Środa 31.07.2019 15:45

ASAP Rocky. Machine Gun Kelly ZBOJKOTUJE szwedzkie słodycze? Przez aresztowanie rapera...

ASAP Rocky A$AP Rocky hotnews

ASAP Rocky. Machine Gun Kelly ZBOJKOTUJE szwedzkie słodycze? Przez aresztowanie rapera...

ASAP Rocky wciąż przebywa w szwedzkim areszcie w związku z oskarżeniami o napaść. W lipcu media społecznościowe obiegło nagranie ze Sztokholmu, na którym raper okłada pięściami przechodnia. Wkrótce jego sprawą zainteresowała się tamtejsza policja i został aresztowany. Od tego czasu wstawiło się za nim wielu znajomych z show-biznesu, a także sam Donald Trump. Ostatnio sprawy w swoje ręce postanowiła wziąć nawet jedna z fanek rapera, która groziła, że... wysadzi szwedzką ambasadę w Waszyngtonie.

Zobacz: ASAP Rocky. Fanka rapera aresztowana w Waszyngtonie. Groziła, że WYSADZI SZWEDZKĄ AMBASADĘ!

Aresztowanie ASAP Rocky'ego wzbudziło nie tylko reakcję fanów, lecz także wielu amerykańskich gwiazd. W roli jego obrońców rapera do tej pory wystąpili chociażby Sean "Diddy" Combs, Nicki Minaj, Post Malone oraz Kanye West i Kim Kardashian. Tym ostatnim udało się co prawda przekonać Donalda Trumpa, żeby wstawił się za raperem, jednak ten gest nie przyniósł żadnego rezultatu. Teraz do listy gwiazd stojących w obronie ASAP Rocky'ego dołączył Machine Gun Kelly.

Jak donosi amerykański serwis TMZ, Machine Gun Kelly również stoi po stronie Rocky'ego i domaga się jego uwolnienia przez szwedzki wymiar sprawiedliwości. Na pytanie dziennikarza, czy zdecydowałby się w związku z tym na bojkot szwedzkich słodyczy, raper nie wykluczył takiej możliwości. Jako przykład podali cukierki Swedish Fish w kształcie rybek firmy Cadbury, które lata temu stały się niezwykle popularne.

J***ć Swedish Fish - rzucił raper.

Pół żartem, pół serio, dziennikarz nie odpuścił jednak i dalej drążył temat. Zapytał również, czy raper zbojkotowałby również inne szwedzkie firmy, takie jak na przykład Ikea czy Spotify. O ile pierwszą z wymienionych pominął z milczeniem, tak w drugim z przypadków postanowił jednak zaprotestować.

Wow, z tym Spotify już nie przesadzajmy... Ale Swedish Fish tak, bojkotujemy, dopóki Rocky nie wyjdzie z aresztu - odpowiedział Machine Gun Kelly.

Przypomnijmy, że ASAP Rocky został aresztowany 3 lipca w Szwecji. Kilka dni temu prokurator Daniel Suneson potwierdził, że raper i dwaj inni mężczyźni usłyszeli zarzut napaści. Tym samym nie zostali zwolnieni z aresztu. Sąd podobno nie uwierzył w tłumaczenie, że raper działał w samoobronie i został sprowokowany. Podczas pierwszej rozprawy ASAP Rocky nie przyznał się do winy. Grozi mu do 2 lat więzienia.

Myślicie, że ASAP Rocky będzie dumny z konsekwentnych przekonań swoich obrońców?

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (55)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 55
Odpowiedz
101 13
zgłoś
Gość 31.07.2019 15:52
Nie znam ludzi
Odpowiedz
20 2
zgłoś
gość 31.07.2019 15:53
ALE DNO
Odpowiedz
171 19
zgłoś
Gość 31.07.2019 15:54
O masakra, niech zajmą się tym bałaganem jaki panuje w tym kraju. Są dzielnice gdzie policja nawet nie wjeżdża...
Odpowiedz
33 18
zgłoś
Gość 31.07.2019 15:58
Ale on nie jest ponad prawem. Złamał je to musi odpowiedzieć za swój czyn. A nie zachowywac się jak nieodpowiedzialne g.wniarz
Odpowiedz
247 4
zgłoś
Angie 31.07.2019 15:58
Heh swedish fish zbojkotuje ale juz spotify ktore przynosi mu dochod to juz "nie przesadzajmy". Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniadze, taki to oddany kolega
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 55