Środa 22.05.2019 14:30

Rusza proces Emila przeciwko Dodzie! Piosenkarce grozi do 5 lat więzienia

Doda Dorota Rabczewska Emil Stępień

Rusza proces Emila przeciwko Dodzie! Piosenkarce grozi do 5 lat więzienia

Konflikt, jaki wywiązał się między Dorotą Rabczewską a jej byłym narzeczonym, ma szansę przejść do historii polskiego show biznesu jako jedno z najbardziej tragikomicznych rozstań celebrytów. Zwaśniony duet kłócił się już (i większości przypadków procesował) o pierścionek zaręczynowy, porysowanie samochodu i kradzież szafy. Niestety pojawiły się też znacznie poważniejsze zarzuty.

Zobacz: Były narzeczony Dody został ZGWAŁCONY na Seszelach? "Ma dowody, że popełnione zostało przestępstwo z art. 197 KK"

Z początku Doda sama podchodziła do sprawy ze sporym dystansem. Zaprosiła nawet media do sądu, aby mogły pooglądać rzekomo kompromitujące byłego partnera zdjęcia.

Przekazał zdjęcie, na którym widać, że ktoś penetruje go analnie wibratorem. Z wielkim żalem nie umiem powiedzieć, kto to robi ani tym bardziej co to za zdjęcia. Zapraszam media do sądu. Przekonamy się wspólnie - jeszcze niedawno pisała Doda na swoim Instagramie.

Jej nastawienie zmieniło się jednak diametralnie po publikacji artykułu Łukasza Pawelskiego - dziennikarza Życia Stolicy, który w swoim tekście ujawnił powiązania towarzyskie pomiędzy prokurator występującą przeciwko Dodzie, policjantem prowadzącym sprawę oraz mecenasem Emila.

Zobacz: Doda sugeruje, że jej procesy były prowadzone w sposób nieuczciwy? "Jestem roztrzęsiona i nie mogę dojść do siebie"

Jak podaje Super Express, zdaniem Komendy Stołecznej Policji "nie doszło w tym przypadku do konfliktu interesów. Nie ma w tym przypadku także mowy o naruszeniu zasad etyki zawodowej".

Zobacz: Szokujące wyznanie Dody: "Myślę, że miałam WSTĘP DO ZAWAŁU"

Na szczęście wygląda na to, że piosenkarka nie zatraciła jeszcze ducha walki i nie ma najmniejszego zamiaru poddać się w sądzie.

Bardzo cieszę się na proces, ponieważ sąd nie jest, mam nadzieję, powiązany z tą kliką i spojrzy na to obiektywnym okiem. Pani prokurator z premedytacją wysyłała półtora roku (!!!) do sądu swoje podsumowanie. Gdyby zrobiła to od razu, bylibyśmy już po wszystkim, ale najwidoczniej komuś jest na rękę męczenie mnie tyle czasu - wyznała artystka w rozmowie z Super Expressem.

Wierzycie, że uda jej się szybko zakończyć tę sprawę?

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (298)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 298
Odpowiedz
208 132
zgłoś
Gość 22.05.2019 14:34
Ona zasłużyła na 100lat
Odpowiedz
281 39
zgłoś
Gość 22.05.2019 14:38
Gość: Przecież wiadomo,że nie pójdzie siedzieć. Do więzienia idá ludzie biedni i bez znajomości.
A były edzi przecież siedzi
Odpowiedz
6 55
zgłoś
ruda kaśka s zmarszałkows 22.05.2019 14:38
Kaśka S z Marszałkowskiej to puszczalskie ścierwo a jej mąż to kryminalista
Odpowiedz
174 82
zgłoś
Gość 22.05.2019 14:39
Ciekawe, jak tam u niej napięcie analne
Odpowiedz
262 119
zgłoś
Gość 22.05.2019 14:39
Ona już dawno powinna siedzieć. Kto sieje wiatr, ten zbiera burzę.
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 298