Trwa ładowanie...
Przejdź na

Doda trafiła do szpitala: "Jestem roztrzęsiona"

254
Podziel się

Nie można wykluczyć, że piosenkarka nie udźwignęła emocjonalnie rozczarowania, że po publikacji portalu Życie Stolicy nie została uniewinniona przez aklamację.

Doda trafiła do szpitala: "Jestem roztrzęsiona"
bCGftjSd

W tym roku mija 17 lat obecności Dody w show biznesie, licząc od premiery debiutanckiego albumu zespołu Virgin. Samej piosenkarce, która za początek swojej kariery uważa staż w Teatrze Buffo, wychodzi o cztery lata więcej. Jakby nie patrzeć, sporo się przez ten czas wydarzyło. Rabczewska okazała się prekursorką nowych standardów w polskim show biznesie, często balansując na granicy prawa. Trudno wymieniać wszystkie konflikty, więc wymienimy tylko najważniejsze.

W 2007 roku doszło do eskalacji konfliktu między nią a raperami Grupy Operacyjnej w windzie. W 2011 roku poróżniła się z Moniką Jarosińską w warszawskim klubie. Z byłym menedżerek Jakubem Majochem pokłóciła się tak energicznie, że w ruch poszła torebka. Mimo że kamery ulicznego monitoringu zarejestrowały całe zajście, sprawę umorzono.

bCGftjSf

Cztery lata temu Dorota R została pozwana przez Agnieszkę, wówczas Szulim za pobicie w chorzowskiej toalecie, a jednocześnie przeciwko niej toczyła się sprawa sądowa o pobicie policjantów. Piosenkarka i jej przyjaciółka Marta B usłyszały zarzut z art 222 KK. paragraf 1, czyli naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariusza publicznego w związku z pełnieniem obowiązków służbowych.

Po rozstaniu z Emilem Haidarem rozpoczęły się wieloletnie procesy o: pierścionek zaręczynowy, porysowany samochód, kradzież szafy wraz z zawartością, nasłanie płatnych zbirów z pogróżkami oraz gwałt na Seszelach.

W międzyczasie prowadzona przez Dodę i jej męża, Emila Stępnia spółka Ent One Investments została oskarżona o oszustwo. Inwestorzy, który zainwestowali pieniądze w produkowany przez Stępnia film Pitbull. Ostatni Pies skarżą się, że do tej pory nie rozliczył się z nimi z zysków. Skończyło się pozwami cywilnymi i zawiadomieniem o podejrzeniu przestępstwa.

bCGftjSl

W minionym tygodniu portal Życie Stolicy opublikował życzliwy piosenkarce artykuł, w którym dziennikarz śledczy Łukasz Pawelski opisał nieprawidłowości, jakie, jego zdaniem, zostały popełnione w trakcie procesów z udziałem Dody.

Rabczewska chyba spodziewała się, że po publikacji artykułu Kto chce zniszczyć Dodę, wszyscy sędziowie, rozpatrujący jej liczne sprawy sądowe, od razu uznają ją za niewinną, najlepiej przez aklamację, a policjanci posypią głowy popiołem i przyznają publiczniem, że mylili się co do niej.

Kiedy do tego nie doszło, piosenkarka tak się zdenerwowała, że w piątek popołudniu musiała jechać do szpitala.
Nie mogę teraz rozmawiać - wyznała dzwoniącemu do niej dziennikarzowi Super Expressu. Jadę do szpitala, coś złego dzieje się ze mną, nie dam rady.

bCGftjSm

O tym, że jej złe samopoczucie było wywołane brakiem reakcji na artykuł, a nie na przykład na tle meteopatycznym, może świadczyć sobotni wpis na Instagramie.

Nie wiem, co mam mówić... - wyznała piosenkarka. Nie wiem, co mam sobie powiedzieć.... Jestem rozstrzęsiona. To jest bez sensu to nagranie, po prostu przeczytajcie sobie.

