Czwartek 30.05.2019 11:45

Żona Tymona Tymańskiego odpowiada: "Nie godziłam się na jego zdrady"

Tymon Tymański Maria Tymańska Maria Bros

Żona Tymona Tymańskiego odpowiada: "Nie godziłam się na jego zdrady"

Dwa lata temu o Tymonie Tymańskim ponownie zrobiło się głośno, głównie za sprawą udziału w popularnym wśród celebrytów programie Azja Express. Wokalista zdecydował się wówczas zabrać ze sobą do Azji swojego najstarszego syna Lucasa, z którym przez wiele lat nie utrzymywał kontaktu. Przy okazji wyszło na jaw, że Lucas nie ma 17 lat, jak wskazywałby jego wygląd i zachowanie, tylko prawie 25.

Zobacz: Załamany Tymon w "Azja Express": "Łatwiej mi gó*no nosić niż wskoczyć w komunikację miejską!"

Jakiś czas temu zdarzyło mu się również stwierdzić publicznie, że jego o 19 lat młodsza żona przejawia niepohamowane "parcie na szkło", a to dlatego, że w dzieciństwie zabrakło jej ojcowskiej miłości.

Jak się ostatnio okazało, to nie koniec szokujących wyznań w wydaniu Tymona, bowiem na łamach Faktu określił swoje małżeństwo jako... otwarte. Niestety, tylko z jednej strony:

Czasem zdarza mi się wylądować w nie swoim łóżku - przechwalał się w tabloidzie. Jestem w zasadzie poliamorystą. Moja obecna żona jest bardzo wyluzowana. Mamy cudowny, otwarty związek.

Zobacz: Tymon Tymański chwali żonę za wyrozumiałość: "Zdarza mi się wylądować w nie swoim łóżku"

Jednakże, Maria Tymańska ma na tę sprawę odmienne spojrzenie. Żona artysty twierdzi, że nigdy nie godziła się na jego zdrady, a nawet podjęła decyzję o rozwodzie.

Niestety o rzekomym życiu w otwartym związku dowiedziałam się dopiero z wywiadu udzielonego przez Tymona Faktowi. Nie jesteśmy już razem. Od dłuższego czasu dochodziły mnie słuchy, że mój mąż nie dochowuje wierności, ale nie jestem typem detektywa, który sprawdza wiadomości i wypytuje partnera o każdy szczegół – zdradziła w rozmowie z Faktem. Nie będę ukrywać, że informacja o niejednej, a wielu zdradach (zwłaszcza o tych, które wydarzały się gdy nasze dzieci były malutkie), była dla mnie bolesna, lecz decyzję o rozstaniu podjęłam wcześniej i niezależnie od tej informacji. Był to więc jedynie dodatkowy argument za tym, że była ona słuszna - nie kryła żalu Tymańska.

Zdradzana żona wokalisty opowiedziała również o tym, w jaki sposób dowiedziała się o skokach w bok męża:

Tymon przyznał mi się do tego w jednej z rozmów dotyczących rozstania, jednak jak wspomniałam nie to było jego powodem. Po prostu po latach nasze drogi się rozeszły, przestaliśmy mieć wspólne zainteresowania, mieliśmy też różne kręgi znajomych. Do tego doszło życie w rozjazdach i mało wspólnego spędzania czasu.

Żona piosenkarza zaznaczyła też, że nie miała na celu informować o sprawach prywatnych mediów, jednak została do tego poniekąd zmuszona przez wylewnego męża: Nie chcę jednak wnikać we wszystkie szczegóły, bo to dość prywatne sprawy, o których nigdy nie miałam zamiaru informować mediów, niestety zostałam do tego niejako zmuszona.

Tymańska zdradziła, czy wierzy w poliamorię, o której wspominał jej mąż:

Uważam, że jest wiele modeli związków i wielu ludzi. Ja wierzę w ideę monogamii selektywnej, która zakłada, że większość ludzi jest monogamiczna, i chociaż niestety nie zawsze oznacza to wybór jednego partnera na całe życie, to nierozerwalnie wiąże się z wiernością.

Na koniec wywiadu zaprzeczyła, jakoby istniała jakakolwiek nadzieja na uratowanie ich małżeństwa: Wspólnie podjęliśmy ostateczną decyzję o rozwodzie i nie widzę żadnej szansy na powrót do Tymona.

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (327)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 327
Odpowiedz
25 169
zgłoś
Gość 30.05.2019 11:46
To czemu przy nim zostałaś? Jest mnóstwo lepszych od niego
Odpowiedz
102 20
zgłoś
Gość 30.05.2019 11:47
Biedna
Odpowiedz
35 8
zgłoś
Gość 30.05.2019 11:47
Ups xDDD
Odpowiedz
1028 28
zgłoś
Gość 30.05.2019 11:48
To ona ma z nim dzieci?! Współczuję w takim razie 😐
Odpowiedz
153 4
zgłoś
Aga 30.05.2019 11:49
I dobrze zrobiła tez bym nie wytrzymała
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 327