Trwa ładowanie...
Przejdź na

Zenek Martyniuk zabronił synowi rozwodu? "Będę walczył o jego małżeństwo"

230
Podziel się

Tak jak wszyscy podejrzewali, za odwołaniem zapowiedzianego na Instagramie rozwodu stoi "Król Disco Polo". "Rodzina musi trzymać się razem".

Zenek Martyniuk zabronił synowi rozwodu? "Będę walczył o jego małżeństwo"
bCNkvZxh

W zeszłym tygodniu na Instagramie Daniela Martyniuka ukazał się filmik nagrany w typowym dla niego emocjonalnym stylu, w którym syn gwiazdora disco polo zapowiada rozwód z dziedziczką kaczej fortuny z Russocic, oskarżając ją o to, że z premedytacją "złapała go na dziecko", podczas gdy w XXI wieku każdy przecież wie, jak się zabezpieczać, a poza tym ma ogromne parcie na szkło.

bCNkvZxj

Daniel nie po raz pierwszy wysuwa takie zarzuty pod adresem żony, stąd można wyciągnąć wniosek, że nie dają mu spokoju. Zresztą już po trzech miesiącach małżeństwa wykrzyczał je Ewelinie, trzymając ją w siódmym miesiącu ciąży na mrozie przed domem na dzień przed sylwestrem.

Sąsiedzi wyznali wtedy policji, że w domu młodych Martyniuków regularnie dochodzi do awantur, a i narkotyki nie są rzadkością.

Niespełna tydzień po ogłoszeniu rozwodowym Daniel zamieścił dementi,zaskakując informacją, że między nim i Eweliną wszystko idealnie się układa i do rozwodu nie dojdzie.

Pojawiły się przypuszczenia, że w sprawy syna znów wtrącił się Zenek. Jak się okazało, słuszne.

bCNkvZxp

Poprosiłem go, by się wyciszył i żeby nie umieszczał w Internecie takich tekstów - przyznaje gwiazdor disco polo w rozmowie z Faktem. Rodzina musi trzymać się razem i rozwiązywać kryzysy. Niestety, młodzi ludzie teraz szybko podejmują nieprzemyślane decyzje. Powiedziałem Danielowi, że kochamy wnuczkę. On pojechał do Eweliny i ona z wnusią przyjeżdża do Białegostoku, gdzie syn ma mieszkanie. Staramy się z żoną kontrolować sytuację.
Myślicie, że próba pogodzenia na siłę młodych małżonków dla zachowania pozorów na pewno jest najlepszym pomysłem? Zenkowi w każdym razie wydaje się, że tak.

Martwi mnie postępowanie syna, ale będę walczył o jego małżeństwo - zapowiada.

bCNkvZxq
bCNkvZxK
KOMENTARZE
(230)
Gość
rok temu
Ojciec będzie walczył o jego małżeństwo? Co? To nie powinno synowi bardziej zależeć? Wtf
Gość
rok temu
O małżeństwo powinni walczyć małżonkowie A nie teściowie.
Gość
rok temu
Jacy oni są nienormalni !!!
bCNkvZxL
gość
rok temu
Rozpuszczali syna od małego to teraz mają tego efekty. Obecni i przyszli rodzice, patrzcie i wyciągajcie wnioski z cudzych błędów. Pozwalanie dziecku na wszystko, dawanie mu czego + brak obowiązków kończy się brakiem szacunku do wszystkiego i wszystkich.
Ola
rok temu
On to sobie dużo może pozwolić czy zabronić...
Najnowsze komentarze (230)
gość
rok temu
co on myśli że jest jakimś mega przystojniakiem?? gdyby nie kasa tatusia to b w życiu żadnej dziewczyny nie miał haha
gośćMadzia
rok temu
Nie ma go na Instagramie !! 😭Zlikwidował profil przez was !!!
Gość
rok temu
To powinna być żenada roku albo i całego wieku
Gość
rok temu
Teść walczy o małżeństwo syna to niech się teść z synową ożeni bo jemu bardziej zależy niż synowi. Komedia XXI w a tu żeby pozorôw nie stracić będą walczyč dopuki młodemu nie odbije pożądnie i nie dojdzie do tragedi. Pezecież oni tej dziewczynie i dziecku robią krzywdę w imie czego ? Zachowania pozorów. To się źle skończy Panie Martyniuk
Gość
rok temu
Facet nie potrafił wychować syna na mężczyznę, a chce mu organizować małżeństwo? Zabawne.
gość
rok temu
Tatuś trzasniety to jaki ma być synalek
Gość
rok temu
Żal mi tego Zenka. Chce chłop dobrze, a że popełnił błąd przy wychowywaniu syna.... Przecież nie celowo. A teraz świeci oczami za rąbniętego synusia.
Gość
rok temu
Zenek zabronił rozwodu to dobre a co zakochał się w synowej jeszcze oficjalnie
bCNkvZxD
Gość
rok temu
Czy można walczyć o coś czego nie było, nie ma i nie będzie ?? To tak jakby walczyć , żeby Danielowi M. ktoś mózg wszczepił , przecież w tej czaszce go nie było, nie ma i nie będzie .....
gość
rok temu
zenek, danielek ewelinka - jakie to infantylne...
Couch
rok temu
Sa ojcowie ktorzy maja JAJA i sa ojcowie ktorzy tylko potrafia JAJA gotowac. Dlaczejo pozwalasz sie tak dlugo ponizac. Te nazwisko i ten zwiazek nie ma sensu.
Gość
rok temu
Pani Ewelino, jak najszybciej rozwód z orzeczeniem o winie. Panie Zenku jak najszybciej wypchnąć syna "na swoje". Obawiam się że jest już o jakieś 10 lat za późno ale może jeszcze da radę go naprostować jak się opamieta, że może wszystko stracić.
gość
rok temu
Syn Zenka ma całą "inteligencję" wypisaną ba buźce.
gość
rok temu
Ale się najeździ dziunia wte i wewte
...
Następna strona
bCNkvZyf