Trwa ładowanie...
Przejdź na

Znudzona Zofia Zborowska czeka na Andrzeja Wronę (ZDJĘCIA)

134
Podziel się

Para została przyłapana na wieczornym tete a tete.

Znudzona Zofia Zborowska czeka na Andrzeja Wronę (ZDJĘCIA)
bCHQPJEB

Wbrew "notowaniom" dla związku Andrzeja Wrony i Zosi Zborowskiej, para już od pół roku cieszy oczy fanów nieprzerwaną sielanką. Jak na showbiznesowe standardy i wcześniejszą opinię o Wronie, to dosyć długo.

Zakochani wydają się być nierozłączni, a Zborowska nazywa wybranka "najlepszym mężczyzną na świecie". Oboje przestali też ukrywać łączące ich uczucie i Zosia chętnie dopinguje całusami Andrzeja podczas meczów:

bCHQPJED

Temperaturę związku mogą podkręcać również nocne schadzki Zosi i Andrzeja. Fotoreporterzy przyłapali ich podczas jednej z nich - na zdjęciach widać, jak 31-latka dłuższą chwilę czeka na swojego chłopaka i z utęsknieniem spogląda w jego kierunku.

Lubicie tę parę?

bCHQPJEJ
bCHQPJEK
bCHQPJFe
KOMENTARZE
(134)
Gość
rok temu
Piekny i Bestia. Ja wiem ze wyglad to nie wszystko ale ciekawe jakie to uczucie kiedy twoj facet jest ladniejszy od ciebie...
Gość
rok temu
Brzydka ta Zocha a jej instagram to jedna wielka reklama wszystkiego. Jej siostra robi to z duzo wiekszym wyczuciem. Nie to co gargamelowata Zosia.
gość
rok temu
Zborowskiego to kojarzę, ale ci? Kto czeka na kogo? xD
bCHQPJFf
bmm
rok temu
Na miejscu Wrony przemyślał bym sprawę jeszcze raz.
gość
rok temu
ALE BRZYDOTA
Najnowsze komentarze (134)
gość
rok temu
szczeke zgubila
gość
rok temu
głupiutkie krówsko z pochodzeniem handlowym
gość
rok temu
Okropny koszerny wielgachny grubaśny grzmot z niej i g****a jak stołowa noga,Andrzej uciekaj póki czas...
gość
rok temu
Wrona wiej od hałaśliwej rubasznej kobyły!
Gość
rok temu
Tylko chyba źle mnie zrozumiałeś....wiem kto jest ojcem moich dzieci, a jest to mój ukochany mąż. Nikt inny!!!
fuu
rok temu
Gdzie on ma oczy ?
gość
rok temu
Nie chciałabym takiego podejrzliwego męża. Powinien mieć do mnie zaufanie. Jego wyskoki powinny być podawane w codziennej prasie. Wczoraj wieczór z kolegami, potem szybki wypad do klubu gogo....[/cytat]A ja nie chciałbym nieświadomie wychowywać podrzutka.
gość
rok temu
co to za G***O ?
bCHQPJEX
Babcia
rok temu
Dlaczego chcecie zabić te miłość? Po latach okazuje się, że u kobiety nie jest najważniejsza uroda. Jeśli On tak uważa,to jest madrym mężczyzna. Zosia jest przesympatyczna i z dużym dystansem , a to procentuje. Miernoty z Pudelka, żal wam.
Gość
rok temu
Ja nie wiem kim oni są? To aktorzy? Czy kto
Gość
rok temu
Ale ona p******a i irytująca
Gość
rok temu
A co to za tandetny szpetny krzywy ryj?
gość
rok temu
A ja myślę, że testy powinny być robione z urzędu, bo wielu facetów nawet nie podejrzewa, że dziecko może być nie jego. Życzę Ci, aby w przyszłości twoi synowie wychowywali swoje dzieci, a ty byś mogła rozpieszczać wasze wnuki.
gość
rok temu
Nie chciałabym takiego podejrzliwego męża. Powinien mieć do mnie zaufanie. Jego wyskoki powinny być podawane w codziennej prasie. Wczoraj wieczór z kolegami, potem szybki wypad do klubu gogo....[/cytat]Wiadomo, że każda się oburza, gdy słyszy o testach DNA - porządna dlatego, że zawsze była wierna, a partner z takim czymś wyskakuje, a ta mniej porządna, denerwuje się, bo prawda może wyjść na jaw.
...
Następna strona
bCHQPJFz