Trwa ładowanie...
Przejdź na

Taco Hemingway otrzymał podziękowania od... Rządowego Centrum Bezpieczeństwa: "Jesteśmy dumni"

38
Podziel się

To efekt piosenki, która znalazła się na nowym albumie rapera "Pocztówka z WWA Lato '19". Słuchaliście już?

Taco Hemingway otrzymał podziękowania od... Rządowego Centrum Bezpieczeństwa: "Jesteśmy dumni"
bCNmVXwB

Taco Hemingway to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych polskich artystów młodego pokolenia. Jego kolejne wydawnictwa cieszą się ogromną popularnością, a bilety na koncerty rozchodzą się w zawrotnym tempie. Kilka dni temu Filip Szcześniak postanowił zaskoczyć swoich fanów i niespodziewanie przyspieszył premierę swojej nadchodzącej płyty, Pocztówka z WWA, Lato '19. We wtorek wydawnictwo zostało udostępnione na jego kanale oraz w serwisach strumieniowych.

Na nowym wydawnictwie Taco Hemingway porusza wiele tematów, w tym politycznych i społecznych. Nie obyło się też bez nawiązań do jego związku z córką Kingi Rusin, Igą. Iga Lis oczywiście mocno wspiera ukochanego i pomogła mu w reklamowaniu nowego wydawnictwa na swoim koncie na Instagramie. Co ciekawe okazuje się, że nowe piosenki Taco Hemingwaya dotarły też w miejsca, z których raczej nie spodziewałby się odzewu.

bCNmVXwD

Na fanpage'u Rządowego Centrum Bezpieczeństwa pojawiły się właśnie podziękowania dla rapera, który umieścił na swojej najnowszej płycie nagranie zatytułowane Alert RCB. Jest to wyraźna inspiracja przesyłanymi przez instytucję alertami pogodowymi. W swoim wpisie RCB wyraziło wdzięczność za to, że ich praca również może być inspiracją dla artystów. Na post zareagowało ponad tysiąc osób.

Nowy album Taco Hemingwaya zatytułowany Pocztówka z WWA, Lato '19 trafił do sieci 23 lipca. Wcześniejsza data premiery była ustalona na 9 sierpnia, jednak raper udostępnił swoje utwory wcześniej. Sierpniowa data z kolei dotyczy fizycznej wersji wydawnictwa. 28 września z kolei odbędzie się koncert Taco Hemingwaya i Dawida Podsiadło, który będzie miał miejsce na PGE Narodowym. Mimo, że do faktu zostało jeszcze dwa miesiące, to bilety na wydarzenie wyprzedały się dużo wcześniej.

Doceniacie gest Rządowego Centrum Bezpieczeństwa?

bCNmVXwJ
bCNmVXxe
KOMENTARZE
(38)
gość
rok temu
Przydaje się to ostrzezenie. Ostatnio zostawiłam uchylone okna wychodząc z domu. Po sms wróciłam zamknęłam, podłożyłam ręczniki. Choć mam nowe okna, tak lało ,ze na następny dzień z tych ręczników wyciskałam wodę.Zalałoby mnie doszczetnie.
Gość
rok temu
Wkręcił się do resortowej rodzinki i nie zginie.
gość
rok temu
A o skrzypiącyn materacu z Igą słyszeliście? Iga sexmuza
bCNmVXxf
KACZMAREK
rok temu
może z Czarkiem Lisem w duecie coś nagra
gość
rok temu
On wygląda jak taki drobny kolumbijski rzezimieszek albo płotka w kartelu narkotykowym z tych rejonów...
Najnowsze komentarze (38)
Gość
rok temu
Ostatnie 5 SMS z tego centrum i nie spadła nawet kropelka deszczu, śmiem twierdzić że to jeszcze jedno wyciąganie kasy i pozorna działalność
gość
rok temu
Nie ogarniam zachwytu nad tym panem
gość
rok temu
ma cos w sobie, przystojny chlopak i zdolny :) powodzenia
Gość
rok temu
Jakos mnie irytuje ten facet, ni i jeszcze ta Iga.
gość
rok temu
Hmm, jak by tu nazwać swój tfurczy projekt muzyczny? Może wezmę nazwę ulubionej potrawy i dodam do tego nazwisko ulubionego pisarza? Mam to! Burger King!
Gość
rok temu
Akurat to najsłabszy utwór na tej płycie
gość
rok temu
Sanatorium to jest hicior
Gość
rok temu
Taco pokaż cycki buahah
bCNmVXwX
Gość
rok temu
Muzyka schodzi na psy
Gość
rok temu
No i ok
Gość
rok temu
Nie znam jego żadnego kawałka.
gość
rok temu
Kto to w ogóle jest
Gość
rok temu
Nie znam twórczości ale mam przed oczyma jego męskie piersi :( ginekomastię się leczy, moze byc wynikiem poważniejszych zaburzeń.
gość
rok temu
Ładniutki 😍
bCNmVXxz