Trwa ładowanie...
Przejdź na

Syn Villas chce ją odebrać "opiekunce"!

290
Podziel się

Uda się oddać matkę do "Domu Weteranów"?

Syn Villas chce ją odebrać "opiekunce"!
bDfbgxhN

Krzysztof Gospodarek, jedyny syn Violetty Villas podjął zdecydowane kroki mające na celu przejęcie opieki nad matką. Jest przekonany, że jej "opiekunka", Elżbieta Budzyńska, ma na ną zły wpływ i dopuszcza się rażących zaniedbań w opiece.

Zdaniem Gospodarka to właśnie przez Budzyńską jego matka znalazła się w tak opłakanym stanie fizycznym i psychicznym, a teraz potrzebuje fachowej opieki lekarskiej.

Jak dnosi Fakt, syn Violetty jest już po wstępnych rozmowach z Domem Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie, w którym emerytowani artyści mieszkają w godnych warunkach. Każdy pensjonariusz ma tam własny pokój i całodobową opiekę. W Domu Artystów Weteranów od lat mieszka na przykład Irena Kwiatkowska. Dla mieszkającego w Warszawie Gospodarka ważne jest także, że po przeprowadzce miałby matkę znacznie bliżej.

bDfbgxhP

Zdaniem Budzyńskiej, na którą Villas przepisała niedawno cały swój majątek, jest ona w świetnym stanie zdrowia i nie ma potrzeby zabierać jej z Lewina: Viletta jest bardzo szczęśliwa i w dobrej formie - przekonuje w rowmowie z tabloidem.

Syn Villas tym razem nie ma jednak zamiaru odpuścić i, jak pisaliśmy wczoraj, złożył zawiadomienie do prokuratury, że jego matka jest zaniedbywana. Ponieważ śledztwo w tej sprawie może sie przeciągnąć, chce zabrać matkę z Lewina nie czekając na jego wynik.

Jak zwykle, nikt nie ma możliwości poznać opinii samej Villas. W jej imieniu wypowiada się tylko "opiekunka".

bDfbgxhV
bDfbgxiq
KOMENTARZE
(290)
gość
12 lat temu
ta opiekunka to jakis p*****l
gość
12 lat temu
Opiekunka sciagnela z Villas kase az sie synek obudzil i sobie przypomnial ze ma matke!!
gość
12 lat temu
Już dawno syn powinien ubezwłasnowolnić Villas,aby ochronić ją przed tym pazernym i wyrachowanym babskiem.podziwiam go za to,ze nadal kocha matkę,mimo,ze ta się go wyrzekła(katoliczka-dewotka,która nic nie wie o wybaczaniu i miłości macierzyńskiej.rodzic nie wyrzeknie się swojego dziecka,nawet gdy to staje się przestępcą)
bDfbgxir
enuś
12 lat temu
biedna ona
gość
12 lat temu
tak bedzie wyglądala doda za 15 lat;D
Najnowsze komentarze (290)
Gość
4 lata temu
Chore to wszystko ..serio..teraz to juz za pozno
gość
9 lat temu
SZKODA PANI VIOLETTY MOGŁA BY JESZCZE NAM ŚPIEWAĆ ALE TAKA ŚMIERĆ BYŁA DO PRZEWIDZENIA.MAM NADZIEJĘ ŻE SYN TERAZ ZROBI Z NIĄ PORZĄDEK I DOBRZY PRAWNICY MU W TYM POMOGĄ
gość
12 lat temu
a te słynne włosy to fikcja-ma poprzypinane treski
gość
12 lat temu
powinna posłuchać syna i godnie przeżyć schyłek swego życia,nie tak jak jej zwirzaki u boku tej pijaczki.
gość
12 lat temu
Panie Krzysztofie musi Pan się nie podawać Pani Villas zasługuje na godne życie 70 lat co to za wiek to wielka gwiazda i dama nie można tego zniszczyć .
gość
12 lat temu
violetko kochamy ciebie tylko daj znac o sobie Wojtek z Francjji
gość
12 lat temu
Tu nie chodzi o wille-ale o prawa autorskie do wszystkich nagran itp.A to jest kopalnia zlota.Wioletto=masz syna i wnuki=opamietaj sie,wyrodna matko
gość
12 lat temu
bardzo załuje Pani villas ale mam nadzieje ze syn postąpi rozsądnie i zabierze matke do siebie
bDfbgxij
gość
12 lat temu
Panie Krzysztofie musi Pan zrobic porzadek z ta p***a kobieta co opiekuje sie Pana matka.Ta kobieta mysli o sobie,chce aby szybko p.Wioletta zeszla z tego swiata.A majatek bedzie jej.To straszne! Prosze niech Pan jej na to nie pozwoli.
gość
12 lat temu
Kempisty
12 lat temu
UPIJA PANIĄ WIOLETTĘ I WSZYSCY O TYM WIEDZĄ. CZY TO TAK TRUDNO UDOWODNIĆ? Ale widocznie każdy ma to gdzieś, a Budzyńska jescze schedę dostanie i za co?
gość
12 lat temu
Budzyńska mogłaby jej chociaz okulary umyc do telewizji... ;/
gość
12 lat temu
za jakies 30 lat
gość
12 lat temu
Ubezwłasnowolnić i leczyć! Budzyńska to podejrzana osoba!Zróbcie cos póki nie jest za póżno!
...
Następna strona
bDfbgxiL