Trwa ładowanie...
Przejdź na

Anna Kerth urodziła! Gwiazda "Na Wspólnej" zdradziła płeć dziecka (FOTO)

54
Podziel się:

Aktorka została mamą po raz drugi. Wrzuciła do sieci urocze zdjęcie syna.

Anna Kerth urodziła! Gwiazda "Na Wspólnej" zdradziła płeć dziecka (FOTO)

Dobrą nowiną gwiazda podzieliła się w nocy z czwartku na piątek za pośrednictwem swojego Instagrama. Pani Annie popularności przysporzyła rola Małgosi Zimińskiej z serialu Na Wspólnej. Aktorka od czterech lat jest żoną Michała Gosiewskiego. Para razem wychowuje już jednego syna, który przyszedł na świat dwa lata temu. Przy okazji drugiego porodu Anna zdecydowała się na bardzo osobisty wpis. Pod uroczym zdjęciem malutkich stópek aktorka rozwinęła się w podziękowaniach.

Jest tak wiele osób, które wspierały nas na tej ostatniej acz mega trudnej i wyjątkowo długiej prostej! Rodzina - która wspierała zawsze i cierpliwie czekała, gdy my po raz kolejny odpowiadaliśmy, że "czekamy dalej". Przyjaciele, którzy nie dali nam zwariować, odwiedzając nas i przygarniając, by życie wciąż wyglądało normalnie. A przy tym ofiarując swoją pomoc „w nocy o północy”... Osoby, które dbały o nasz komfort i psychiczny spokój, były wyrozumiałe i służyły nie tylko swoim profesjonalizmem, ale i dobrym słowem czy gestem.

A nawet osoby, dzięki którym mogłam brać udział w nowych projektach pomimo niepewności czasu. Nie sposób tu wymienić każdego z osobna, ale te osoby wiedzą, że to o nich mowa. Jeszcze raz DZIĘKUJEMY - napisała.

Z dumą zaliczyła się do grona VBAC czyli kobiet, które rodziły drugie dziecko siłami natury, pomimo pierwszego porodu metoda cesarskiego cięcia.

Skoro mam już Waszą obecność i uważność chciałam napisać, że oficjalnie zostałam #VBAC , z czego jestem dumna a zarazem ogromnie wdzięczna osobom, które mnie wspierały w moim pragnieniu. Zespołowi lekarzy, którzy mi tę próbę umożliwili, a przede wszystkim "mojej" położnej, bez której ten proces i finał w tej postaci, by się nie wydarzył. To jeden z tych tematów, o którym myślę, że warto mówić, więc wkrótce pewnie osobny post na ten temat.

Gratulujemy !

__

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(54)
Gość
3 lata temu
No i gdzie to Info o płci pudel
Gość
3 lata temu
Chyba z 5 razy czytałam i nie wiem jaka płeć. Chyba, że info 'para razem wychowuje już jednego syna ' ma nas naprowadzić, że urodziła drugiego syna.
Mja
3 lata temu
Dalej nie wiem jaka płeć 😂😂
Gość
3 lata temu
Czyli jest pozszywana i na brzuchu i w okolicach intymnych. Nie chciałabym się tak masakrować. Po cesarkach nie ma przynajmniej problemów z nietrzymaniem moczu i wypadaniem tego i owego. Nie wiem o co tak walczyć.
gość
3 lata temu
WOW sensacja. Kogo to obchodzi. NIKOGO.
Najnowsze komentarze (54)
GdzieWesele.p...
3 lata temu
Życzymy zdrowia dla dziecka i mamy:)
sliczniocha
3 lata temu
te stopki wygladaja jak raciczki
Gość
3 lata temu
Ona chyba dostała role po znajomosci. Nie mój typ urody.
Gość
3 lata temu
Gratulacje !!! Dużo zdrówka !!!
Gość
3 lata temu
Lajki są zablokowane 😲
Gość
3 lata temu
Jakie paskudne giry
Gość
3 lata temu
Nie znam jej, ale wiem ze jest pozszywana na brzuchu i kroczu. Bo "gwiazda" informuje o tym Internet. Nie dala informacji o dorobku poza telenowela, ale o anatomii wiemy aż nadto. Droga Pani VBAC, Gwiady powinny mieć przede wszystkim klasę.
gość
3 lata temu
O płci jakoś nic nie ma. Za vbac gratki.
Gość
3 lata temu
Super,że urodziłeś,super,że dziecko zdrowe teraz...zniknij.
Gość
3 lata temu
A już myślałam, że tylko ja jedna nie umiem czytać ze zrozumieniem ;)
gość
3 lata temu
czy to dziecko ma jakąś chorobę skóry?!
Gość
3 lata temu
To zdjęcie jest takie okropne ze rzygac się chce te stopy jak są w pomniejszeniu na pudlu na głównej wyglądają jak jakieś mięso z mięsnego 🤢🤢🤢🤢🤢🤢
Gość
3 lata temu
Nie wiem jaka płeć i co to za gwiazda. Pierwszy raz ją na oczy widzę. Masakra.
Gość
3 lata temu
Gwiazda...ta... 😅😄😃🤣😂
Oferty dla Ciebie