Trwa ładowanie...
Przejdź na

Vega zachwyca się Antkiem Królikowskim: "Doskonale wczuł się w rolę karierowicza"

60
Podziel się

"Jest jednym z najzdolniejszych i jednocześnie najbardziej nieprzewidywalnych aktorów młodego pokolenia" - ocenia reżyser.

Vega zachwyca się Antkiem Królikowskim: "Doskonale wczuł się w rolę karierowicza"
bCImWoXp

Wygląda na to, że błyskotliwa kariera Bartłomieja Misiewicza zapisze się nie tylko w historii polskiej polityki lecz także kinematografii. Niespodziewany awans pomocnika aptekarza w Łomiankach, liczącego sobie wtedy zaledwie 26 lat, na rzecznika Ministerstwa Obrony Narodowej, któremu zasłużeni oficerowie musieli oddawać wojskowe honory, zainspirował Patryka Vegę do poświęcenia mu obszernych fragmentów filmu Polityka.
_**

Ten człowiek kazał sobie salutować!_ - wspomina reżyser w Super Expressie. Wyższym oficerom, ale też weteranom misji bojowych w Afganistanie, żołnierzom, którzy każdego dnia narażali swoje życie. Dla nich mundur to nie sportowy dres czy urzędniczy garnitur. **Wojskowi dobrze zapamiętali te zniewagi i na pewno szybko nie zapomną.
Na szczęście ówczesny szef resortu obrony okazywał Bartkowi daleko idącą pobłażliwość... Antoni Macierewicz ma do Bartka sentyment odkąd 12 lat temu dostrzegł niezwykłą inteligencję i potencjał siedemnastoletniego wówczas pomocnika aptekarza. Od tamtej pory dba, żeby się ten talent nie zmarnował.

bCImWoXr

Jak ujawnił na konferencji prasowej,mało kto w Polsce dorównuje Misiewiczowi intelektem.

Kiedy pod naciskiem prezesa Prawa i Sprawiedliwości, Jarosława Kaczyńskiego Macierewicz został zmuszony do rozstania ze swoim ulubionym rzecznikiem, specjalnie dla niego utworzył całkiem nowe stanowisko w Polskiej Grupie Zbrojeniowej. Dzięki temu Misiewicz mógł pobierac 50 tysięcy złotych miesięcznej pensji, na którą, oczywiście, zrzucili się wszyscy podatnicy.

Niestety, ta kwota okazała się dla niego niewystarczająca, więc zaczął dorabiać sobie na boku. Przesiedział za to pięć miesięcy w areszcie zanim kilka dni temu został wypuszczony za kaucją.

Przeprowadziłem dogłębną dokumentację do filmu, poświęciłem miesiące na research - zapewnia Vega. Spotkałem się z setką polityków, zarówno obecnych, jak i takich, którzy z różnych powodów wycofali się z życia publicznego. W ich relacjach pewne historie się powtarzały i ja tylko nadałem im filmowy kształt. Mam prawników, środki na toczenie konfliktu. Ja mam Pana Boga i nawet jeśli miałbym stracić w życiu wszystko, to mam wiarę.

bCImWoXx

Już wiadomo, że Vega w swoim najnowszym filmie ukazał relacje łączące Misiewicza i Macierewicza w taki sposób, na jaki jeszcze nikt dotąd się nie odważył. Pojawi się też wątek pracy za seks oraz orgie narkotykowe z udziałem młodego karierowicza, którego zagra Antoni Królikowski.

Jest jednym w najzdolniejszych i jednocześnie najbardziej nieprzewidywalnych aktorów młodego pokolenia - komentuje Vega. Jego filmowa postać to bezczelny, arogancki młodzieniec, który cieszy się silnym poparciem swojego mocodawcy. Bez tych pleców jest jednak nikim i doskonale o tym wie. W prostacki sposób pomiata ludźmi, nie ma szacunku dla nikogo. Antek doskonale wczuł się w rolę takiego karierowicza.

_

bCImWoXy
bCImWoXz

_

bCImWoXS
KOMENTARZE
(60)
PlERDZlOCH ak...
rok temu
jestem mameją, c**ą męską , nie mam jaj tylko całe życie siedzę na pudelku. PVDELKOVY PlERDZlOCH aka KACZMAREK
Gość
rok temu
Sie wczul bo z niego taki aktor jak z misiewicza posel
gość
rok temu
Może dlatego tak mu poszło, bo zagrał samego siebie?
bCImWoXT
Gość
rok temu
Kim jest Krilikowski?? 0.o ktoś tu popłynął o.O on ledwo prowadzi programy rozrywkowe...
Gość
rok temu
Ciekawe czy marina nadal jest " kolezanka" lewandowskich hehe
Najnowsze komentarze (60)
Gość
rok temu
Vyga, weź se Jurnego Stefana. Niech ciebie zagra, podobny sk...
Gość
rok temu
Nie wiem czy ktoś kiedyś widział graną przez niego postać geja - wymiata wszystkich!!!! Tak granej postaci nie widziałam.
Gość
rok temu
Jego gra jest tragiczna, następna rola krzesło
gość
rok temu
trzymam kciuki za Antka. fajny gość powodzenia. ma odwagę zagrać taką rolę.
Gość
rok temu
Lubie Antka, szkoda tylko ze zadawal sie z tymi mlodocianymi podlotkami, bo mu to troche zaazkodzilo, a one go po prostu wykorzystaly dla wlasnej reklamy. Antek musi bardziej myslec o sobie, teraz ma fajna dziewczyne, tak sie wydaje.
Gość
rok temu
Najpierw trzeba mieć dowody że doszło do takich relacij ,chłopie w sądzie spędzisz kupę czasu
Gość
rok temu
Tomiaczek :-)
gość
rok temu
Czekamy na film Panie Vega! 👏🏼
bCImWoXL
gość
rok temu
Nie musiał się wczuwać.
gość
rok temu
Niestety filmy Vegi, to symbol obciachu i kiczu...
Gość
rok temu
Mamusia i tatus mu zalatwili
Gość
rok temu
Doskonale oddaje miska bo sam wepchnięty przez starego przed kamerę robi karierę w identyczny sposób ćpun jeden
Gość
rok temu
Antek lubi popchnąć gowienko
gość
rok temu
Ciekawe dlaczego Vega tak m u wazelinuje.....
...
Następna strona
bCImWoYn