Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kusząca Madonna pluska się w wannie na okładce brytyjskiego "Vogue'a"

76
Podziel się

60-letnia gwiazda próbuje powrócić na szczyty list przebojów z nowa płytą. Udana sesja?

Kusząca Madonna pluska się w wannie na okładce brytyjskiego "Vogue'a"
bCGVAncR

Przez trwającą od ponad czterech dekad karierę Madonnie udało się zdobyć zaszczytny tytuł "królowej muzyki pop". Wszystko dzięki cyklicznej zmianie wizerunku i systemowi wydawania albumów znacznie różniących się od siebie, które za każdym razem zapowiadały "nową erę" w jej twórczości. Niestety, z biegiem lat muzyka Amerykanki przestała się cieszyć takim zainteresowaniem jak na początku, co przełożyło się na sprzedaż jej płyt. Zdesperowana diwa postanowiła poddać się kolejnej serii zabiegów "odmładzających" i zatrudnić do pracy nad płytą muzyków "na topie", którzy mają pomóc jej powrócić na szczyty list przebojów.

W ramach promocji nowej, czternastej płyty Madonny, która ukaże się na rynku 14 czerwca, gwiazda zdecydowała się wziąć udział w sesji okładkowej dla czerwcowego numeru brytyjskiej edycji Vogue'a. Na utrzymanych w klimacie lat 50. zdjęciach duetu Mert & Marcus możemy podziwiać elegancką 60-latkę pluskającą się w wannie w ubraniu, zajadającą zupę w kuchni i wylegującą się na krześle. Przy okazji sesji piosenkarka udzieliła magazynowi wywiadu, w którym zapytana o największy autorytet odpowiedziała, że bierze przykład ze słynnych feministek.

bCGVAncT

Nie ma dla mnie żadnych żyjących wzorów do naśladowania - wyznała Madonna. Ponieważ nikt nie robi tego, co robię. I to jest trochę przerażające. Mogę spojrzeć wstecz na kobiety, które uważam za wspaniałe i niesamowite - bojowników o wolność, takich jak Simone de Beauvoir czy Angela Davis - ale trzeba wziąć pod uwagę, że nie miały one dzieci. Będąc samotnym rodzicem sześciorga dzieci, nadal jestem kreatywną, politycznie aktywną artystką. Wciąż chcę mieć prawo głosu i robić wszystko, co robię. Tak jak mówiłam, nie ma nikogo na mojej pozycji.

Na koniec Madonna odniosła się do krążących od lat plotek dotyczących jej domniemanego konfliktu z Lady Gagą.

_**Ludzie bardzo się podniecili, gdy gazety zaczęły rozpisywać się o naszym konflikcie. Nigdy nie byłyśmy wrogami.**_

bCGVAncZ

Udana sesja?

bCGVAndu
KOMENTARZE
(76)
Gość
rok temu
Sesja piękna, ale wyprasowana jak obrus na wizytę księdza.
gość
rok temu
Taka ubrana i zapięta pod szyję wygląda bardzo dobrze.
Gość
rok temu
Piękna sesja!
bCGVAndv
gość
rok temu
woow
moko
rok temu
Świetnie wygląda na tych zdjęciach. Zdejmuje pozę starej lampucery i pokazuje się ekstra kobieta. Stosownie do wieku, ale nie pruderyjnie. Ma swój pazur. Mi się podoba.
Najnowsze komentarze (76)
Gość
rok temu
Piękna i elegancka Madonna!!!
gość
rok temu
sesja ukazuje m.in. jak Madonna (...) zajada zupę w kuchni - widelcem??? dość osobliwe Pudel, Ty to masz oko ;-)
Lenita
rok temu
Sesja ładna, elegancka, ale ona taka wyretuszowana. Jak śpiewał Markowski: " trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść niepokonanym.. " . Niestety, niewielu to potrafi...
Gość
rok temu
Kusząca Madonna brzmi jak normalna Lady Gaga ...
gość
rok temu
samobojczo mowisz o sobie
gość
rok temu
b. OK
Gość
rok temu
I w takim stylu Madonnna powinna się pokazywać. Ona nie powinna konkurować z jakimiś biberami wieniawami i innymi nastoletnimi gwiazdkami. Bo jest legenda muzyki. Mam nadzieję że jej nowa płyta dorówna tym perelkom z Ray of Light.
gość
rok temu
tak to ona wyglądała 50 lat temu!
bCGVAndn
gość
rok temu
a lepiej wyretuszowac sie nie da ? czy juz nie ma pieknych mlodych i jedrnych do takich sesji ?joan collins pewnie tez by pieknie wyszla taka sesja ,
Gość
rok temu
Klasa!!!
gość
rok temu
proszę was 60lat
gość
rok temu
Nie wiem czy taka była koncepcja, ale mocno przesadzili z odmładzaniem jej w Photoshopie.
Gość
rok temu
Te foty to kłamstwo. Wystarczy obejrzeć tv. To jest kolejna papka z mózgu.
gość
rok temu
Nad czym się tu zachwycać, kameleon w pełnej krasie i tyle 😒
...
Następna strona
bCGVAndP