Trwa ładowanie...
Przejdź na

Żona Tymona Tymańskiego odpowiada: "Nie godziłam się na jego zdrady"

306
Podziel się

Artysta w niedawno udzielonym wywiadzie przechwalał się, że z matką swoich dzieci żyje w otwartym związku. Niestety, Maria Tymańska ma na ich relację zgoła inne spojrzenie.

Żona Tymona Tymańskiego odpowiada: "Nie godziłam się na jego zdrady"
bCZdpupx

Dwa lata temu o Tymonie Tymańskim ponownie zrobiło się głośno, głównie za sprawą udziału w popularnym wśród celebrytów programie Azja Express. Wokalista zdecydował się wówczas zabrać ze sobą do Azji swojego najstarszego syna Lucasa, z którym przez wiele lat nie utrzymywał kontaktu. Przy okazji wyszło na jaw, że Lucas nie ma 17 lat, jak wskazywałby jego wygląd i zachowanie, tylko prawie 25.

Jakiś czas temu zdarzyło mu się również stwierdzić publicznie, że jego o 19 lat młodsza żona przejawia niepohamowane "parcie na szkło", a to dlatego, że w dzieciństwie zabrakło jej ojcowskiej miłości.

bCZdpupz

Jak się ostatnio okazało, to nie koniec szokujących wyznań w wydaniu Tymona, bowiem na łamach Faktu określił swoje małżeństwo jako... otwarte. Niestety, tylko z jednej strony:

Czasem zdarza mi się wylądować w nie swoim łóżku - przechwalał się w tabloidzie. Jestem w zasadzie poliamorystą. Moja obecna żona jest bardzo wyluzowana. Mamy cudowny, otwarty związek.

bCZdpupF

Jednakże, Maria Tymańska ma na tę sprawę odmienne spojrzenie. Żona artysty twierdzi, że nigdy nie godziła się na jego zdrady, a nawet podjęła decyzję o rozwodzie.

Niestety o rzekomym życiu w otwartym związku dowiedziałam się dopiero z wywiadu udzielonego przez Tymona Faktowi. Nie jesteśmy już razem. Od dłuższego czasu dochodziły mnie słuchy, że mój mąż nie dochowuje wierności, ale nie jestem typem detektywa, który sprawdza wiadomości i wypytuje partnera o każdy szczegół – zdradziła w rozmowie z Faktem. Nie będę ukrywać, że informacja o niejednej, a wielu zdradach (zwłaszcza o tych, które wydarzały się gdy nasze dzieci były malutkie), była dla mnie bolesna, lecz decyzję o rozstaniu podjęłam wcześniej i niezależnie od tej informacji. Był to więc jedynie dodatkowy argument za tym, że była ona słuszna - nie kryła żalu Tymańska.

Zdradzana żona wokalisty opowiedziała również o tym, w jaki sposób dowiedziała się o skokach w bok męża:

Tymon przyznał mi się do tego w jednej z rozmów dotyczących rozstania, jednak jak wspomniałam nie to było jego powodem. Po prostu po latach nasze drogi się rozeszły, przestaliśmy mieć wspólne zainteresowania, mieliśmy też różne kręgi znajomych. Do tego doszło życie w rozjazdach i mało wspólnego spędzania czasu.

bCZdpupG

Żona piosenkarza zaznaczyła też, że nie miała na celu informować o sprawach prywatnych mediów, jednak została do tego poniekąd zmuszona przez wylewnego męża: Nie chcę jednak wnikać we wszystkie szczegóły, bo to dość prywatne sprawy, o których nigdy nie miałam zamiaru informować mediów, niestety zostałam do tego niejako zmuszona.

Tymańska zdradziła, czy wierzy w poliamorię, o której wspominał jej mąż:

Uważam, że jest wiele modeli związków i wielu ludzi. Ja wierzę w ideę monogamii selektywnej, która zakłada, że większość ludzi jest monogamiczna, i chociaż niestety nie zawsze oznacza to wybór jednego partnera na całe życie, to nierozerwalnie wiąże się z wiernością.

