Niedziela 01.09.2019 15:30

Już jutro rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020. Zobaczcie, kto uczyłby w szkole Pudelka (ZDJĘCIA)

Małgorzata Rozenek Magda Gessler Krzysztof Rutkowski

Nadszedł już wrzesień, a wraz z nim początek roku szkolnego. Dzieci i młodzież powrócą do zajęć lekcyjnych po trwającej dwa miesiące przerwie. Wiele osób chętnie przedłużyłoby wakacje choćby o kilka dni, niestety nie można uciec od obowiązków. Internauci postanowili nieco umilić sobie powrót do szkolnych ławek. 

Ostatnio na Twitterze niezwykle popularny stał się hasztag "Celebryci jako nauczyciele". Tak użytkownicy oznaczają wpisy, w których wyobrażają sobie celebrytów w rolach nauczycieli. Wykorzystują cytaty znanych osób i przy ich użyciu próbują stworzyć zabawne scenki. I tak okazuje się, że internauci widzą przy tablicy m.in. Dawida Podsiadło, który jako nauczyciel fizyki mówi, że "Nie ma fal" czy Taco Hemingwaya, który nie sprawdził kartkówki, bo "w piątki leży w wannie".

Zobacz: Robert Janowski komentuje obsadzenie Rafała Brzozowskiego w "Jaka to melodia?": "Cóż, c'est la vie, DOPIĄŁ SWEGO"

Seria wpisów zainspirowała również nas. Całkowicie zgadzamy się z opiniami, że wiele znanych osób znakomicie odnalazłoby się w sali lekcyjnej. Zobaczcie, kto uczyłby w szkole Pudelka. 

Zobacz również: Pudelek nominuje celebrytów do Pokojowej Nagrody Nobla! (ZDJĘCIA)

« Poprzednie 1/8

Szkoła Pudelka. Jakich przedmiotów uczyliby celebryci?

2Szkoła Pudelka. Jakich przedmiotów uczyliby celebryci?