Poniedziałek 16.09.2019 17:00

"Ekspresyjna" Maria Sadowska prezentuje wachlarz min na scenie PO RAZ PIERWSZY od wybuchu afery z ojcem (ZDJĘCIA)

Maria Sadowska

Nie da się ukryć, że ostatnie 2 miesiące były dla Marii Sadowskiej wyjątkowo trudne. Dziennikarz śledczy Mariusz Zielke upublicznił zeznania domniemanych ofiar ojca piosenkarki, które twierdzą, że Krzysztof Sadowski molestował je, gdy były dziećmi. Po wybuchu afery na Sadowską wylała się fala hejtu. 43-latka na jakiś czas wycofała się z show biznesu i przestała pokazywać się publicznie.

Ludzie atakują Marię Sadowską na Instagramie. "Nie wstyd ci za niego?"

W sobotę Marysia przerwała milczenie i w facebookowym poście wyjawiła fanom, że całe jej dotychczasowe życie "legło w gruzach".

Maria Sadowska przerwała milczenie po oskarżeniach dotyczących jej ojca: "Nikomu nie życzę, żeby musiał przechodzić przez takie piekło"

15 września reżyserka Sztuki kochania odważyła się wrócić na scenę i wystąpić na pierwszym od wybuchu afery koncercie, który odbył się na warszawskim Grochowie. Artystka pojawiła się na scenie w krótkiej, cekinowej sukience, prezentując widowni cały wachlarz ekspresyjnych min. W pewnym momencie Marysia włożyła na nos okulary udające czarny pasek, jakim w mediach zasłania się oczy podejrzanych. Wywołała tym nieskrywany entuzjazm publiczności.

Miewa się lepiej?

« Poprzednie 1/14

"Ekspresyjna" Maria Sadowska prezentuje wachlarz min na scenie PO RAZ PIERWSZY od wybuchu afery z ojcem

2"Ekspresyjna" Maria Sadowska prezentuje wachlarz min na scenie PO RAZ PIERWSZY od wybuchu afery z ojcem