Trwa ładowanie...
Przejdź na

Gosia Baczyńska: "Ubierasz moje suknie i idziesz do McDonald’s"

200
Podziel się:

A Wy w jakiej stylizacji zajadacie Big Maca?

Gosia Baczyńska: "Ubierasz moje suknie i idziesz do McDonald’s"
bECUJvCd

Gosia Baczyńska zaliczana jest do grona czołowych polskich projektantów. Kilka dni temu odbył się pokaz najnowszej kolekcji 54-latki. Prezentacji zwiewnych sukien towarzyszył znak restauracji Mc Donalds', która była głównym sponsorem imprezy, a wielka litera "M" miała być podświetlona na złoto. W oficjalnym oświadczeniu na stronie restauracji pracownicy tłumaczą, że współpraca z Baczyńską miała być elementem wizji artystycznej projektantki, która opiera się na kontraście między rzeczami ekskluzywnymi a tymi powszechnie dostępnymi. Zamysł projektantki nie wszystkim przypadł do gustu. Gosia, próbując wybrnąć z całej sytuacji, zapewniała, że w jej kreacjach można wybrać się na hamburgera.

bECUJvCG
KOMENTARZE
(200)
Gość
2 lata temu
Lecz sie pani, doskownie i w przenosni.
Gość
2 lata temu
Chyba przesadziła 😉
Gośćpppppwwwa...
2 lata temu
Firma detektywistyczna ma racje. Jak plywasz bez kapoka, po alkoholu, przechealasz sie umiejetnosciami to predzej czy pozniej to musialo sie tak skonczyc. I to nie jest hejt ani lans z ich strony tylko obiektywne stwierdzenie faktow.
bECUJvCH
gość
2 lata temu
suknie ubierać???a w co??? w bombki, światełka, jak choinkę? suknię to można co najwyżej założyć na siebie, albo ubrać SIĘ w suknię...poloniści, jak Wy uczycie???!!!
gość 3
2 lata temu
Po pierwsze nie "ubierasz moje suknie" a wkładasz, po drugie 54 - letnia Gosia? Infantylne, Gosia to może być dziecko, a nie dorosła kobieta. Po trzecie, nie ma usprawiedliwienia dla reklamy paszy, jaka jest McDonalds.
Najnowsze komentarze (200)
Gość
2 lata temu
Ale sobie sponsora znalazła 😪
gość
2 lata temu
Na siłę próbuje dorobić teorie. Gośka, sponsoring to przecież to jedna z form marketingu, tak, jak digital czy BTL. Nie się czego wstydzić, ale nie dorabiaj takiej teorii do tego, bo to śmieszne
Greta
2 lata temu
Baczynska sie skompromitowala.
gość
2 lata temu
W co ubierasz te suknie?
Gość
2 lata temu
a gdzie protest pseudo ekologów ścieki płyną do wisły gdzie pani ostaszewska ,rusin itp czyżby to nie problem to z ekologią nie ma nic wspólnego wstyd drogie panie wielki wstyd dla wszystkich tych pseudo ekologów
gość
2 lata temu
Lewa to chociaz stanik mogła na pogrzeb ubrac, nie ma to jak sterczace sutki nad grobem
gość
2 lata temu
kicz kiczem pomiata
Gość
2 lata temu
"Mniam....'
bECUJvCz
Gość
2 lata temu
Nie idę do maca bo nie chcę wyglądać jak baczyńska
gość
2 lata temu
Ale się sprzedała do Mac syfa
Wanderer
2 lata temu
jej projekty jej ( i noszących jej kreacje) sprawa jak się komuś nie podoba nie musi kupować (produktów mcdonads'a również) natomiast dowartosciowywanie się jest na pograniczu hejtu ( nie można tu użyć słowa wymądrzanie się )
Jprdl
2 lata temu
Ludzie! Ubierasz się lub kogoś, coś, a "suknię " zakładasz na siebie..... nie słowa OGLĄDNĄĆ - jest OGLĄDAĆ ale chcę, muszę OBEJRZEĆ :)))))
gość
2 lata temu
Nie jadam gniotów.
Gość
2 lata temu
Syfiara
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bECUJvDs
bECUJvDt
bECUJvDu
bECUJvDv
bECUJvDw
bECUJvDb