Środa 15.05.2019 21:00

Alżbeta Lenska obchodzi "mistyczne" urodziny: "Dokładnie rok temu mój świat się zatrzymał"

Alżbeta Lenska Beta Lenska

Alżbeta Lenska obchodzi "mistyczne" urodziny: "Dokładnie rok temu mój świat się zatrzymał"

W maju zeszłego roku media obiegła poruszająca informacja o chorobie Alżbety Lenskiej. Żona Rafała Cieszyńskiego zasłabła w trakcie pracy w teatrze i natychmiast została przewieziona do szpitala.

Okazało się, że w głowie Alżbety pękł tętniak. Operowano natychmiast, ale lekarz nie dawał gwarancji, że Lenska przeżyje. Na szczęście zabieg się udał, a Beta zyskała drugie życie.

Urodziłam się na nowo - pisała szczęśliwa aktorka.

Przypomnijmy: Żona Rafała Cieszyńskiego miała OPERACJĘ MÓZGU! "Prosimy o modlitwę"

Dramatyczne przejścia jeszcze bardziej scementowały związek Alżbety i Rafała, którzy postanowili, że na dziesiątą rocznicę ślubu odnowią przysięgę małżeńską.

Zobacz: Alżbeta Lenska i Cieszyński odnowią przysięgę małżeńską. "Chcemy podziękować za energię i pozytywne myślenie"

Rok po tamtych wydarzeniach Beta opublikowała na Instagramie wzruszający wpis z okazji "rocznicy swoich ponownych narodzin".

Wiem, że może to dziwnie brzmieć, ale dziś są moje pierwsze urodziny. Nie te prawdziwe, bom przecież drapieżna sierpniowa lwica, ale te mistyczne... Dokładnie rok temu mój świat się zatrzymał dokładnie w tym miejscu, gdzie dziś wieczorem mam swoją premierę spektaklu! Uwierzylibyście w coś takiego?

Rok dokładnie zatoczył koło i z miejsca traumatycznego robi dziś miejsce wielkiego święta. Inaczej wyglądałam wtedy, inaczej wyglądam teraz, ale dokładnie tak samo się czuję! Na szczęście nie fizycznie, bo mam zdecydowanie więcej energii i w zdrowym ciele, zdrowego ducha. Za to widzę i pamietam wszystko z tamtych czasów. Piękną bliznę, ogromną miłość koło mnie, cudownych ludzi dookoła, wsparcie, modlitwy, samo dobro i moje bycie baaaardzo powolnym ślimakiem, co dziś z uśmiechem na twarzy wspominam - pisze aktorka.

Dziękuję Wam po raz kolejny, ale nigdy nie skończę dziękować za cudowne wsparcie i wiarę w to, że będzie dobrze. Jestem też wdzięczna tej Górze tam. Za to, że jednak dała mi jeszcze trochę czasu. Love You - życzę Wam cudownego dnia i wierzę, że dziś wieczorem wyjdę na własnych nogach z teatru.

Pod wpisem Bety pojawiło się wiele dobrych życzeń od fanów.

"Dużo zdrowia i radości z życia", "Piękna symbolika - pierwsze urodziny", "Dużo zdrowia, pomyślności, spełnienia marzeń", "Życzę pogody ducha", "Jesteś bohaterką" - pisali.

A Wy czego życzycie dziś Becie z okazji "mistycznych urodzin"?

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Wiem, że może to dziwnie brzmieć, ale dziś są moje pierwsze urodziny😌Nie te prawdziwe bom przecież drapieżna sierpniowa lwica, ale te mistyczne...Dokładnie rok temu mój świat się zatrzymał dokładnie w tym miejscu gdzie dziś wieczorem mam swoją premierę spektaklu! Uwierzylibyście w coś takiego? Rok dokładnie zatoczył koło i z miejsca traumatycznego robi dziś miejsce wielkiego święta😁Inaczej wyglądałam wtedy, inaczej wyglądam teraz, ale dokładnie tak samo się czuję! Na szczęście nie fizycznie, bo mam zdecydowanie więcej energii i w zdrowym ciele, zdrowego ducha😉Za to widzę i pamietam wszystko z tamtych czasów😌Piękną bliznę, ogromną miłość koło mnie, cudownych ludzi dookoła, wsparcie, modlitwy, samo dobro i moje bycie baaaardzo powolnym ślimakiem, co dziś z uśmiechem na twarzy wspominam🥰Dziękuję Wam po raz kolejny, ale nigdy nie skończę dziękować za cudowne wsparcie i wiarę w to, że będzie dobrze. Jestem też wdzięczna tej Górze tam😇Za to, że jednak dała mi jeszcze trochę czasu😉Love You - życzę Wam cudownego dnia i wierzę, że dziś wieczorem wyjdę na własnych nogach z teatru❤️ #kocham #życie #kocham #was #ale #szczególnie #love #my #huby #and #kids #happy #birthday #to #me

Post udostępniony przez Alżbeta Lenska (@betalenska)Maj 14, 2019 o 8:19 PDT

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (161)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 161
Odpowiedz
52 16
zgłoś
Gość 15.05.2019 21:00
Alżeta? Wow!
Odpowiedz
191 15
zgłoś
Gość 15.05.2019 21:01
Zdrowia!
Odpowiedz
17 3
zgłoś
Gość 15.05.2019 21:01
Ortografia pudel
Odpowiedz
26 16
zgłoś
gość 15.05.2019 21:01
Piękna kobieta
Odpowiedz
19 20
zgłoś
Gość 15.05.2019 21:02
Sliczna
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 161