Trwa ładowanie...
Przejdź na

Joanna Racewicz o mamie małego Dawida: "DOSTAJE W TWARZ OSKARŻENIAMI"

170
Podziel się:

"Chciałabym dziś ją przytulić najmocniej na świecie" - pisze w emocjonalnym poście dziennikarka.

Joanna Racewicz o mamie małego Dawida: "DOSTAJE W TWARZ OSKARŻENIAMI"

Sprawą zaginięcia małego Dawida Ż. żyła cała Polska. Poszukiwania chłopca zyskały tak duży wymiar, iż okrzyknięto je najgłośniejszymi w historii.

Niestety, po 10 dniach poszukiwań okazało się, odnaleziono jego ciało. W poniedziałek odbędzie się sekcja zwłok chłopca. Wstępne jej wyniki będą znane już po kilku godzinach, ale pełny raport poznamy najprawdopodobniej dopiero po kilkunastu dniach.

Historia Dawida poruszyła też osoby publiczne, które w swoich mediach społecznościowych zabrały głos w tej dramatycznej sprawie. Dołączyła do nich także Joanna Racewicz, która postanowiła stanąć w obronie matki chłopca.

Mama Dawida dziękuje wszystkim, którzy Go szukali, wszystkim, którym los jej Synka nie był obojętny. Prosi o modlitwę za Jego duszę. I niemal natychmiast dostaje w twarz oskarżeniami - że za późno zareagowała, że zlekceważyła zagrożenie, że to ona jest winna tragedii. Dostaje cios w najczulsze miejsce w sercu... (...) Nie znam osoby, której los Dawida byłby obojętny. Właśnie dlatego i właśnie teraz potrzeba ciszy. Ciszy i modlitwy. Nie krzyku, nie oskarżeń, ani ocen. To nie czas dla Katonów. Mama, dziadkowie, rodzina... Próbuję wyobrazić sobie piekło, przez które właśnie idą... Strata, podwójna strata, w tak dramatycznych okolicznościach rozrywa dusze - napisała dziennikarka.

W dalszej części wpisu Racewicz odniosła się do własnych dramatycznych doświadczeń. Ona również żegnała ukochanego męża, Pawła Janeczka, na oczach całej Polski.

Żałoba przeżywana na oczach tłumu nie pozwala złapać tchu. Chciałabym dziś przytulić mamę Dawida, najmocniej na świecie... Żeby nie słyszała słów ostrych, jak noże. Jej własne wyrzuty to teraz aż nadto - pisze.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(170)
Gość
4 lata temu
Zgadzam się z nią :( jaka kobieta musi przechodzić traumę, jak nikt nie spodziewała się ze ze ojciec może zrobić taks krzywdę ukochanemu dziecku tumbsrdziej ze jak piszą kochał synka , ludzie mnie przerażają :( dużo siły dla mamy Dawidka a on niech spoczywa w pokoju
Gość
4 lata temu
Bardzo jej współczuje, wylewa sie na nią straszliwy hejt. Mam nadzieje, ze pozbiera sie po tragedii.
gość
4 lata temu
ludzie są okrutni i podli
gość
4 lata temu
dajcie juz spokoj tym ludziom .tej rodzinie,ich bol jest niewyobrazalny.pomodlcie sie w ciszy
Gość
4 lata temu
Zabierze głos zle, nie zabierze tez fatalnie... nie wiemy co przechodziła mama Dawida, może ojciec nie raz, nie dwa tak zrobił, ale zawsze dziecko wracało do mamy.... tym razem tez tak miało byc... Wyrazy najgłębszego współczucia dla mamy, dla rodziny
Najnowsze komentarze (170)
gość
4 lata temu
Całym sercem jestem przy Mamie Dawidka
gość
4 lata temu
Po co te kwadraty? I tak wszyscy widzięli buzię dziecka, a z tym maskowaniem wygląda przerażająco.
gość
4 lata temu
Podzielam opinię Racewicz ...
Babcia
4 lata temu
Ludzie jak tak można, jesteście bez serca.
Gość
4 lata temu
Wyrazy wspolczucia
Fuj!
4 lata temu
proszę nie straszyć nas swoją twarzą
Gość
4 lata temu
Nigdy nie zrozumiem dlaczego w ludziach jest tyle złych emocji, dlaczego oceniają, krytykują i obrażają. Śmierć dziecka to najgorsza strata w życiu każdego rodzica. Nie mogę zrozumieć jak można pisać takie okrutne raniące słowa. Dziwny jest ten świat.....
Ja
4 lata temu
Pani Joasiu. Jest Pani bardzo mądrą kobietą.Pani wpisy są takie szlachetne.Bardzo dobrze,że stanęła Pani w obronie mamy Dawida. Tej kobiecie potrzebny jest teraz spokój. I niech Bog ją pocieszy, bo ludzie chyba nie potrafią.
Gość
4 lata temu
Dziecko wyszło od babcia płacząc, zeznała sąsiadka. Podobno spadł z krzesła, ale moze ojciec mu cos zrobił i go straszył? Babcia wie najwiecej
Gość
4 lata temu
Pani Joanno jest Pani bardzo mądrą kobietą o ileż lepiej byłoby na tym świecie gdyby ludzie myśleli podobnie jak Pani. Dziękuję bardzo za te słowa otuchy i wsparcie przydadzą się nam wszystkim.
gość
4 lata temu
Miałam kilka takich sytuacji, i proszę mi wierzyć, że Policja w takim wypadku bagatelizuję sprawę. Po czasie, Człowiek się przyzwyczaja, do gróźb i wyzwisk, sądząc że ta są czcze zagrywki.
gość
4 lata temu
TAK samo tvn bronił Wasniewska
gość
4 lata temu
gdzie ten hejt na matke wy levackie 8lazny, najwieksi hejterzy?
Gość
4 lata temu
Ona juz wystarczająco cierpi.. kobiety wesprzyjmy ją choć dobrym słowem
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie