Środa 05.06.2019 13:30

Piotr Żyła rozważa udział w "Tańcu z gwiazdami"? "W tym momencie nie"

Justyna Żyła Taniec z gwiazdami Piotr Żyła Tomasz Barański

Piotr Żyła rozważa udział w "Tańcu z gwiazdami"? "W tym momencie nie"Nie wiadomo dokładnie, czego spodziewała się Justyna Żyła po udziale w Tańcu z gwiazdami, ale chyba wszyscy są zgodni co do tego, że wykazała się wielką odwagą. Musiała przecież jeszcze przed wyjściem na parkiet nabrać podejrzeń, że nie dysponuje talentem tanecznym, a i tak się zdecydowała.

Niewykluczone, że wpływ na jej decyzję miały pieniądze. Z przecieków wynika, że producenci zapłacili jej 6,5 tysiąca złotych za każdy odcinek.


Widzowie w sumie też byli zadowoleni, bo Justysia zapewniła porządną dawkę rozrywki. Podobno partnerujący jej Tomasz Barański był trochę mniej szczęśliwy, bo przez większość choreografii musiał nosić Żyłę na rękach. Póki trzymał ją w powietrzu, ich taniec wyglądał nieźle. Niestety, kiedy tylko stawiał ją na parkiecie, robiło się dużo gorzej, co nie umknęło uwadze jurorów.

Mimo niepochlebnych uwag i niskich ocen, wierni fani Justyny zapewnili jej udział w aż pięciu odcinkach. Czyli dużo powyżej jej możliwości.

Po zakończeniu edycji pojawiły się spekulacje, czy były mąż celebrytki, Piotr Żyła nie poczuł się czasem zainspirowany tanecznym sukcesem Justyny, przynajmniej na tyle, by pójść w jej ślady.

Na razie skoczek nie wykazuje w tej sprawie wielkiego entuzjazmu. W rozmowie z Super Expressem zapewnia, że sport jest w jego życiu na razie najważniejszy, jednak pod koniec wywiadu dorzuca tajemnicą deklarację.

Wyznaczyłem sobie cel główny na przyszły sezon, ale go nie zdradzę - zapowiada. Cierpliwie na to pracuję.

Czy może chodzić o udział w Tańcu z gwiazdami? Producenci na pewno rozważają kandydaturę Piotra, zwłaszcza że jego byłej żonie tak świetnie poszło w programie.

W tym momencie nie - ujawnia skoczek, zapytany, czy uwzględnia takie plany.

Nie ma pośpiechu, minie jeszcze co najmniej pół roku zanim producenci zaczną obdzwaniać ewentualnych kandydatów. Chcielibyście zobaczyć Piotra na parkiecie?

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (58)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 58
Odpowiedz
20 9
zgłoś
gość 05.06.2019 13:32
wyraz twarzy :)-no i jeszcze taniec z gwiazdami-litości
Odpowiedz
81 29
zgłoś
gość 05.06.2019 13:33
Babka u mnie w pracy jest zatrudniona od 4 lat. Przepracowała tylko pół roku. Co chwilę zachodzi w ciażę i idzie na urlop, oczywiście kasę dostaje, a nie pracuje. Super.... po co pracować, skoro można się rozmnażać......... i blokuje pracę dla innych, bo nie można jej zwolnić - chroni ją prawo.
Odpowiedz
45 15
zgłoś
aleks90 05.06.2019 13:37
Dajcie mu spokój. Widać, że skupia się na skokach i nie chce robić z siebie pośmiewiska tak, jak Justyna.
Odpowiedz
19 7
zgłoś
Gość 05.06.2019 13:37
Lepiej niech zostanie przy tych skokach bo na TzG skończy swoją kariere
Odpowiedz
9 4
zgłoś
Gość 05.06.2019 13:38
Powiedzieli że ma byc kolejna edycja na jesieni więc już muszą robić lapanke
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 58