Na koniec wywiadu zaprzeczyła, jakoby istniała jakakolwiek nadzieja na uratowanie ich małżeństwa: Wspólnie podjęliśmy ostateczną decyzję o rozwodzie i nie widzę żadnej szansy na powrót do Tymona.

bCZdpupH

_

bCZdpupI

_

bCZdpuqa
KOMENTARZE
(306)
gość
rok temu
Ta Pani przywraca mi wiarę w ludzi, że jeszcze nie wszystkim w głowach się poprzewracało. Ta rzekoma "wolność" jak wielu boleśnie się przekonało nie daje szczęścia.
Asia
rok temu
Straszny bufon.bezczelny i płytki bez żadnego taktu.
Gość
rok temu
Ofiara losu. A on znęca się nad nią tymi zdradami bo ma kompleksy. Obniża jej poczucie wartości i kobicina przestaje w siebie wierzyć. Obciąć mu jaja i dać psom
bCZdpuqb
mateo
rok temu
osiołek Tymanski myslal ze moze sobie bzykac i sie tym chwalic ... adwokaci wystawia mu rachunek
gość
rok temu
W związku z tym, że z jej wypowiedzi nigdy coś takiego jak: "otwarty związek" nie wynikało, tak się właśnie wczoraj zastanawiałam czy ona o tym wie / chciałaby taką informację upubliczniać. Widać Tymon mentalnie został w przedszkolu.
Najnowsze komentarze (306)
Magda
8 miesięcy temu
brawo dziewczyno, uciekaj od niego jak najdalej. Gratuluję odwagi i rozumu...
Xxx
8 miesięcy temu
No, to teraz Tymon będziesz się mógł ciągle budzić w nieswoim łóżku. Bo w Twoim będzie pusto. Zapracowales na to.
-gdanszczanka
8 miesięcy temu
Ja bym GO nigdy nie chciala, nawet gdyby byl 1 na wyspie bezludnej. Okropny facet z glowa w gaciach!!!!Szkoda mi bylo tej mlodziutkiej nieletniej dziewczyny jak sie na niego zdecydowala.Wiedzialam, ze tak sie to skonczy niestety! Brak ojca nie powoduje p.Tymonie przystanie na zdrady, niewiernosc wobec zony i matki Pana dzieci!!!!Trzeba bylo zostac singlem!!!Malzenstwo, rodzina to odpowiedzialnosc .Jest Pan duzo starszy i powinien Pan to zrozumiec co pisze. Gdanszczanka!!!
miki
8 miesięcy temu
uciac mu wacka
kiki
8 miesięcy temu
I bardzo dobrze , tak trzymać . Widać,że dziewczyna z charakterem .
Adi
8 miesięcy temu
Gorzej jak króliki !!!
dick
9 miesięcy temu
Jaki on tam Tymon?? Rysiek i tyle...
zniesmaczony
9 miesięcy temu
widzialy galy co braly. Jak sie wiaze z takim glupkiem, to takie sa efekty. Przeciez on ma umysl trzonka od lopaty, szczegolnie jesli chodzi o sfere damsko-meska.
bCZdpupT
JP III
9 miesięcy temu
Bo to zawsze tak jest..kobieta nie wyraża zgody na skoki męża, ale w drugą stronę to już różnie bywa..im wolno więcej...
Jarmułka
9 miesięcy temu
Czego się spodziewała?
Gość
9 miesięcy temu
Jak ktoś się nie zgodzi to się rozwodzi
bemne
9 miesięcy temu
ludzie pierzcie brudy we własnym domu. chłopie z kim śpisz nie interesuje mnie. babo, jak to akceptujesz to jest to twoja sprawa.mam to w nosie.
azs
9 miesięcy temu
A jak brzmi panieńskie nazwisko tej Pani?????
jfj
9 miesięcy temu
Pamiętam jak p. Tymon zrobił w trąbę Możdżera- gdy miał być kręcony dokument nt. "Miłości"- mieli wywiadu udzielić wszyscy a byli tylko oni dwaj. Oczywiście Tymon udawał że spoko, o co to halo...W ogóle jego zachowanie wobec Możdżera nigdy nie było fair- tylko dlatego że nie potrafi uznać że ktoś może bardzo różnić się od niego i mieć inny pogląd na wiele spraw czy być poważnym, z nie lekkoduchem. To samo myślał o żonie, że ona akceptuje, że jest ok, bo jak można mieć nie wyluzowane podejście do świata. Niestety alko.... tak już mają- mówię to wszystkim którzy będą mieć z nim styczność.
...
Następna strona
bCZdpuqv