Trwa ładowanie...
Przejdź na

Joanna Przetakiewicz spotkała się z Michelle Obamą: "Zadziała się magia"

154
Podziel się:

Nie wszyscy uwierzyli, że doszło do spotkania. "Świetny fotomontaż" - pisali na Instagramie.

Joanna Przetakiewicz spotkała się z Michelle Obamą: "Zadziała się magia"

Joanna Przetakiewicz już od dawna kreuje wizerunek kobiety sukcesu i próbuje inspirować inne panie do walki o lepszą jakość życia. Kilka miesięcy temu powołała do życia projekt Era Nowych Kobiet, w ramach którego spotyka się z Polkami i mówi o poczuciu szczęścia niezależnie od liczby lat i stanu konta. Pamiętamy, jak na swoim Instagramie przekonywała, że z wiekiem przedstawicielki płci pięknej nie stają się przezroczyste, tylko bardziej wyraziste. Coachingowy opis został opatrzony fotką z projektantką eksponującą swe pośladki.

Przetakiewicz kontynuuje swoją misję, chcąc polepszyć samoocenę Polek. Ostatnio w tym, że to szlachetny cel utwierdziła ją sama Michelle Obama. Z żoną byłego prezydenta USA właścicielka La Manii spotkała się w Bell Center w Montrealu. Do rozmowy doszło dzięki specjalnemu zaproszeniu, jakie Joanna dostała od przyjaciela.

Projektantka wrzuciła na Instagrama zdjęcie z Michelle, a w opisie fotki napisała jakie rady od niej otrzymała:

Po pierwsze: nie raz ktoś będzie Ci próbował podciąć skrzydła, zasiać wątpliwości, będzie zadawał Ci głupie pytania po co Ci to. Niektórzy nie znoszą kiedy ktoś robi więcej niż oni, a szczególnie kobieta. Zawsze sobie wtedy powtarzaj - Twoja zła wola mnie nie dotyczy. Nie daj się zbić z tropu, bo niektórzy nawet na pozór mądrzy kochają to robić innym. Świat nie jest idealny, ale możemy zrobić bardzo wiele żeby uczynić go lepszym. Każdy kto to robi czerpie z tego specjalną siłę, która Ci pomaga i Cię chroni. Wszystko co robimy dla innych w dobrej intencji daje szczęście również nam samym – czytamy w poście.

Druga rada dotyczyła sposobu rozmowy z innymi:

Rozmawiaj nie tylko o sile, sukcesach, niezłomności i wierze w siebie. Mów i rozmawiaj także o słabościach, trudnościach, problemach które trzeba rozwiązać w drodze do spelnienia. Inaczej młodzi ludzie dostają sztuczna informację, że słabości i problemy są uncool. Że lepiej o nich nie mówić, bo zostaną uznani za gorszych i słabszych. A tymczasem każdy z nas doświadczył złych, czasami wręcz traumatycznych wydarzeń. Każdy z nas poczuł się kiedyś zagubiony. I to jest dowód naszej siły, jak radzimy sobie z krzywdami i przeciwnościami losu. Trzeba o tym szczerze rozmawiać. Tak, żeby nikt nigdy nie poczuł się gorszy prosząc o pomoc lub zrozumienie.

Te słowa od Michelle wzruszyły Joannę:

I naprawdę zadziała się magia. Powiem Wam, ze łzy płynęły mi strumieniem jeszcze długo. I teraz już wiem na pewno, że nigdy się nie poddam – czytamy.

Fani oszaleli z zachwytu:

Joasiu! Dziękujemy Ci za ten wpis!

Pięknie napisane

Dwie piękne, mądre oraz inteligentne kobiety z przepięknym wnętrzem.

Nie mogło też zabraknąć słów krytyki:

Świetny fotomontaż. Ma pani tego więcej? – napisała internautka.

A wy jak odbieracie działalność Przetakiewicz?

KOMENTARZE
(154)
Gośćmr
3 lata temu
Też chciałbym mieć tyle pieniędzy i spełniać swoje pasje:(
gościówa
3 lata temu
no, ale stanęła do zdjęcia z ręką w kieszeni. Średnio to wygląda...
Gość
3 lata temu
Spotkała! To za grubo powiedziane, polazła na jej wykład i wcisnęła się do zdjęcia, zresztą tak jak z pseudoprzyjacielem Karlem L hehehehe.
korzystna han...
3 lata temu
wyjatkowo niekorzystne zdjecie
z
3 lata temu
jak ta aśka brzydko wyglada z twarzy masakra... i co to za slownictwo: zadziała sie magia? powinna napisac stała się...lub magiczna chwila bo to jakos dziwnie brzmi
Najnowsze komentarze (154)
gość
3 lata temu
Ale sie przep*****lacie! Mega ze poleciala na ten WYKLAD, tez bym poleciala gdybym mogla chociaz zaplacic za to, bo na zaproszenie nie ma szans.
gość
3 lata temu
Czy Michelle Obama to facet ?
gość
3 lata temu
Chyba Michał Obama
gość
3 lata temu
Miliarderowe koleżanki, więc co w tym dziwnego. Swój do swojego ciągnie.
gość
3 lata temu
Taaa ..spotkali się jej statusem, Joanna to drugi plan.
gość
3 lata temu
tez znalazla autorytet
Agata
3 lata temu
Zazdroszczę! Bardzo inspirująca kobieta
Gość
3 lata temu
Ta pani moze i kase ma ale klasy nie!!!! Ten caly celebrycki swiat jest sztucznie napompowany!!
Gość
3 lata temu
Ale starą twarz dostała
gość
3 lata temu
chyba ostrzykanie twarzy przestało działać
gość
3 lata temu
ale bzdury samotna matka sama wychowała , La Manię też otworzyła za swoja forsę, a nie Kulczyka, po prostu baba wie z kim spać
Gość
3 lata temu
Dobrze, że pani Joanna znalazła wreszcie swój autorytet. Może pani Michelle czegoś ją nauczy, zwlaszcza w kwestii stroju i etykiety oraz kiedy nie wypada wypinac półgołych pośladków do obiektywu...
gość
3 lata temu
Jakoś się ostatnio nagle posunęła w latach. Może zrezygnowała z zabiegów medycyny estetycznej albo jakiś gorszy okres ma.
gość
3 lata temu
Obamowa powinna uważać z kim sobie robi zdjęcie, a prostytutki, nawet drogie, nie powinny być dopuszczane do osób ze świecznika.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie