Szostak zrezygnowała z prowadzenia "Love Island", bo… wstydzi się pokazywać w bikini

112
Podziel się

"Jest bardzo wstydliwa i uważa, że prowadzenie show w kostiumie kąpielowym jej nie przystoi". - ujawnia znajomy prezenterki.

Szostak zrezygnowała z prowadzenia "Love Island", bo… wstydzi się pokazywać w bikini

Karolina Szostak sześć lat temu zaczęła się odchudzać, regularnie donosząc Polakom o swoich postępach. Na początek zrezygnowała z jedzenia mięsa, a potem poszła do Tańca z gwiazdami, gdzie zostawiła na parkiecie kolejne kilka kilogramów.

Następnie przeszła na dietę pudełkową, jednak uznała, że chudnie zbyt wolno i zdecydowała się na bardzo restrykcyjną dietę, opartą na surowych warzywach i owocach. Szybko osiągnęła wymarzony efekt, czyli możliwość wciśnięcia się w ubrania w rozmiarze 36. W wywiadach lubi podkreślać, że wcale nie zależało jej na schudnięciu, bo akceptuje siebie w każdym rozmiarze, tylko chciała za pomocą diety "odblokować" sobie tarczycę.

Niestety, z czasem wyszło na jaw, że kompleksy, które doskwierały jej, kiedy nosiła większy rozmiar, nie odeszły razem z kilogramami. Okazały się tak silne, że zmusiły Karolinę do rezygnacji z świetnie płatnej posady w plażowo-randkowym programie Love Island.

Polsat od początku widział Szostak w roli prowadzącej. Wydawało się, że ta propozycja jest dla niej idealna, no bo skoro tyle wysiłku włożyła w schudnięcie, to pewnie będzie chciała pochwalić się efektami.

Niestety, kiedy tylko dowiedziała się, że przez większą część programu będzie musiała występować w kostiumie kąpielowym, zamknęła się w sobie i na tym negocjacje się w zasadzie skończyły.

Ona jest bardzo wstydliwa - ujawnia znajomy Szostak w rozmowie z Faktem. Uważa, że prowadzenie show w kostiumie kąpielowym jej nie przystoi. W końcu jej podziękowano. Trwają poszukiwania mniej pruderyjnej gwiazdy.

_

_

KOMENTARZE
(112)
gość
9 miesięcy temu
Ma szacunek do siebie. Rozenkowa bez zmruzenia oka przyjelaby ta propozycje , bo ciagle pokazuje tylek i balony. Ale za stara do takiego programu.
Gość
9 miesięcy temu
Teraz to wszedzie rozbieraja kobiety. Juz malo zostalo kobiet ktore za kase tego nie zrobia.
Gość
9 miesięcy temu
Też bym nie chciała pracować w bikini. I żeby wszyscy analizowali moje ciało jak krowę na pastwisku. Nawet jak to ciało jest ładne, to nadal jest to żenujące.
Gość
9 miesięcy temu
Ma rację nie będzie świecić tylkiem przed całą polską. Brawo
Gość
9 miesięcy temu
pieknie wyglada...podziwiam za wytrwalosc w odchudzaniu...i ma racje ze nie chce robic kariery gola d..a
Najnowsze komentarze (112)
gość
9 miesięcy temu
to niech zrobią program na Grenlandii, skoro jest wyspa rajska to musi być ciepło i trzeba chodzić w stroju kąpielowym, a nie w gumiakach i pelerynie. Jest tyle fajnych celebrytek, które chętnie pokażą ciało. Pani Szostak może zająć się czymś innym.
gość
9 miesięcy temu
Dobra decyzja pani Szostak. Są granice prywatności. Korporacje i media uważają, ze dla zysku mozna poniżać i zmuszać do auto - ośmieszania pod żałosne gusta "publiki". I dobrze, ze jeszcze ktoś stawia im opór.
Ewka
9 miesięcy temu
Pewnie za dużo skóry jej wisi....😀
Gość
9 miesięcy temu
Akurat go... prawda, pewnie nie wygląda idealnie.... Wisząca skóra...
Gośćmoni
9 miesięcy temu
Szostak bardzo ładnie wyglada
Gość
9 miesięcy temu
Moni
Gość
9 miesięcy temu
Pewnie wszędzie szwy po usuwaniu skóry i sadła i dlatego się wstydzi a nie pieprzenie że wchłonęło się wszystko
gość
9 miesięcy temu
Nie wierzę, że nawet tą chałę będą replikować w Polsce. W UK już jeden z kiedyś występujących w programie popełnił samobójstwo. Kiedy wreszcie skończą się realitiszoły?
Damian nn
9 miesięcy temu
Ta Pani niech będzie wzorem dla swych rówieśniczek
gość
9 miesięcy temu
pewnie na brzuchu i pośladkach skóra wisi po tym odchudzaniu :((
Gość
9 miesięcy temu
Karolcia poka cycki!
AnA
9 miesięcy temu
Nie wszystko jest na sprzedaz.Brawo pani Karolino.Wielki szzcunek.
Dan
9 miesięcy temu
Nie wiem dlaczego ale wersji Xl moim zdaniem wyglądała lepiej. Na pewno jej twarz była ładniejsza. Pomimo tego szacunek za tak diametralną zmianę.
Gość
9 miesięcy temu
To nich idzie do CKM
...
Następna strona