Zenek Martyniuk zabronił synowi rozwodu? "Będę walczył o jego małżeństwo"

230
Podziel się

Tak jak wszyscy podejrzewali, za odwołaniem zapowiedzianego na Instagramie rozwodu stoi "Król Disco Polo". "Rodzina musi trzymać się razem".

Zenek Martyniuk zabronił synowi rozwodu? "Będę walczył o jego małżeństwo"

W zeszłym tygodniu na Instagramie Daniela Martyniuka ukazał się filmik nagrany w typowym dla niego emocjonalnym stylu, w którym syn gwiazdora disco polo zapowiada rozwód z dziedziczką kaczej fortuny z Russocic, oskarżając ją o to, że z premedytacją "złapała go na dziecko", podczas gdy w XXI wieku każdy przecież wie, jak się zabezpieczać, a poza tym ma ogromne parcie na szkło.

Daniel nie po raz pierwszy wysuwa takie zarzuty pod adresem żony, stąd można wyciągnąć wniosek, że nie dają mu spokoju. Zresztą już po trzech miesiącach małżeństwa wykrzyczał je Ewelinie, trzymając ją w siódmym miesiącu ciąży na mrozie przed domem na dzień przed sylwestrem.

Sąsiedzi wyznali wtedy policji, że w domu młodych Martyniuków regularnie dochodzi do awantur, a i narkotyki nie są rzadkością.

Niespełna tydzień po ogłoszeniu rozwodowym Daniel zamieścił dementi,zaskakując informacją, że między nim i Eweliną wszystko idealnie się układa i do rozwodu nie dojdzie.

Pojawiły się przypuszczenia, że w sprawy syna znów wtrącił się Zenek. Jak się okazało, słuszne.

Poprosiłem go, by się wyciszył i żeby nie umieszczał w Internecie takich tekstów - przyznaje gwiazdor disco polo w rozmowie z Faktem. Rodzina musi trzymać się razem i rozwiązywać kryzysy. Niestety, młodzi ludzie teraz szybko podejmują nieprzemyślane decyzje. Powiedziałem Danielowi, że kochamy wnuczkę. On pojechał do Eweliny i ona z wnusią przyjeżdża do Białegostoku, gdzie syn ma mieszkanie. Staramy się z żoną kontrolować sytuację.
Myślicie, że próba pogodzenia na siłę młodych małżonków dla zachowania pozorów na pewno jest najlepszym pomysłem? Zenkowi w każdym razie wydaje się, że tak.

Martwi mnie postępowanie syna, ale będę walczył o jego małżeństwo - zapowiada.

KOMENTARZE
(230)
Gość
8 miesięcy temu
Ojciec będzie walczył o jego małżeństwo? Co? To nie powinno synowi bardziej zależeć? Wtf
Gość
8 miesięcy temu
O małżeństwo powinni walczyć małżonkowie A nie teściowie.
Gość
8 miesięcy temu
Jacy oni są nienormalni !!!
gość
8 miesięcy temu
Rozpuszczali syna od małego to teraz mają tego efekty. Obecni i przyszli rodzice, patrzcie i wyciągajcie wnioski z cudzych błędów. Pozwalanie dziecku na wszystko, dawanie mu czego + brak obowiązków kończy się brakiem szacunku do wszystkiego i wszystkich.
Ola
8 miesięcy temu
On to sobie dużo może pozwolić czy zabronić...
Najnowsze komentarze (230)
gość
8 miesięcy temu
co on myśli że jest jakimś mega przystojniakiem?? gdyby nie kasa tatusia to b w życiu żadnej dziewczyny nie miał haha
gośćMadzia
8 miesięcy temu
Nie ma go na Instagramie !! 😭Zlikwidował profil przez was !!!
Gość
8 miesięcy temu
To powinna być żenada roku albo i całego wieku
Gość
8 miesięcy temu
Teść walczy o małżeństwo syna to niech się teść z synową ożeni bo jemu bardziej zależy niż synowi. Komedia XXI w a tu żeby pozorôw nie stracić będą walczyč dopuki młodemu nie odbije pożądnie i nie dojdzie do tragedi. Pezecież oni tej dziewczynie i dziecku robią krzywdę w imie czego ? Zachowania pozorów. To się źle skończy Panie Martyniuk
Gość
8 miesięcy temu
Facet nie potrafił wychować syna na mężczyznę, a chce mu organizować małżeństwo? Zabawne.
gość
8 miesięcy temu
Tatuś trzasniety to jaki ma być synalek
Gość
8 miesięcy temu
Żal mi tego Zenka. Chce chłop dobrze, a że popełnił błąd przy wychowywaniu syna.... Przecież nie celowo. A teraz świeci oczami za rąbniętego synusia.
Gość
8 miesięcy temu
Zenek zabronił rozwodu to dobre a co zakochał się w synowej jeszcze oficjalnie
Gość
8 miesięcy temu
Czy można walczyć o coś czego nie było, nie ma i nie będzie ?? To tak jakby walczyć , żeby Danielowi M. ktoś mózg wszczepił , przecież w tej czaszce go nie było, nie ma i nie będzie .....
gość
8 miesięcy temu
zenek, danielek ewelinka - jakie to infantylne...
Couch
8 miesięcy temu
Sa ojcowie ktorzy maja JAJA i sa ojcowie ktorzy tylko potrafia JAJA gotowac. Dlaczejo pozwalasz sie tak dlugo ponizac. Te nazwisko i ten zwiazek nie ma sensu.
Gość
8 miesięcy temu
Pani Ewelino, jak najszybciej rozwód z orzeczeniem o winie. Panie Zenku jak najszybciej wypchnąć syna "na swoje". Obawiam się że jest już o jakieś 10 lat za późno ale może jeszcze da radę go naprostować jak się opamieta, że może wszystko stracić.
gość
8 miesięcy temu
Syn Zenka ma całą "inteligencję" wypisaną ba buźce.
gość
8 miesięcy temu
Ale się najeździ dziunia wte i wewte
...
Następna strona