Poniedziałek 10.06.2019 18:15

Stifler rozstał się Anastasiyą! Wiemy, co zrobi z tatuażem (TYLKO U NAS)

Stifler Warsaw Shore Anastasiya Yandaltsava

Stifler rozstał się Anastasiyą! Wiemy, co zrobi z tatuażem (TYLKO U NAS)

Choć zdaniem wielu osób format Warsaw Shore charakteryzuje się wyjątkową szkodliwością społeczną, a lansowani w nim uczestnicy uchodzą za promotorów patologii w kraju, kontrowersyjne show wciąż cieszy się wyjątkową popularnością. W ciągu 11. (!) edycji programu stacji MTV udało się odkryć wiele "gwiazd", a najpopularniejszą z nich jest niewątpliwie Damian Zduńczyk, lepiej znany jako "Stifler". 32-latek zaistniał głównie dzięki swoim nieustającym próbom poderwania kolejnych kobiet.

Po kilku latach imprezowania do upadłego oraz sypiania z przypadkowo napotkanymi kobietami praktycznie na oczach setek tysięcy widzów, Zduńczyk w końcu postanowił się ustatkować. Celebryta zapałał uczuciem do Anatsasiyi Yandaltsavej, która w trwającym sezonie dołączyła do ekipy Warsaw Shore.

Poznajcie Anastasiyę, desperacko żądną sławy "gwiazdkę" "Warsaw Shore". "Nie będę skromna, bo taka nie jestem" (ZDJĘCIA)

Niestety, jak to często bywa w show biznesie, ich miłość nie przetrwała próby czasu i para postanowiła się rozstać. Stifler poinformował fanów w niedzielę za pomocą Instagrama o zakończeniu związku z celebrytką. Jak udało nam się ustalić w rozmowie z Damianem, gwiazdy reality show nie są już razem, a rozstanie "nie było z jego winy".

Tak, to prawda - przyznał Stifler. Na pewno do niej nie wrócę, nie mamy kontaktu. Rozstaliśmy się nie z mojej winy. Dobrze się czuję, nie przejąłem się - mówi w rozmowie z Pudelkiem.

Zapytaliśmy go też o dwa tatuaże poświęcone 25-latce, zrobione w trakcie trwania programu "w imię miłości". Zduńczyk przyznał, że jednego planuje się pozbyć, a drugi nieco "zmodyfikować".

Mam dwa tatuaże, zrobiliśmy sobie takie same tatuaże, dziara za dziarę - zdradził. Jeden to imię Ansatsasiya cyrylicą, drugi to jej podobizna na łydce. Ten pierwszy sobie zakryję, a z tym na łydce też coś będę kombinował. Może zakryje jej oczy, czy coś. Zrobię lekki cover, żeby to już nie była Anastassiya.

Dobry pomysł?

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (65)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 65
Odpowiedz
524 21
zgłoś
Gość 10.06.2019 18:17
Ahh te podstawówkowe romanse
Odpowiedz
198 20
zgłoś
gość 10.06.2019 18:17
to maja byc celebryci?
Odpowiedz
42 14
zgłoś
gość 10.06.2019 18:17
szkoda ze takie ladne cialo niszczy tymi dziarami. za duzo bez sesu bez skladu.
Odpowiedz
39 4
zgłoś
Agatiya 10.06.2019 18:17
To było do przewidzenia ;)
Odpowiedz
469 17
zgłoś
Gość 10.06.2019 18:17
Ten wasz serial o pierwotniakach ma znakomitą dynamikę!
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 65