Poniedziałek 22.07.2019 12:00

Joanna Racewicz o mamie małego Dawida: "DOSTAJE W TWARZ OSKARŻENIAMI"

Joanna Racewicz

Joanna Racewicz o mamie małego Dawida: "DOSTAJE W TWARZ OSKARŻENIAMI"

Sprawą zaginięcia małego Dawida Ż. żyła cała Polska. Poszukiwania chłopca zyskały tak duży wymiar, iż okrzyknięto je najgłośniejszymi w historii.

Niestety, po 10 dniach poszukiwań okazało się, odnaleziono jego ciało. W poniedziałek odbędzie się sekcja zwłok chłopca. Wstępne jej wyniki będą znane już po kilku godzinach, ale pełny raport poznamy najprawdopodobniej dopiero po kilkunastu dniach.

Historia Dawida poruszyła też osoby publiczne, które w swoich mediach społecznościowych zabrały głos w tej dramatycznej sprawie. Dołączyła do nich także Joanna Racewicz, która postanowiła stanąć w obronie matki chłopca.

Mama Dawida dziękuje wszystkim, którzy Go szukali, wszystkim, którym los jej Synka nie był obojętny. Prosi o modlitwę za Jego duszę. I niemal natychmiast dostaje w twarz oskarżeniami - że za późno zareagowała, że zlekceważyła zagrożenie, że to ona jest winna tragedii. Dostaje cios w najczulsze miejsce w sercu... (...) Nie znam osoby, której los Dawida byłby obojętny. Właśnie dlatego i właśnie teraz potrzeba ciszy. Ciszy i modlitwy. Nie krzyku, nie oskarżeń, ani ocen. To nie czas dla Katonów. Mama, dziadkowie, rodzina... Próbuję wyobrazić sobie piekło, przez które właśnie idą... Strata, podwójna strata, w tak dramatycznych okolicznościach rozrywa dusze - napisała dziennikarka.

W dalszej części wpisu Racewicz odniosła się do własnych dramatycznych doświadczeń. Ona również żegnała ukochanego męża, Pawła Janeczka, na oczach całej Polski.

Żałoba przeżywana na oczach tłumu nie pozwala złapać tchu. Chciałabym dziś przytulić mamę Dawida, najmocniej na świecie... Żeby nie słyszała słów ostrych, jak noże. Jej własne wyrzuty to teraz aż nadto - pisze.

 

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (238)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 238
Odpowiedz
7 55
zgłoś
Klub Onanistów 22.07.2019 12:02
Teodor, zwijaj kapucyna!
Odpowiedz
376 11
zgłoś
Gość 22.07.2019 12:02
Bardzo jej współczuje, wylewa sie na nią straszliwy hejt. Mam nadzieje, ze pozbiera sie po tragedii.
Odpowiedz
22 82
zgłoś
gość 22.07.2019 12:02
A mumia po co się wtrąca ?
Odpowiedz
352 14
zgłoś
gość 22.07.2019 12:03
ludzie są okrutni i podli
Odpowiedz
545 11
zgłoś
Gość 22.07.2019 12:04
Zgadzam się z nią :( jaka kobieta musi przechodzić traumę, jak nikt nie spodziewała się ze ze ojciec może zrobić taks krzywdę ukochanemu dziecku tumbsrdziej ze jak piszą kochał synka , ludzie mnie przerażają :( dużo siły dla mamy Dawidka a on niech spoczywa w pokoju
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 238