Środa 31.07.2019 18:15

Ewa Chodakowska wypoczywa na Mykonos w ekskluzywnym hotelu. Cena za noc sięga nawet 10 TYSIĘCY ZŁOTYCH!

Ewa Chodakowska

Ewa Chodakowska w ciągu ostatnich kilku lat stała się prawdziwą bizneswoman. "Trenerka wszystkich Polek" konsekwentnie pomnaża swój majątek, a jej firmy specjalizujące się w sprzedaży dietetycznych przekąsek oraz akcesoriów do fitnessu rozwijają się w zatrważającym tempie. Nic więc dziwnego, że przedsiębiorcza 37-latka inwestuje w nieruchomości. W samej tylko Grecji kupiła do tej pory aż trzy.

Zobacz: Ewa Chodakowska chwali się mieszkaniem w Atenach. Fanki: "To ty nam pokazujesz, jak spełniać marzenia. Przy twoim szczęściu JESTEM AŻ PIJANA"

Mimo że Choda jest właścicielką kilku mieszkań w ojczyźnie swojego męża, chętnie zatrzymuje się w tamtejszych luksusowych hotelach. Jak przyznała w najnowszym poście na Instagramie, szczególnie upodobała sobie jeden z nich, który mieści się na greckiej wyspie Mykonos: Niezmiennie od 6 lat mieszkamy z mężem w tym samym hotelu, gdzie zachody słońca kładą na kolana - zdradziła.

Ustaliliśmy, że jeżeli chcielibyśmy skorzystać z najtańszej opcji w ulubionym hotelu Ewy i Lefterisa, musielibyśmy zapłacić ponad 5 tysięcy złotych za noc. Oprócz tego, Cavo Tagoo, bo tak nazywa się kurort, oferuje m.in. apartament z basenem w grocie czy Złotą Villę, w której noc warta jest 10 tysięcy złotych.

Zobaczcie, z jakich jeszcze udogodnień korzysta trenerka.

« Poprzednie 1/8

Ewa Chodakowska zdradziła, w jakim hotelu wypoczywa na Mykonos. Cena za noc to nawet… 10 TYSIĘCY ZŁOTYCH!

2Ewa Chodakowska zdradziła, w jakim hotelu wypoczywa na Mykonos. Cena za noc to nawet… 10 TYSIĘCY ZŁOTYCH!

fot. Instagram/cavotagoomykonos