Trwa ładowanie...
Przejdź na

Stifler rozstał się Anastasiyą! Wiemy, co zrobi z tatuażem (TYLKO U NAS)

54
Podziel się

Miłość uczestników kontrowersyjnego programu nie przetrwała próby czasu. "Dobrze się czuję, nie przejąłem się" - przyznał.

Stifler rozstał się Anastasiyą! Wiemy, co zrobi z tatuażem (TYLKO U NAS)
bCOUwUSt

Choć zdaniem wielu osób format Warsaw Shore charakteryzuje się wyjątkową szkodliwością społeczną, a lansowani w nim uczestnicy uchodzą za promotorów patologii w kraju, kontrowersyjne show wciąż cieszy się wyjątkową popularnością. W ciągu 11. (!) edycji programu stacji MTV udało się odkryć wiele "gwiazd", a najpopularniejszą z nich jest niewątpliwieDamian Zduńczyk, lepiej znany jako "Stifler". 32-latek zaistniał głównie dzięki swoim nieustającym próbom poderwania kolejnych kobiet.

Po kilku latach imprezowania do upadłego oraz sypiania z przypadkowo napotkanymi kobietami praktycznie na oczach setek tysięcy widzów, Zduńczyk w końcu postanowił się ustatkować. Celebryta zapałał uczuciem do Anatsasiyi Yandaltsavej, która w trwającym sezonie dołączyła do ekipy Warsaw Shore.

bCOUwUSv

Niestety, jak to często bywa w show biznesie, ich miłość nie przetrwała próby czasu i para postanowiła się rozstać. Stifler poinformował fanów w niedzielę za pomocą Instagrama o zakończeniu związku z celebrytką. Jak udało nam się ustalić w rozmowie z Damianem, gwiazdy reality show nie są już razem, a rozstanie "nie było z jego winy".

Tak, to prawda - przyznał Stifler. Na pewno do niej nie wrócę, nie mamy kontaktu. Rozstaliśmy się nie z mojej winy. Dobrze się czuję, nie przejąłem się - mówi w rozmowie z Pudelkiem.

Zapytaliśmy go też o dwa tatuaże poświęcone 25-latce, zrobione w trakcie trwania programu "w imię miłości". Zduńczyk przyznał, że jednego planuje się pozbyć, a drugi nieco "zmodyfikować".

Mam dwa tatuaże, zrobiliśmy sobie takie same tatuaże, dziara za dziarę - zdradził. Jeden to imię Ansatsasiya cyrylicą, drugi to jej podobizna na łydce. Ten pierwszy sobie zakryję, a z tym na łydce też coś będę kombinował. Może zakryje jej oczy, czy coś. Zrobię lekki cover, żeby to już nie była Anastassiya.

bCOUwUSB

Dobry pomysł?

bCOUwUSC
bCOUwUSW
KOMENTARZE
(54)
Gość
rok temu
Ahh te podstawówkowe romanse
Gość
rok temu
Ten wasz serial o pierwotniakach ma znakomitą dynamikę!
gość
rok temu
to maja byc celebryci?
bCOUwUSX
DON
rok temu
Matko .. kto,co to jest?
gość
rok temu
Syfler dalej zaraża!
Najnowsze komentarze (54)
Gość
rok temu
Co to za jakieś dwa patusy? Pierwszy raz na oczy widzę. Fajne młodzież ma wzorce buahaha
Gość
rok temu
P******y jest ten tatuaż
gość
rok temu
Syfler dalej zaraża!
gość
rok temu
To jacyś ludzie taborety czy co bo nie wiem ?
Gość
rok temu
Jak on się zmienił wizualnie
Gość
rok temu
W tym wieku to już naprawdę nie ma sensu wchodzić w relacje, po zakończeniu których nie odczuwa się straty, smutku, po których nie pozostaje jakiś żal czy zawód
Gość
rok temu
co to za ... indywidua????
Gość
rok temu
Spoko, wykonanie tattoo jest tak kiepskie, twarz taka krzywa, ze i tak nie widac kogo przedstawia, jakas krzywa laska w tandetnych uszkach, pelno takiego plastiku na ulicach..
bCOUwUSP
Gość
rok temu
Nie wmówicie mi, że tatuaże dobrze wyglądają na starym ciele. Widziałam ostatnio takiego dziadka. Jakby go ciemnozielonym flamastrem pomalowano.
Gość
rok temu
Będzie fajny abażur
Go
rok temu
Niech na czole wytatuuje sobie ANASTASSIYA FEE
Gość
rok temu
Psychiczni ludzie zużyci jak prostytutki. Strach ręke podac by się czyms nie zarazić
Gość
rok temu
Stifler Ty naiwniaku.... wykorzystała Cię dla fejmu
gość
rok temu
Szkoda :( Oni na prawdę pasowali do siebie :(
bCOUwUTr