Niedziela 21.07.2019 16:15

Zmęczona Jessica Mercedes zaraża fanów perlistym śmiechem na warsztatach modowych (ZDJĘCIA)

Jessica Mercedes

Jessica Mercedes funkcjonuje w polskiej blogosferze już od 10 lat. Szafiarka nie może narzekać na brak sukcesów. Podczas trwającego dekadę stażu przed aparatem telefonu blogerka dotarła do milionów użytkowniczek w całym kraju, a także poza nim. Nazywanie jej więc "kreatorką smaku" wcale nie byłoby w tym przypadku na wyrost. Jej najwierniejsze fanki będą miały niedługo niepowtarzalną okazję poczuć się jak swoja idolka, jeżeli tylko uda im się dorwać jakiś smaczek z wielkiej wyprzedaży celebryckiej szafy. Jessica postanowiła pozbyć się większości swoich ubrań, ponieważ, jak sama mówi, w natłoku zbędnych fatałaszków nie była już w stanie złapać modowej weny.

Zobacz: Dramatyczne popołudnie u Jessiki Mercedes. "What a mess. Jak można tak żyć? Wszystko wywalamy, wszystko idzie OUT" (FOTO)

Mercedes była widziana w ostatnią sobotę na Bulwarach Wiślanych w Warszawie, gdzie prowadziła modowe warsztaty na Barce Kurier. Blogerka inspirowała uczestników przyspieszonego kursu stylu, aby przerabiali swoje stare ubrania i dawali im nowe życie, co rzecz jasna wpisuje się w bardzo popularny ostatnio ruch "zero waste". Długie spotkania z fanami bywają jednak męczące, co było widać po różnorakich minach Jessiki, która na przemian markotniała i dostawała ataków śmiechu.

Przypomnijmy: Przepracowana Jessica Mercedes skarży się na atak paniki: "Myślałam, że umieram!"

Zobaczcie najnowsze zdjęcia "Jemerced". Podobna do swoich zdjęć z Instagrama? 

« Poprzednie 1/9

Rozweselona Jessica Mercedes inspiruje różnorodnymi minkami na warsztatach modowych

2Rozweselona Jessica Mercedes inspiruje różnorodnymi minkami na warsztatach modowych