Nie chce seksownej żony

167
Podziel się

Kevin Federline boi się stracić bogatą żonę.

Nie chce seksownej żony

Britney Spears, która raptem miesiąc temu urodziła swojego drugiego syna Suttona Pierce’a, już szykuje się do wielkiego powrotu na scenę muzyczną.

Do współpracy zaprosiła między innymi tancerza Matta Felkera, który pojawił się już w wideoklipie Toxic. Jednak jej mąż Kevin Federline sprzeciwia się temu. Panowie poznali się podczas światowego tournee Britney, gdzie obydwoje tańczyli w jej zespole. Widocznie Kevin uznał, że Matt ma w sobie to coś, co czyni go konkurencją. Zazdrosny mąż kazał Spears zrezygnować z angażowania jakichkolwiek mężczyzn, bo boi się, że znajdzie sobie ona kogoś innego.

Przypomnijmy - Britney poznała Kevina, kiedy był on szeregowym tancerzem w jej zespole. Zrozumiałe jest więc, że obawia się on teraz o swoją pozycję.

Kevin nalega, żeby Britney zwolniła Matta oraz wszystkich innych tancerzy i zastąpiła ich kobietami - donosi magazyn In Touch. Kevin jest wyjątkowo niepewny siebie i w głębi duszy boi się, że Britney go zostawi, kiedy jej nowa płyta odniesie sukces.

Poza tym Kevin powiedział podobno Britney, że nie powinna się martwić zrzucaniem kilogramów, które jej przybyły w czasie ciąży. Nie dlatego, że kocha ja taką jaką jest, ale dlatego, że nie chce, by znów stała się pociągająca. Tak przynajmniej twierdzą ich znajomi. Jak powiedział jeden z nich:

On nawet jej mówi, że nie powinna tracić całego tłuszczyku jakiego nabawiła się podczas ciąży. Kevin nie chce żeby Britney znów była seksowna.

KOMENTARZE
(167)
gość
13 lat temu
walic go i tyle
Aga;)
13 lat temu
on jest przystojny a ty "gosc" tez bys mial obwisle cycki gdybys byl po porodzie,to normalne!Sa tylko troche kiczowaci;)
_sieciunia_
13 lat temu
szkoda zycia dla takiego faceta
moi
13 lat temu
a podobno poznali sie w clubie przez wspolnych znajomych, a dopiero potem on wyladowal u niej w zespole tanecznym. kobieto zrzuc czego za duzo + balast zwany Federline.
czubuś
13 lat temu
ale jak Kevin zabawiał sie z 3 striptizerkami to było dobrze BRITNEY nie daj sie
Najnowsze komentarze (167)
gość
13 lat temu
idiotyzm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):):):)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
13 lat temu
Na pewno takie jak Twoje.
gość
13 lat temu
niech schudnie.
lady_killer
13 lat temu
wygrzebie sie z tego jeszcze wszyscy zobaczycie
gość
13 lat temu
chudnij kobieto i olej tego debilla...
gość
13 lat temu
Britney musi naprawde kochac meza...
gość
13 lat temu
On jest OKROPNY a Brit wyglada PASKUDNIE... Blee... :) Pozdro ( trzecia :P )
gość
13 lat temu
Współczuje Brit. Ona chce od niego odejść tylko niema na razie na to pieniedzy! Gdybyscie mieli kazdemu byłemu płacic ileśtam milionow to tez byscie nie zrywali od razu tylko czekali az zarobicie! eh co za ludzie...
gość
13 lat temu
No dobra, żarty żartami, ale powiedzcie mi kiedy ona była SEKSOWNA??? litości...
gość
13 lat temu
Facet wie że,"To co nas podnieca,to się naz. KASA"!
gość
13 lat temu
jej mż jest ochydny ;/ wygląda jak jaszczurka
gość
13 lat temu
wirze ze Britney..dpjdzie do siebie...zaczna sie koncerty....schudnie...nie jejst tak zle...to zdjecia sprzed mca....ale musiz go na pewno zostawic..to k***t
Patryk
13 lat temu
Ja ją lubię,ale jeso nie!
noga
13 lat temu
Zazdrości po prostu!
...
Następna strona