tej pory cieszył.

Jak ustalił Fakt, znają się z Bieniukiem od dawna.

Potwierdzają to między innymi zdjęcia, które w 2015 roku wrzucił do Internetu - pisze tabloid. _Na jednym z nich towarzyszy mu właśnie ona, a także aktorzy Borys Szyc i Marcin T. Ten drugi nazywany jest klubowym baronem Trójmiasta. Jest współzałożycielem klubu Zatoka Sztuki**, oskarżanym o przestępstwa seksualne względem nastolatek.**_

Jak dowiedział się z kolei Onet, Sylwia Sz. pełniła rolę ocierającą się o sutenerstwo.

Już jako dwudziestolatka szukała tancerek i hostess do klubów oraz sama uczestniczyła w różnego rodzaju pokazach - powtarza za Onetem Fakt. Tak poznała T., który z czasem miał zostać jej życiowym partnerem i dzięki tej znajomości stopniowo stawała się coraz ważniejszą osobą trójmiejskiego nocnego życia. Z kolei dzięki aktywności w Internecie, gdzie publikowała odważne zdjęcia, zgromadziła aż ćwierć miliona obserwatorów”.

W zeznaniach obciążających Bieniuka Sylwia Sz. zapewniała, że podczas randki w hotelu została odurzona pigułką gwałtu i wykorzystana seksualnie przy pomocy erotycznych gadżetów. Przedstawiona przez nią wersja zbiegła się z czasie i szczegółach z inną medialną historią dotyczącą gwałtu. Obie są do siebie podobne w szczegółach dotyczących odurzenia i użycia erotycznych gadżetów.

Jednak wersję Sylwi Sz. zdążyli już podważyć goście hotelu, w którym miało dojść do rzekomego gwałtu, którzy zeznali, że opuszczając hotel kobieta nie zdradzała objawów odurzenia, a jej relacje z Bieniukiem sprawiały wrażenie przyjaznych. Na koniec serdecznie się pożegnali.

Jak myślicie, co tam się naprawdę wydarzyło?

KOMENTARZE
(451)
gość
10 miesięcy temu
no tak się kończy zadawanie z patologią społeczną
Gość
10 miesięcy temu
Mimo ze nie zgwałcił to jest skompromitowany. Jako ojciec piłkarz dyrektor i czlowiek.
Gość
10 miesięcy temu
Fakt,ze ten człowiek,kreowany na idealnego męża i ojca trójki dzieci,zadaje się z szemranym towarzystwem,prostytutkami i mafia,skreśla to totalnie. Jest skończony
gość
10 miesięcy temu
Co on myslal że gangsterzy i prosty tuty są jegi przyjaciółmi? He he he
Gość
10 miesięcy temu
Bieniuk zmien towarzycho
Najnowsze komentarze (451)
gość
10 miesięcy temu
Nie ważne kim jest kobieta ,jeżeli powiedziała nie ,to jej wypowiedz powinna być uszanowana .A teraz nie wierzę w ani jedno słowo p B .Dorosły mężczyzna i takie balety w roli głównej narkotyki ,sam się panie doigrałeś
gość
10 miesięcy temu
Niestety ale jego współczynnik inteligencji nie jest z byt wysoki. Ania póki żyła trzymała go za pysk. Samotnie chłop sie pogubił. ciągnie go w kierunku ...patologi. Po Ani miał fajną na poziomie diewczynę, nie potrafił tego docenić. myślał, że będzie tak tolerancyjna jak Ania
hipokryta
10 miesięcy temu
Nie lamentował długo po swojej ,,ukochanej" Ani Przybylskiej.
Gość
10 miesięcy temu
prostytutka go wydymala na kaskę. a kazdy wie ze k****a zawsze kur.wą bedzie a ten chu.ja zamoczyl
Gośćanna
10 miesięcy temu
Problem w tym, że nic złego nie zrobił. Każdy facet ma potrzeby, myślał że zapłacił i po sprawie a tuuu akuku. Lepiej jak ma dzieci żeby tak sobie pomógł niż sprowadzał co krok inne kobiety do domu. Niestety chyba czymś na odcisk nadepnął i tyle
gość
10 miesięcy temu
Wszystko mozna zrozumiec , ale miec takie towarzystwo i tym bardziej urzedowac z taka dziewczyna to gruba przesada z jego strony.
Sopot wolny o...
10 miesięcy temu
Całe to Trójmiasto.razem z jego włodażami dla CBŚ. się nadaje , ci Sopotcy biznesmeni co to do. Dubaju. jeżdżą. W sezonie letnim do Sopotu. przyjeżdżają bogaci Norwegowie ,wiec jest to idealne miejsce na tzw. kluby dla modelek i ich opiekunów.
Gość
10 miesięcy temu
Czyżby pana Bieniuka nie było stać na porządną dziewczynę? Z kim przystajesz, takim się stajesz.
Angela Szacho...
10 miesięcy temu
Jako Miss Europe2015 poteierdzsm ze Turczynski wspolwladciciel zatoki sztuki lubi grzać lolitki a Sylwia od 2009 roku jest jego naganiaczkom lolitek a Birniuk korzystsl z trgo serwisu.
gość
10 miesięcy temu
chyba nie taki święty jak zadawał się z takim towarzystwem
Gość
10 miesięcy temu
Jaka p***a!!! Nie pomyslala g****a laska o dzieciach. Co za towarzystwo.....
Konfabulant
10 miesięcy temu
Słabo jej dał tej nocy i się tak wqrwila bo nie doszła...
Gość
10 miesięcy temu
Bo q**a to zawsze qrwa
gość
10 miesięcy temu
widocznie zbok ma specyficzne preferencje, dlatego slubu nie było, dlatego nie jest z ta Martyna, musi korzystac z prostych tutek, bo inne nie chca, a teraz nawet ta podała go gwałt
...
Następna strona