Trwa ładowanie...
Przejdź na

Harry i Meghan przeprowadzą się DO AFRYKI? "Plany są na etapie dyskusji"

153
Podziel się

Ponoć na wyjazd książęcej pary nalega królewska administracja, która obawia się, że księżna przyciąga coraz większą i niezdrową uwagę mediów.

Harry i Meghan przeprowadzą się DO AFRYKI? "Plany są na etapie dyskusji"
bCzjyNCJ

Na początku kwietnia oficjalnie podano, że Meghan Markle i książę Harry zmienili siedzibę. Sussexowie wyprowadzili się z Pałacu Kensington, gdzie od ślubu mieszkali z Williamem i Kate. Teraz ich domem jest Frogmore Cottage w Windsorze, który został specjalnie wyremontowany, aby spełnić wszystkie wymagania książęcej pary. Ponoć przeznaczono na to aż półtora miliona funtów.

bCzjyNCL

Sussexowie na dobre jeszcze nie zdążyli się rozgościć w nowym miejscu, a już plotkuje się o kolejnej ich przeprowadzce. The Sunday Times podaje, że Meghan i Harry mieliby na jakiś czas zamieszkać... w Afryce. Ponoć na ich wyjazd ma nalegać królewska administracja, która obawia się, że po urodzeniu dziecka Meghan przyciągnie podobnie niezdrową uwagę mediów, co księżna Diana.

Ponadto Pałac szuka dla Sussexów nowej, "indywidualnej" roli. Doradcy Harry’ego uważają, że wyjazd do Afryki byłby dla niego idealnym sposobem na połączenie pracy na rzecz Wspólnoty Narodów z promocją Wielkiej Brytanii i działalnością charytatywną.

Co ciekawe, Pałac Buckingham nie zaprzecza tym doniesieniom. Wydano oficjalne oświadczenie, w którym napisano, że "wszelkie przyszłe plany księcia i księżnej są na etapie dyskusji. Nie podjęto żadnych decyzji dotyczących przyszłych ról. Książę będzie nadal wypełniał swoją rolę jako ambasador Wspólnoty Narodów".

Sussexowie mieliby spędzić w Afryce dwa lub trzy lata. Decyzja o wyjeździe ma zostać podjęta nie wcześniej niż w 2020 roku. Plan przenosin ma zostać szczegółowo opracowany przez Sir Davida Manninga, byłego brytyjskiego ambasadora w USA i specjalnego doradcę ds. konstytucyjnych i międzynarodowych Harry'ego i Williama.

bCzjyNCR

Ponoć małżonkowie rozważali wcześniej także przeprowadzkę do Kanady lub Australii, ale Afryka dla obojga z nich jest miejscem szczególnym. Harry w przeszłości spędzał długie miesiące w Lesoto, gdzie tworzył organizację wspierającą osoby z HIV. Na początku związku Sussexowie spędzili ze sobą dużo czasu w Botswanie. W Afryce świętowali też 36. urodziny Meghan oraz spędzili miesiąc miodowy. Dla księżnej duże znaczenie ma też fakt, że w jej żyłach płynie afrykańska krew.

Koszt przeprowadzki Harry'ego i Meghan do Afryki miałby przekroczyć milion funtów.

bCzjyNCS
bCzjyNDm
KOMENTARZE
(153)
Gość
rok temu
Na kosmos może? Eh te problemy bogaczy z przypadku...
Gość
rok temu
Na pudelku dzień bez Megan dniem straconym😬
ato
rok temu
Kurcze co w niej jest, że jej tak nie lubię?
bCzjyNDn
gość
rok temu
Za grube miliony wszędzie mozna wieść dostatnie życie na koszt podatników.
Gość
rok temu
No raczej, że nie jest białe skoro matka jest mulatką, to jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że dziecko też jest/będzie mulatem.
Najnowsze komentarze (153)
gość
rok temu
susexowie ? Rozbawiło mnie to Pudlu przecież nazwisko maja Winsdor :)
gość
rok temu
No tak, chcą uniknąć skandalu bo dziecko pewnie urodzi się czarne. Penie Hary miał kompleksy że jest rudy, dlatego wybrał właśnie Meghan, która ma afrykańską krew.
gość
rok temu
Co za głupoty wymyślacie...a y niemowlę malarie złapało ?
Gość
rok temu
Za co ona się teraz będzie trzymać bez tego brzucha :))))
gość
rok temu
Z małym dzieckiem do tego kontynentu zarazy? Mądre...
Gość
rok temu
Największy szum to robi Meghan.
gość
rok temu
Goły tyłek Harrego widział już cały świat, więc ubrany w spódniczkę z trawy nikogo nie zgorszy.
Gość
rok temu
W Afryce przynajmniej wmiesza się w tlum
bCzjyNDf
Gość
rok temu
Dziecko będzie mulatkowe
gość
rok temu
Cos mi sie zdaje, ze urodzila czarnoskorego dzidziusia...
gość
rok temu
niech on jak najszybciej ją zostawi, bo tak mu wypierze mózg, że sam siebie nie pozna.
Gość
rok temu
Miejsce czarnucha jest w Afryce A nie na plantacji bawełny . BRAWO administracja odesłać wszystkich czekoladowych prosto na ziemie ich przodków ☻☻☻☻☻☻☻☻☻
Gość
rok temu
Rudy murzynek ;) royal baby xd rodzinne strony meghan XDDDDD
Gość
rok temu
To wspaniale. Afrykanie będą mieć królową we właściwej tonacji kolorystycznej.
...
Następna strona
bCzjyNDH