Trwa ładowanie...
Przejdź na

Barczysty Ben Affleck napina klatę na widok obiektywów (ZDJĘCIA)

0
Podziel się:

Amerykańskie tabloidy twierdzą, że aktor oszalał na punkcie treningów i szybko przybiera na masie mięśniowej. Wygląda atrakcyjnie?

Barczysty Ben Affleck napina klatę na widok obiektywów (ZDJĘCIA)
bEEKvodN

Ben Affleck w latach 90. uchodził za "złote dziecko Hollywood", na co wpłynęły nie tylko role w kultowych filmach Uczniowska balanga i W pogoni za Amy, ale też dzielony z Mattem Damonem Oscar za scenariusz do Buntownika z wyboru. Choć w kolejnych latach związał się z powszechnie lubianą koleżanką po fachu, Jennifer Garner, i skutecznie kontynuował karierę, ostatnio nie miał najlepszej passy. Wszystko za sprawą uzależnienia od alkoholu, które w zeszłym roku nawet zaprowadziło go na leczenie na odwyku.

bEEKvodP

Opuściwszy odwyk, Affleck skupił się na pracy na planie wysokobudżetowej produkcji Netfliksa, Potrójnej granicy, która do katalogu serwisu streamingowego trafiła w marcu. Niestety, film spotkał się z umiarkowanym zainteresowaniem widzów, co nie wróży najlepiej przyszłym projektom aktora. Nie chcąc wypaść z obiegu, 46-latek ostatnio wrócił do rygorystycznych treningów, dzięki którym w 2016 roku zamienił się w napakowanego Batmana. Rezultatami wizyt na siłowni pochwalił się we wtorek na chodniku w Los Angeles. Ubrany w dżinsy i białą koszulę gwiazdor na widok obiektywów napinał klatę i zaciskał zęby.

Zobaczcie Afflecka i jego powrót do formy. Wygląda atrakcyjnie?

bEEKvodV
bEEKvodW
bEEKvodX
bEEKvoeq
KOMENTARZE
(0)
Oferty dla Ciebie
bEEKvofc
bEEKvofd
bEEKvofe
bEEKvoff
bEEKvofg
bEEKvoeL