Wtorek 09.07.2019 15:00

Martyna Wojciechowska martwi się o Kossakowskiego? "Nie raz ryzykował zdrowiem czy życiem"

Martyna Wojciechowska Przemysław Kossakowski hotnews

Martyna Wojciechowska martwi się o Kossakowskiego? "Nie raz ryzykował zdrowiem czy życiem"

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski już od dawna aspirują do miana kolejnego polskiego "power couple". Podróżników połączyła wspólna pasja i chęć odkrywania świeta, dzięki którym wkrótce narodziło się między nimi uczucie. Niedawno minął rok od momentu, gdy fotoreporterowi udało się przyłapać Martynę Wojciechowską i Przemysława Kossakowskiego na randce w kawiarni na terenie warszawskiej Cytadeli. Od tamtej pory para jest podobno nierozłączna.

Kiedy tylko ich związek wyszedł na jaw, dyrektor programowy TVN-u rozpoczął podobno podchody, by namówić ich na wspólny program. Wojciechowska i Kossakowski odmówili i woleli jednak umocnić swój związek z dala od fleszy, czerwonych dywanów i okładek poczytnych magazynów, co jak dotąd zdecydowanie wychodzi im na dobre.

Łączące ich uczucie sprawiło także, że szybko zweryfikowali swoje priorytety, jednak nie oznacza to rezygnacji z niebezpiecznych i ryzykowych podróży. Przemek Kossakowski planował podobno wyprawę do Afryki, gdzie chce tym razem tropić bezwzględnych i nieliczących się z nikim kłusowników. Jak donosi Fakt taki pomysł nie przypadł do gustu Martynie Wojciechowskiej, która uważa, że jej partner powinien zwolnić tempo i przestać podróżować po świecie w poszukiwaniu kłopotów.

On nie raz ryzykował zdrowiem czy życiem na planie swoich programów. Był atakowany przez zwierzęta, poddawał się rytuałom, które mu zaszkodziły i wywoływały zdrowotne problemy. Martyna mu ciągle powtarza, że powinien w końcu przystopować, bo nie ma już 30 lat. A skoro myśli o założeniu z nią rodziny, nie powinien tak szarżować - zdradziła w rozmowie z tabloidem anonimowa informatorka z otoczenia pary.

Warto wspomnieć, że Martyna Wojciechowska również ma za sobą wiele niebezpiecznych wypraw, które dokumentowała w ramach licznych książek i programów telewizyjnych. Od kiedy urodziła córkę próbowała ograniczyć ilość ryzykownych wyjazdów, dlatego zapewne oczekuje podobnego poświęcenia od swojego partnera.

Myślicie, że Przemek Kossakowski posłucha jej próśb?

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (47)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 47
Odpowiedz
13 24
zgłoś
gośćdwa 09.07.2019 15:04
Dwa głupole nie lubię ich
Odpowiedz
20 25
zgłoś
gość 09.07.2019 15:05
Dla mnie to oni nie psują do siebie
Odpowiedz
12 26
zgłoś
gość 09.07.2019 15:06
Może by tak popracować A nie całe życie za czyjeś pieniądze podróżować lenie
Odpowiedz
138 8
zgłoś
gość 09.07.2019 15:06
Nie widzę w tym nic dziwnego, każda kobieta chce, żeby jej mężczyzna był bezpieczny, cały i zdrowy.
Odpowiedz
9 22
zgłoś
gość 09.07.2019 15:09
Brzydcy obydwoje,pasują do siebie
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 47