Trwa ładowanie...
Przejdź na

Marta Manowska miała wypadek? "Poczuła przeszywający ból"

40
Podziel się

Gwiazda TVP doznała kontuzji podczas uprawiania sportów wodnych. Prowadząca "The Voice Senior" wraca jednak do formy.

Marta Manowska miała wypadek? "Poczuła przeszywający ból"
bDmDVDIl

Marta Manowska jest jedną z największych gwiazd TVP. Zaskarbiła sobie sympatię widzów jako gospodyni programu Rolnik szuka żony. Nic dziwnego, że włodarze stacji zaproponowali jej prowadzenie kolejnego programu – Sanatorium miłości. Dla gwiazdy znalazło się też miejsce w nowym formacie The Voice Senior. I choć celebrytka powinna niebawem pojawić się na wielkiej imprezie ramówkowej, jej obecność stanęła pod znakiem zapytania. Wszystko dlatego, że niedawno, podczas uprawiania sportów wodnych, uległa ponoć wypadkowi.

Wykonała gwałtowny ruch i poczuła przeszywający ból. Kontuzja, na szczęście, okazała się niezbyt poważna. Marta przez parę dni musiała jednak chodzić w kołnierzu ortopedycznym, aby ustabilizować kręgosłup w odcinku szyjnym. Miała też kilka zabiegów fizjoterapii – powiedział w rozmowie z tygodnikiem Rewia jeden z pracowników stacji.

bDmDVDIn

Na szczęście Manowskiej udaje się wrócić do formy i nagrania kolejnych odcinków odbędą się zgodnie z harmonogramem. Gwiazda czuje dużą presję i chce wywiązać się jak najlepiej ze swoich obowiązków.

Lubicie oglądać programy prowadzone przez Manowską?

bDmDVDIO
KOMENTARZE
(40)
Gość
rok temu
Niesamowity news
gość
rok temu
Newsy dla emerytów irencistow
Gość
rok temu
jest sztuczna a jej ruchy i formulki wyuczone i mechaniczne do granic wytrzymalosci... masakra jakas, do tego ten wiecznie szczerzacy uśmiech..
bDmDVDIP
gość
rok temu
Czy ona kogos interesuje? Ale tak szczerze?
Gość
rok temu
Poznałam osobiście. Nadeta i pusta dziewczyna. Do tego uważa, że prowadzenie tych programów dla ubogich jest jakimś wielkim sukcesem.
Najnowsze komentarze (40)
Bóg
rok temu
Kogo to obchodzi? Z czego ona w ogóle jest znana? Z tego, ze jest prezenterka ? Czyli, ze jest znana z tego, ze jest znana? Co wielkiego dla ludzkości zrobiła? Próżność was zgubi! W adwokacie diabła ! Diabeł mówi „próżność to moj ulubiony grzech”
Gość
rok temu
Przejął się szybko i jeszcze cały czas zabiega o atencje.no sorry ładna ale po co ten lans.i sztuczne podgrzewanie tanie
Gość
rok temu
Przaśna buła
Gość
rok temu
DODAJ
GENIA
rok temu
Nie
Pan Bóg
rok temu
Za to co powiedziała zostaje wygnana z mojego serca.
gość
rok temu
A tam ,,, zarabia n zycie, a za plecami, ech dosyc mam przebywania w domu starców
gość
rok temu
Fajna babka powodzenia i samych sukcesów.
bDmDVDIH
gość
rok temu
Gdzies slyszalam jej ksywe: ludzik LEGO, dobre, pasuje!!!
Kurtki
rok temu
Nie wiem co ona robi
Gość
rok temu
I po Co nam to wiedziec
Gość
rok temu
Serio? Ja czekam miesiace na zabiegi i nikogo moj rozwaliny kręgosłup nie interesuje. A ze zwijam sie z bolu? Nie ja jedna.
gość
rok temu
srednio interesujaca kobieta
Morelo dr
rok temu
To jest dopiero miś na miarę naszych czasów. I się później dziwić, że określenie "gwiazda" stało się takie wyświechtane. Niech już każdy będzie gwiazdą. Masakra.
bDmDVDJj