Trwa ładowanie...
Przejdź na

Szokujące wyznanie Dody: "Myślę, że miałam WSTĘP DO ZAWAŁU"

338
Podziel się:

Gwiazda odniosła się do doniesień o ostatniej wizycie w szpitalu, twierdząc, że nie czuła się tak źle, nawet latając samolotami.

Szokujące wyznanie Dody: "Myślę, że miałam WSTĘP DO ZAWAŁU"

Choć mogłoby się wydawać, że od pewnego czasu Doda stara się nieco tonować swój wizerunek, nic bardziej mylnego. Wygląda na to, że życie Rabczewskiej to niekończące się pasmo dramatycznych zwrotów akcji i licznych konfliktów. Artystka ma na pieńku z tak wieloma osobami, że właściwie trudno już się połapać się, z kim utrzymuje normalne relacje, a do kogo żywi urazę. Niestety, wiele z tych sporów ma swój finał na salach sądowych.

Jedna z licznych spraw, która spędza artystce sen z powiek dotyczy spółki Dody i jej męża, Emila Stępnia, która została oskarżona o oszustwo, co w rezultacie skończyło się pozwami cywilnymi i zawiadomieniem o podejrzeniu przestępstwa.

Kilka dni temu portal Życie Stolicy opublikował artykuł, w którym dziennikarz śledczy opisał nieprawidłowości, do których według niego doszło w trakcie procesów z udziałem Dody. Niestety, po publikacji artykułu Kto chce zniszczyć Dodę, jej sytuacja w żaden sposób się nie zmieniła. Ku zdziwieniu gwiazdy ani opinia publiczna, ani tym bardziej sędziowie nie zdecydowali się uznać jej osoby za niewinną. Rabczewska rozczarowała się do tego stopnia, że wylądowała w szpitalu.

Nie mogę teraz rozmawiać. Jadę do szpitala, coś złego dzieje się ze mną, nie dam rady - powiedziała naprędce dzwoniącemu do niej dziennikarzowi Super Expressu.

Podczas rozmowowy z Plotkiem zdecydowała się odnieść do całej sprawy:

Jestem w show-biznesie od dawna i się nigdy nie skarżyłam, mimo że niektóre media traktowały mnie jak szmatę i ścierwo. Nigdy nie powiedziałam złego słowa, przychodziłam z uśmiechem, z godnością i zawsze udzielałam wywiadów. Wiedziałam, że taka jest moja praca i na to się pisałam - zaczyna gorzko 35-latka.

Ale teraz mam krytyczny stosunek i nie godzę się na to, żeby media były stronnicze i pisały, jak jest im wygodniej. Jak mam dodawać odwagi innym, kiedy oni czytają to, co ja pisze i widzą następnie portale, które to zupełnie bagatelizują. Nie mam już siły psychicznej i fizycznej. Sądziłam, że media nawet nie stojąc po mojej stronie, rzetelnie i obiektywnie przedstawiają i nagłośnią sprawę - żaliła się artystka. Skomentowała również nieoczekiwany pobyt w szpitalu. Jak się okazuje, piosenkarka miała przejść… wstęp do zawału:

_Myślę, że miałam wstęp do zawału, nigdy wcześniej nie czułam się tak źle, nawet latając samolotami, których się boję._

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(338)
Gość
4 lata temu
Raczej atak paniki i nerwicę masz kobieto.
Gość
4 lata temu
Wstęp do zawału się uśmiałam bo wczoraj już była na Gali Plejady
Gość
4 lata temu
Nowa taktyka. Przytłacza ja wszystko i nie wie co robić
Gość
4 lata temu
Robi z siebie ofiarę
Gość
4 lata temu
A prosto ze szpitala na imprezę pojechała.... jasne że Ci wierzę, zawsze taką klasę i szacunek okazujesz innym
Najnowsze komentarze (338)
Gość
4 lata temu
Nowa jednostka chorobowa?
Gość
4 lata temu
Ona się źle nie wyrażała? Dobre sobie. Ona wierzyła, że szamtlawce będą pisały prawdę chociaż wielokrotnie mówiła, że showbiz to dno, wodorosty, o****a i ściema? Tragedia zamknięta w jednym akcie. Akcie oskarżenia.
Gość
4 lata temu
Pewnie ma nerwicę. ..Współczuję. ..
gość
4 lata temu
grozi jej 5 latek już teraz myśli jak się wykręcić to zła kobieta jest i cwana
gość
4 lata temu
srawał a nie zawał chisteryczka
gość
4 lata temu
Nie glosujcie na Pis.
gość
4 lata temu
tak Cie traktowali, jak sie zachowywalas wiec teraz nie rycz
gość
4 lata temu
doda nie przejmuj sie kundlami. one potrafia tylko ujadac i nic wiecej
gość
4 lata temu
wstęp do zawału?????? a jest takie coś?????????? ta pani ma ile tej iteligencjiii? a może chodzi jej o stan przedzawałowy????
Paulina
4 lata temu
Pudel piszesz: STOP HEJT, a sam codziennie szczujesz inne osoby. Pamiętaj: nie wszystkie osoby są zrównoważone! Jeżeli ktoś zrobi krzywdę komuś przez Wasze jadowite artykuły będziecie winni tak samo jak osoba która to zrobi !!!
gość
4 lata temu
Jeśli jest nie winna to przecież nie ma się czego bać ....
Bryan Adams
4 lata temu
Nowa płyta będzie u Dody???
gość
4 lata temu
no tak, Doda taka inteligentna to się sama diagnozuje
Gość
4 lata temu
Za dużo botoksu doda elektroda! A twarz juz kwadratowa. !
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie