Poniedziałek 26.08.2019 15:00

Robert Janowski komentuje obsadzenie Rafała Brzozowskiego w "Jaka to melodia?": "Cóż, c'est la vie, DOPIĄŁ SWEGO"

Robert Janowski Rafał Brzozowski hotnews

Robert Janowski komentuje obsadzenie Rafała Brzozowskiego w "Jaka to melodia?": "Cóż, c'est la vie, DOPIĄŁ SWEGO"

Robert Janowski przez wiele lat był prowadzącym popularnego formatu Jaka to melodia?. Sytuacja uległa zmianie rok temu, gdy Jacek Kurski uznał, że najwyższy czas na zmiany. Panowie prowadzili wyjątkowo burzliwe negocjacje, a Janowski dumnie nazywał swoją postawę "walką o honor". Ostatecznie prezenter opuścił szeregi TVP i szybko zastąpiono go Norbim.

Zobacz: Norbi o zastąpieniu Janowskiego: "Nie widzę siebie jako lamusa, który nie podoła"

Robert Janowski ani przez moment nie ukrywał, że nie jest zadowolony z decyzji Telewizji Polskiej. Norbi próbował co prawda jakoś załagodzić powstały w ten sposób konflikt, jednak chyba nie zdołał przekonać prezentera do tego, że poradzi sobie na jego miejscu lepiej, niż on. W międzyczasie Janowski postanowił nawet skomentować zwolnienie Barbary Kurdej-Szatan, która również straciła niedawno posadę w TVP.

Mimo, że debiut Norbiego w roli prowadzącego nie został przyjęty tak krytycznie, jak się tego spodziewano, Telewizja Polska postanowiła mimo wszystko wprowadzić kolejne zmiany. Tym razem ogłoszono, że Norbi i Rafał Brzozowski zamienią się miejscami, co spotkało się z niezwykle emocjonalną reakcją internautów. Na zamianę prowadzących zareagował też sam Janowski, który w rozmowie z Newserią Lifestyle skomentował wybór swojego kolejnego następcy.

Cóż, c’est la vie. Jak widać, dopiął swego. Ale gratuluję, zawsze tego chciałeś, baw się tym programem, bo jest fajny, znaczy był fajny, ale może będzie też fajny, to tyle - powiedział Robert Janowski.

Mimo dość specyficznych gratulacji Janowski zaznaczył, że nie czuje do niego żalu i życzy nowemu gospodarzowi wyłącznie dobrze. Jednocześnie postanowił wykorzystać ten moment, aby zareklamować swój nowy program, który rusza we wrześniu na antenie TV Puls. Tym razem nowy program Roberta Janowskiego ma nosić tytuł Gra Muzyka.

Ten program łączy pokolenia, bo jest naprawdę familijną, fajną rozrywką, i dla mojej mamy, i dla ludzi w moim wieku, i dla naszych dzieci - komentuje Janowski.

Co więcej, Robert Janowski nie wyklucza, że w przyszłości poprowadzi kolejny format, tym razem niezwiązany z muzyką. Chciałby w nim rozwiązywać konflikty między ludźmi. Pozostaje wierzyć, że będzie w tym lepszy niż "piorąca brudy do czysta" Justyna Żyła...

Trzymacie za niego kciuki?

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (187)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 187
Odpowiedz
480 89
zgłoś
gość 26.08.2019 15:04
Nie umie przegrywac! A ze byl za chciwy to zastapil go mlodszy kolega. C'est la vie!
Odpowiedz
294 48
zgłoś
gość 26.08.2019 15:05
Janowski teraz pewnie żałuje odejścia z Melodii, skończył w Pulsie z programem emitowanym raz w tygodniu...
Odpowiedz
222 50
zgłoś
Kubi 26.08.2019 15:05
Obydwoje siebie warci. Podstarzaly gwiazdor i artysta z koziej wolki
Odpowiedz
112 18
zgłoś
gość 26.08.2019 15:08
JANOWSKI PAMIETAMY ZONE I KRADZIEZE W USA
Odpowiedz
259 74
zgłoś
gość 26.08.2019 15:09
Podejrzany typ z tego Brzozowskiego. Talentu do konferansjerki nie ma za grosz, a pchają go do jednej z ważniejszych pozycji TVP.
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 187