Trwa ładowanie...
Przejdź na

Nie zaprosi matki na ślub?!

264
Podziel się

Znów się pożarły.

Nie zaprosi matki na ślub?!
bDfgVdZx

Relacje Agnieszki Włodarczyk i jej matki, Anny Stasiukiewicz, nigdy nie były łatwe. Agnieszka miała jej za złe, że za wszelką cenę próbowała wepchnąć się do show-biznesu razem z nią. Oraz za pozwolenie jej na grę w filmie Sara, w którym jako 17-latka pokazała gołe cycki i tyłek całej Polsce.

Teraz korzysta ze zdobytej wtedy popularności i jest typowym telewizyjnym nierobem. Na znaną buzię poderwała też bogatego faceta. Wszystko dzięki mamie. Niestety, podobno mimo deklaracji wciąż nie chce utrzymywać z nią normalnych stosunków. Fakt twierdzi, że powodem jest brak akceptacji Stasiukiewicz dla jej narzeczonego, Jakuba Sićko.

Włodarczyk i Jakub planują podobno ślub jeszcze w tym roku, w czerwcu. Nie wiadomo jednak, czy młoda para zaprosi na uroczystość mamę Agnieszki. Podobno nie przewidziała dla niej miejsca przy stole.

bDfgVdZz

Piosenkarka chce, by podczas najważniejszego dnia w jej życiu były przy niej jedynie osoby przychylne jej i Kubie. A matka do takich już chyba nie należy – pisze tabloid.

Pani Anna nie lubi narzeczonego Agnieszki z kilku powodów. Najpierw podejrzewała go o złe intencje i chęć wykorzystania córki. Później nie spodobało się jej to, że został menedżerem Włodarczyk i namawiał ją porzucenie aktorstwa i postawienie na karierę muzyczną. Rzeczywiście, to było idiotyczne posunięcie.

Końca sporu nie widać, bo Agnieszka znów nie odzywa się do matki. Postawiła jej podobno ultimatum: nie będzie z nią rozmawiać, dopóki ta nie zaakceptuje Kuby.

bDfgVeaa
KOMENTARZE
(264)
KARIATYDA
12 lat temu
JAKA DOBRA MATKA ZMUSZA NIELETNIĄ CÓRKĘ DO POKAZANIA SIĘ NAGO, W SCENACH EROTYCZNYCH ZE STARYM FACETEM, WBREW JEJ WOLI. MOŻE I FILM SARA TO NAJLEPSZE CO aGNIESZKA OSIĄGNĘŁA, ALE CZY NIE LICZY SIĘ KOSZT JAKIM TO ZOSTAŁO OSIĄGNIĘTE. DZIWICIE SIE AGNIESZCA, ŻE MOŻE MIEĆ ŻAL DO MATKI, ŻE ZAMIAST JĄ CHRONIĆ, ZACHOWAŁA SIĘ JAK BURDELMAMA I NA PLECACH "ZGWAŁCONEJ" DZIEWCZYNY CAŁY CZAS SIĘ LANSUJE. AGNIESZKA TYLKO DZIĘKI TEMU, ŻE JAST MĄDRA I SILNA NIE STOCZYŁA SIĘ JAK WIELE DZIECIĘCYCH GWIAZDEK/ W POLSCE NP.AGNIESZKA KRÓKÓWNA, CHOĆ TEJ MATKA NIE ZMUSZAŁA DO GRANIA W SCENACH EROTYCZNYCH/. AGA JESTEŚ WIELKA, TAK TRZYMAJ!!!! .
gość
12 lat temu
bez sensu..."Sara" to jedyny film , w ktorym cos pokazala i nie chodzi tu o cycki!!!
gość
12 lat temu
P******o sie idiotce w glowie,z niej taka aktorka jak ze mnie kucharka.
bDfgVeab
gość
12 lat temu
piosenkarka??? ona jest nijaka, ani aktorka, ani piosenkarka, n****b z skrzywiona mina
gość
12 lat temu
Obydwie siebie warte i matka g****a i córka g****a!!!
Najnowsze komentarze (264)
gość
10 lat temu
Dziewczyno, czy ty jesteś analfabetką?
gość
10 lat temu
Włodarczyk wygląda jak Ewa Minge i nie jest to komplement!
gość
12 lat temu
tak dobrze agnieszko nawet możesz mnie zaprosić bojestem twojm fanem klubu jak oni śpiewajączy moła byś mi powiedzieć jak sięwchodzi doprogramu jak on śpiewają jak tak to napisz mi na naszej klasie pa katarzyna zuchniarz wiem awogule ch ciała bym cię spytać czy mogę jeszcze raz stobą zaśpiewać och życie kocham cię nadżycie całe boja trochę nie umiem ale znam pa kasia
gość
12 lat temu
Obydwie siebie warte i matka g****a i córka g****a!!!
gość
12 lat temu
rodziców powinno sie zaprosic
516174309
12 lat temu
jak mozna nie zaprosic swojej mamy na slub?
gość
12 lat temu
ten Kuba to niezły przystojniaczek... lecieli ze mną economy class z Frankfurtu 10.01. do Wawy :D Aga zakamuflowana, bo przecież wszyscy "fani" by się na nią rzucili! hahaha! no i trampki miała za duże o min. 3 numery:O niestety nie mogłam zrobić zdjęcia, bo mi bateria padła:/
gość
12 lat temu
żałosne to wszystko
bDfgVdZT
gość
12 lat temu
tak czasami bywa dzieci są a matki nima
gość
12 lat temu
ich sprawa ale nie wiedziałem że one tak się kłócą to w JOŚ pewnie grały pod publikę...takie są fałszywe? a ja lubiłam Agę.
gość
12 lat temu
WLODARCZYK JEST SLICZNA!!!!
gość
12 lat temu
Teraz wielkie fochy i dąsy, a przed ślubem będzie wielkie, publiczne pojednanie z mamusią. To tylko zabieg marketingowy, żeby ktoś znów o niej pisał. Żałosne zagranie.
gość
12 lat temu
Telewizja zatrudnia takie mumie wyrachowane.
Fakna
12 lat temu
Uwielbiam Agnieszke i wkurza mnie to jak pisza o niej źle!!!
...
Następna strona
bDfgVeav