Trwa ładowanie...
Przejdź na

Edward Miszczak o Agnieszce Woźniak-Starak: "Wszyscy czekamy na jej powrót"

Podziel się

Dyrektor programowy TVN przyznał, że od czasu śmierci Piotra Woźniaka-Staraka nie kontaktował się z prezenterką. Zapewnił jednak, że jest otwarty na dalszą współpracę.

Edward Miszczak o Agnieszce Woźniak-Starak: "Wszyscy czekamy na jej powrót"
bCyyPozV

W zeszłym tygodniu odbyły się uroczystości pogrzebowe Piotra Woźniaka-Staraka, który zginął w wyniku wypadku na jeziorze Kisajno. W pożegnaniu producenta uczestniczyła jego rodzina i najbliżsi przyjaciele, w tym wiele osób związanych z branżą filmową i telewizyjną.

W obliczu osobistej tragedii Agnieszka Woźniak-Starak zdecydowała się wycofać z życia publicznego. Wczoraj władze TVN poinformowały, że jesienią nie wróci do pracy w telewizji i obowiązki prowadzącej Big Brothera przejmie dziennikarka muzyczna Gabi Drzewiecka.

bCyyPozX

Wiele kolegów i koleżanek z TVN-u zdecydowało się publicznie wesprzeć prezenterkę w trudnych chwilach. Dyrektor programowy stacji, Edward Miszczak w rozmowie z Super Expressem przyznał jednak, że od czasu śmierci jej męża postanowił się z nią nie kontaktować.

Sam niedawno miałem pogrzeb swojej żony i to jest straszne. Człowiek musi non stop opowiadać wszystkim, którzy dzwonią, co tak naprawdę się stało. Staram się nie dzwonić. Myślę, że przyjdzie pora na to, żebyśmy się skomunikowali. Wszyscy czekamy na jej powrót.

Miszczak, który sam niedawno przeżył śmierć żony, doskonale rozumie, z czym obecnie zmaga się Agnieszka Woźniak-Starak. Uważa, że rozmowy o tematyce zawodowej mogą zaczekać na odpowiedni moment. Podkreślił jednak, że wszyscy pracownicy stacji czekają na powrót koleżanki.

bCyyPoAd
bCyyPoAy
bCyyPoAT