_

bCGftjSn

_

bCGftjSG
KOMENTARZE
(254)
gość
rok temu
Gnoiła wszystkich, atakowała, pluła nawet na swoją przyrodnią siostrę a teraz koncerty przeciwko nienawiści? HAHAHAHA
Gość
rok temu
A teraz czas zagrać na strunach litości i współczucia hahaha cwana manipulantka.
gość
rok temu
Strach d**ą trzęsie
bCGftjSH
gość
rok temu
Taka karma
gość
rok temu
Doda jest pelna agresji, jej czyny byly skandaliczne powinna poniesc za to prawne konsekwencje. Jezeli bedzie musiala trafic do wiezienia, powiem, ze to sprawiedliwy wyrok.
Najnowsze komentarze (254)
piopio
5 miesięcy temu
piąta kolumna ościennych służb , patriotów, przedsiębiorców ,ludzi niewygodnych i niepokornych będzie skazywać na długoletnie wyroki lub psychiatryk ,a dla ludzi stwarzających prawdziwe zagrożenie ,jak różnej maści zboczeńcy niebezpieczni przestępcy będzie nad wyraz wyrozumiała -wszystko w celu wywołania permanentnego chaosu i stopniowego rozregulowywania struktur państwowych i społecznych w Polsce.Stosować przy tym będą ,,bardzo mądre,, elaboraty w sentencjach wyroków. W celu ułatwienia tego procederu ludzie ci w tzw. międzyczasie kreowani byli na nieprzeciętnych specjalistów w swoich dziedzinach.
piopio
5 miesięcy temu
cholerna cenzura-muszę tutaj.piąta kolumna ościennych służb , patriotów, przedsiębiorców ,ludzi niewygodnych i niepokornych będzie skazywać na długoletnie wyroki lub psychiatryk ,a dla ludzi stwarzających prawdziwe zagrożenie ,jak różnej maści zboczeńcy niebezpieczni przestępcy będzie nad wyraz wyrozumiała -wszystko w celu wywołania permanentnego chaosu i stopniowego rozregulowywania struktur państwowych i społecznych w Polsce.Stosować przy tym będą ,,bardzo mądre,, elaboraty w sentencjach wyroków. W celu ułatwienia tego procederu ludzie ci w tzw. międzyczasie kreowani byli na nieprzeciętnych specjalistów w swoich dziedzinach.
Gość
rok temu
Czytajac te komentarze, stwierdzam ze smutkiem, ze nie jestescie w ogole lepsi. Jest w was duzo zla, zawisci, cieszycie sie z cudzego nieszczescia i jeszcze byscie rzucili ostatnim kamieniem, zeby dobic. Szlachetni, prawi, wierzacy... Ja Dody nie lubie specjalnie jako artystki. Ale zrozumialam i popieram jej przeslanie o nienawisci i hejcie w Polsce. Jestescie najlepszym przykladem na to, ze miala racje. Zal mi was, albo i nie, bo ta zla energia do Was wroci. Nie rozumiecie, ze nietedy droga.
Gość
rok temu
Ale ona jest slaaaaaaaaaba
Gość
rok temu
A jak długo na Sorze czekała?
gość
rok temu
Transiol i Fiona
gość
rok temu
świnskie oczka męska żuchwa
Gość
rok temu
Chyba jej się wydawało, ze jest nietykalna, a nikt nie powinien. Każdy powinien odpowiadać za swoje czyny.
bCGftjSz
gość
rok temu
Nagonka pani starszej i wytrzeszcza.
gość
rok temu
Bardzo mi jej szkoda. Nie ma szczęścia do ludzi.....
gość
rok temu
prekursorką jakich nowych standardów ?
gość
rok temu
Nergal wiediał kogo rzucił
Gość
rok temu
Nerwy jej pościły ze strachu.
Gość
rok temu
KARMA KARMA
...
Następna strona
bCGftjTb