Czwartek 15.01.2009

Nie zaprosi matki na ślub?!

Agnieszka Włodarczyk Ann Stasiukiewicz

Nie zaprosi matki na ślub?!Agencja My Photo

Relacje Agnieszki Włodarczyk i jej matki, Anny Stasiukiewicz, nigdy nie były łatwe. Agnieszka miała jej za złe, że za wszelką cenę próbowała wepchnąć się do show-biznesu razem z nią. Oraz za pozwolenie jej na grę w filmie Sara, w którym jako 17-latka pokazała gołe cycki i tyłek całej Polsce.

Teraz korzysta ze zdobytej wtedy popularności i jest typowym telewizyjnym nierobem. Na znaną buzię poderwała też bogatego faceta. Wszystko dzięki mamie. Niestety, podobno mimo deklaracji wciąż nie chce utrzymywać z nią normalnych stosunków. Fakt twierdzi, że powodem jest brak akceptacji Stasiukiewicz dla jej narzeczonego, Jakuba Sićko.

Włodarczyk i Jakub planują podobno ślub jeszcze w tym roku, w czerwcu. Nie wiadomo jednak, czy młoda para zaprosi na uroczystość mamę Agnieszki. Podobno nie przewidziała dla niej miejsca przy stole.

Piosenkarka chce, by podczas najważniejszego dnia w jej życiu były przy niej jedynie osoby przychylne jej i Kubie. A matka do takich już chyba nie należy – pisze tabloid.

Pani Anna nie lubi narzeczonego Agnieszki z kilku powodów. Najpierw podejrzewała go o złe intencje i chęć wykorzystania córki. Później nie spodobało się jej to, że został menedżerem Włodarczyk i namawiał ją porzucenie aktorstwa i postawienie na karierę muzyczną. Rzeczywiście, to było idiotyczne posunięcie.

Końca sporu nie widać, bo Agnieszka znów nie odzywa się do matki. Postawiła jej podobno ultimatum: nie będzie z nią rozmawiać, dopóki ta nie zaakceptuje Kuby.

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (264)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 264
Odpowiedz
0 0
zgłoś
antypolicjanci 15.01.2009 03:38
ludzie to mają nawalone..
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 15.01.2009 03:48
piosenkarka:::::d
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 15.01.2009 03:52
bez sensu..."Sara" to jedyny film , w ktorym cos pokazala i nie chodzi tu o cycki!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 15.01.2009 04:02
Matka podobna do Agaty Mlynarskiej. Jedna tego typu kobieta w tv w zupełnosci wystarczy...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 15.01.2009 05:24
A niby jakie role dają młodym,ładnym dziewczynom polscy rerzyserzy? Sara to była perełka,ale teraz opłaca się jedynie komedię zrobić w stylu tylko mnie kochaj,bo tylko na to durne społeczeństwo pójdzie.
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 264