Środa 14.08.2019 09:45

Anna Lewandowska zapowiada kolejny "secret project"... "MARZENIA SIĘ SPEŁNIAJĄ!"

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska zapowiada kolejny "secret project"... "MARZENIA SIĘ SPEŁNIAJĄ!"

Anna Lewandowska niewątpliwie ma głowę do interesów. Żona Roberta Lewandowskiego prężnie rozwija kilka autorskich projektów i ma na tym polu spore sukcesy. Jej wysiłek nie idzie na marne, bo produkty sygnowane nazwiskiem trenerki przynoszą ogromne przychody. Lewandowscy regularnie próbują pomnożyć swój imponujący majątek. Robert był już między innymi twarzą szamponów do włosów, maszynek do golenia czy nawet proszku do prania.

Zobacz: Radosna Anna Lewandowska na premierze magazynu dla "kobiet sukcesu"

Anna Lewandowska znana jest też z zamiłowania do prezentowania fanom kolejnych "secret projectów". Trenerka raz po raz zaskakuje swoich obserwujących na Instagramie kolejnymi zapowiedziami, które potem konsekwentnie realizuje. Tak jest i tym razem, a wyraźnie zadowolona Anna udostępniła nowe zdjęcie z planu. Jednocześnie pochwaliła się swoją drugą największą pasją.

Będąc małą dziewczynką, chciałam zostać operatorem filmowym. Miałam możliwość poznać pracę po drugiej stronie kamery jeżdżąc na plany filmowe. Ostatecznie postawiłam na SPORT. Niemniej, nawet teraz marzenie z dzieciństwa do mnie wraca, dając okazję do ponownego obcowania z kamerą. I jak to się mówi "historia zatoczyła krąg"? No prawie zatoczyła. UWAGA, marzenia się spełniają... - napisała Anna Lewandowska na Instagramie.

Trenerka oczywiście nie zdradza jeszcze wszystkich szczegółów nowego projektu - w końcu "secret project" nie jest kompletny, jeśli trenerka nie potrzyma fanów w niepewności. Co ciekawe, Anna założyła też kolejny profil na Instagramie, który póki co roboczo nazwała "Anna Lewandowska New Project". Póki co pojawiło się na nim jedynie logo, ale to zapewne dopiero początek. Nowe konto trenerki obserwuje teraz niecałe 10 tysięcy osób.

Zobaczcie, jak Anna Lewandowska zapowiada swój kolejny "secret project". Umieracie z ciekawości?

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

As a little girl, I wanted to become a cinematographer. I had the opportunity to get to know the other side of the camera by going to film sets. I became an athlete, Nevertheless, even now my childhood dream comes back to me, giving me the opportunity to experience the camera again 😌👍 ______________________________ Będąc małą dziewczynką chciałam zostać operatorem filmowym. Miałam możliwość poznać pracę po drugiej stronie kamery jeżdżąc na plany filmowe. Ostatecznie postawiłam na SPORT. Niemniej, nawet teraz marzenie z dzieciństwa do mnie wraca, dając okazję do ponownego obcowania z kamerą 😌👍. I jak to się mówi „historia zatoczyła krąg”?😚 No prawie zatoczyła😉 UWAGA, marzenia się spełniają... #women #marzenia #work #film #annalewandowska #newproject #healthyplanbyann #Warsaw @anna_lewandowska_new_project #photo @szulcworks

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)Sie 13, 2019 o 12:38 PDT

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (254)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 254
Odpowiedz
216 22
zgłoś
Gość 14.08.2019 09:47
Nie.
Odpowiedz
494 35
zgłoś
Gość 14.08.2019 09:47
Nie, nie jesteśmy ciekawi!!
Odpowiedz
208 17
zgłoś
myhorek 14.08.2019 09:47
z taką kasą może być kim chce
Odpowiedz
335 30
zgłoś
Gość 14.08.2019 09:48
Niechaj się jej wiedzie, i tak wszyscy skończymy 2 m pod ziemia. Dziękuję pozdrawiam H.M
Odpowiedz
33 15
zgłoś
Gość 14.08.2019 09:48
Przedsiębiorcza jest☺️
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 254