Trwa ładowanie...
Przejdź na

Szczere wyznanie Idy Nowakowskiej: "Zostawiłam wszystko dla kariery męża"

113
Podziel się

Tancerka zdradziła, że większość jej życiowych decyzji jest podyktowane działaniami zawodowymi ukochanego.

Szczere wyznanie Idy Nowakowskiej: "Zostawiłam wszystko dla kariery męża"
bCIokjTp

Ida Nowakowska swoją przygodę z showbiznesem zaczynała już jako 16-latka, pojawiając się w pierwszej edycji You can dance. Następnie prowadziła takie programy jak: Przymierzalnia czy Bake Off Junior oraz zasiadała w jury tanecznego show Dance Dance Dance. 28-latka miała również okazję jurorować amerykańskie talent show The World's Best, w którym o milion dolarów walczą utalentowane osoby z całego świata.

Co ciekawe, Nowakowska może się poszczycić również wyjątkowo udanym życiem prywatnym. Od 2015 roku jest żoną Amerykanina, Jacka Herndona. Do niedawna o jej ukochanym nie było wiele wiadomo, bowiem tancerka starała się chronić prywatność. Jednakże odkąd zamieściła na instagramowym profilu romantyczną fotografię z mężem, media coraz częściej interesują się życiem uczuciowym tej dwójki.

bCIokjTr

W jednym z ostatnio udzielonych wywiadów Ida zdecydowała się nieco opowiedzieć o swojej historii miłosnej. W rozmowie z Plotkiem zdradziła, że Jacka poznała na pierwszym roku studiów na Uniwersytecie Kalifornijskim, gdzie studiowali razem aktorstwo. Ponoć połączyła ich wspólna pasja do sztuki, a zanim się w sobie zakochali, przyjaźnili się przez dwa lata:

Jesteśmy jeszcze młodzi. Ja jestem od niego starsza o półtora roku! On się urodził w 1992 roku. My się poznaliśmy, jak on miał 18 lat. Po pięciu latach związku, zdecydowaliśmy się wziąć ślub - wyjawiła w rozmowie z portalem.

bCIokjTx

Nowakowska wyznała, że to m.in. dzięki mężowi robi karierę w Polsce. To on miał jej doradzić, żeby nie bała się angażować w nowe projekty:

To, co robię jest tak fajne i tak to lubię robić, ale to, że pracuję teraz w Polsce to jest trochę przypadek. Jednak w dużej mierze jest to zasługa mojego męża. Jack teraz będzie ze mną w Europie przez rok. Dlatego moja decyzja podjęcia się na przykład prowadzenia "Pytania na śniadanie" jest na podstawie jego działań. To, że on będzie w Europie zadecydowało o tym.

Tancerka wspomina, że wiele jej życiowych decyzji było podyktowane tym, gdzie w danym momencie pracował jej ukochany. To dla niego kilka lat temu zdecydowała się przeprowadzić do Chin:

On teraz mieszka w Waszyngtonie, ale myśmy bardzo długo mieszkali w Los Angeles. Tam się ustatkowałam i budowałam swoje życie zawodowe. Potem po wielu zmianach prywatnych on zaczął studiować dyplomację i wyprowadziliśmy się do Chin. Zostawiliśmy nasz dom w LA, moje dwie firmy, wszystko dla jego kariery.

bCIokjTy

Choć Ida zapewnia, że związek na odległość nie należy do najłatwiejszych, jest w stanie znaleźć w nim pewne plusy: Można zatęsknić za sobą. Jest taka nowość, świeżość, miłość, która odżywa co jakiś czas.

Celebrytka zaprzeczyła również, jakoby w jej związku doszło do kryzysu:

Dostaję dużo pytań o to, więc wszystkich chciałam uspokoić. Mam męża, nadal go kocham, nie zdradzam go, mam nadzieję, że on mnie też nie zdradza, jesteśmy razem i planujemy dalej swoje życie rodzinne - skwitowała.

Małżeństwo Idy jest bez wątpienia jednym z nielicznych przykładów na to, że kariera i miłość mogą iść ze sobą w parze.

bCIokjTz
bCIokjTA
bCIokjTS
KOMENTARZE
(113)
gość
rok temu
No i okazuje się, że jednak wszystko jest na sprzedaż.
gość
rok temu
ale irytująca i jakaś taka sztuczna, ęą
Gość
rok temu
Trzeba iść na kompromis w związku, jak każdy patrzy na siebie, to trudno zbudować wspólną relację
bCIokjTT
gość
rok temu
Nie rozumiem jednego...ma taką rzekomo zbudowaną karierę za granicą to po co wraca do Polski ? Chyba coś jej ta kariera nie idzie, bo to jak cofanie się w tył, a nie żaden rozwój.
gość
rok temu
Jezu gdyby ona nie była córką Nowakowskiego... ona jest tak szpetna, no kamera jej nie lubi sorry...
Najnowsze komentarze (113)
gość
rok temu
KTO TO JEST?
gość
rok temu
Straciła w moich oczach po DDD. Kreuje się na wielką tancerkę a tak nie jest.
Gość
rok temu
Czytajac komentarze jestem przerazony. Ile hejtu !!
Gość
rok temu
Będzie rozwód
as
rok temu
wszystko na sprzedaż........
gość
rok temu
p******a
Gość
rok temu
Jak zaczęła karierę w PL,to już niedługo potrwa małżeństwo. Showbiz to dno
Gość
rok temu
Myślałam że to deynn
bCIokjTL
Gość
rok temu
Jakaś dziunia usilnie lansowana. Nie piszecie skąd się wzięła, rodzice ja ustawiają w szoł-bizie czy dalsi krewni? są z kimś z tv, czy z biznesu, że dziewczyna ma takie plecy i niespodziewaną karierę tam gdzie chce?
Gość
rok temu
to ona zagrala w filmie z segalem polska dziewczynke z domu dziecka irenkę
gość
rok temu
Nie warto się poświęcać dla faceta` racja
gość
rok temu
Nigdy nie powinno sie zaniedbywać swoich marzeń na rzecz ukochanego nie prowadzi to do dobrego realizuj marzenia kobitko a maz cię bardziej doceni pozniej
Gość
rok temu
Zobaczymy jak długo.
Danzinger
rok temu
Czy tylko ja mam wrażenie że jest podobna do sashy grey?
...
Następna strona
bCIokjUn