Trwa ładowanie...
Przejdź na

Katarzyna Warnke jest W CIĄŻY! "Pierwszy dowiedział się Patryk Vega"

217
Podziel się

Kasia planuje zrobić sobie teraz małą przerwę. "Mam nadzieję, że moja pozycja jest już na tyle silna, że mogę sobie na to pozwolić".

Katarzyna Warnke jest W CIĄŻY! "Pierwszy dowiedział się Patryk Vega"
bCGiurMB

Związek Katarzyny Warnke i Piotra Stramowskiego od początku budził duże emocje. Para, która poznała się na planie filmu W Spirali, budziła zainteresowanie nie tylko ze względu na dzielącą ich różnicę wieku (Kasia jest o dekadę starsza od męża), ale i wyjątkowej ambicji na zostanie kolejną power couple naszego show biznesu. W tym pomóc im miały wyzywające sesje zdjęciowe, pikantne wyzwania i wspólne projekty, głównie z ulubionym reżyserem Warnke, Patrykiem Vegą.

Dzięki wyjątkowej wylewności aktorskiej pary, tajemnicą nie były także sekrety z ich alkowy. Choć początkowo Kasia zapewniała, że nie czuje presji czasu związanej z ewentualnym macierzyństwem, to ostatecznie przyznała, że coraz częściej myśli o tym, że powinna już zajść w ciążę.

bCGiurMD

Warnke i Stramowski spędzili najwyraźniej ostatnie miesiące zawodowej posuchy na wdrażaniu tego planu w życiu. Ostatecznie, po kilkumiesięcznych próbach, udało się. Jak donosi bowiem magazyn Show, Katarzyna spodziewa się aktualnie pierwszego dziecka:

Pierwszą osobą, która dowiedziała się o błogosławionym stanie Kasi, był Patryk Vega, zaprzyjaźniony reżyser - czytamy w gazecie. Ze względu na ciążę aktorka też rezygnowała z kolejnych ofert pracy, a także unikała kamer.

Rewelacje Show potwierdziła też sama Warnke, przyznając, że choć chciałaby na razie dalej pracować, to po przyjściu dziecka na świat zrobi sobie urlop macierzyński.

bCGiurMJ

Dziecko na pewno zmienia rodziców, zmienia postrzeganie świata, ale jestem tej zmiany ciekawa - wyznala Kasia. Chciałabym pracować. Mam nadzieję, że w tej chwili moja pozycja staje się na tyle silna, że mogę sobie pozwolić na małą przerwę.

Czekacie już na pierwszą okładkową sesję potomka Kasi i Piotra?

bCGiurNe
KOMENTARZE
(217)
ANA
rok temu
Zdrowia dla mamy i dzidziusia i wytrwałości dla taty 🙃
Gość
rok temu
Filmy z vega sa takie i prymitywne
Gość
rok temu
No i super, gratulacje :)
bCGiurNf
Gość
rok temu
Zdrowia życzę 😊
Gość
rok temu
Nigdy nie zrozumiem czemu ludzie tak piszą. Daj jej cieszyć się ciąża. Zatrzymaj ten pogląd dla siebie.
Najnowsze komentarze (217)
gość
rok temu
Bez makijażu całkiem przeciętna,jakaś męska taka..
gość
rok temu
za stare pudło na ciaże
ja
rok temu
gratulacje
ja
rok temu
gratulacje
Szekter
rok temu
Jaka ona ładna ... taki żart z samego rana ....
gość
rok temu
Pani Kasiu, gratulacje!trzymajcie się cieplutko i zdrowo...
Gość
rok temu
Dajcie spokój z tą plotką.. Kasia napisała u siebie na profilu,że to bzdura..
Gość
rok temu
Te dekade to widac
bCGiurMX
Gość
rok temu
W filmach Vegi tylko ona gra naprawdę dobrze
gość
rok temu
oduczać egoizmu mozna w hospicjum a nie wydalając na świat własne bachory i udawać, że się jest takim "dobrym" bo się je dokarmia i pilnuje,
gość
rok temu
egoizmem jest własnie posiadanie dzieci, każdy m***l, pasztet biedak zdechlak koniecznie chce aby na ziemi syfił i straszył jego "cudowny" p****t, śmieciowe geny ma wiekszość polaczków ale brudzi świat tą spyerdoliną
Gość
rok temu
Nieee, błagam. Nie chcemy słuchać kolejnej madki nawiedzonej...
gość
rok temu
gratulacje
gość
rok temu
Super, może jakaś fajna aktorka dzięki temu znajdzie pracę.
...
Następna strona
bCGiurNz