Czwartek 04.07.2019 12:15

Open'er Festival 2019: ASAP Rocky NIE WYSTĄPI w Gdyni! Ogłoszono zastępstwo

A$AP Rocky ASAP Rocky hotnews

Open'er Festival 2019: ASAP Rocky NIE WYSTĄPI w Gdyni! Ogłoszono zastępstwo

Kilkanaście dni temu A$AP Rocky został potwierdzony jako jedna z gwiazd tegorocznej edycji Open'er Festival. Raper w przeszłości występował już w Polsce, jednak fani z niecierpliwością czekali na jego ponowny przyjazd. Niestety, występ wkrótce stanął pod znakiem zapytania po tym, jak A$AP Rocky został zatrzymany przez szwedzką policję. Wszystko z powodu bójki, w którą raper wdał się podczas pobytu w Sztokholmie.

Kilka dni temu informowaliśmy, że do sieci przedostało się nagranie, na którym A$AP Rocky okłada pięściami przechodnia, którego powalił na ziemię. Zdaniem źródeł amerykańskich tabloidów dwóch mężczyzn szło za raperem i jego świtą przez dłuższą chwilę i domagali się rekompensaty za zniszczone słuchawki. Ich uszkodzenia miał dopuścić się właśnie raper, Na nagraniu pojawiła się też kobieta, która skarżyła się na naruszenie nietykalności cielesnej przez kolegów A$AP Rocky'ego.

Raper komentował doniesienia medialne na swoich kontach w mediach społecznościowych, gdzie napisał między innymi, że mężczyźni byli "narkomanami" i "wciąż szli za nim i jego świtą". O zdarzeniu z jego udziałem zrobiło się na tyle głośno, że sprawą zainteresowała się szwedzka policja. Na początku podejrzewano, że sprawa rozejdzie się po kościach, jednak policja nie podzielała entuzjazmu rapera i jego fanów. Zaraz po swoim występie na Smash Festivalu A$AP Rocky został aresztowany i od tej pory przebywa w szwedzkim areszcie

A$AP Rocky miał dziś planowo wystąpić dla polskiej publiczności podczas Open'er Festival 2019, jednak stało się już jasne, że raper nie będzie w stanie przyjechać do Polski. Powód jest bardzo prosty: A$AP wciąż nie wyszedł z aresztu, więc nie ma fizycznej możliwości przylecieć do Gdyni. Z tego właśnie powodu koncert A$AP Rocky'ego na Open'er Festival 2019 został odwołany i ogłoszono zastępstwo.

Organizator Open'er Festival 2019 oficjalnie ogłosił, że A$AP Rocky nie wystąpi, a na jego miejsce przyjedzie inny przedstawiciel świata hip-hopu, Stormzy. Również w jego przypadku nie będzie to pierwszy koncert w Polsce, bowiem występował on już rok temu na innym polskim festiwalu, Kraków Live Festival

Warto wspomnieć, że A$AP Rocky sam w sobie miał być zastępstwem za innego rapera, który wcześniej odwołał swój udział w festiwalu. Kilkanaście dni temu z występu w naszym kraju wycofał się Lil Uzi Vert.

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (39)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 39
Odpowiedz
426 25
zgłoś
gość 04.07.2019 12:17
* kiedy odwalasz niezly szajs, zeby tylko nie przyjechac do Polski * XD
Odpowiedz
2 1
zgłoś
twt 04.07.2019 12:17
Fwae
Odpowiedz
229 19
zgłoś
Gość 04.07.2019 12:18
Bardzo mi z tego powodu wszystko jedno
Odpowiedz
8 131
zgłoś
Klub Onanistów 04.07.2019 12:19
Dawać Teodora z kapucynem do mierzenia
Odpowiedz
3 2
zgłoś
Gość 04.07.2019 12:21
O nie haha
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 39