Trwa ładowanie...
Przejdź na

Maria Sadowska przerwała milczenie po oskarżeniach dotyczących jej ojca: "Nikomu nie życzę, żeby musiał przechodzić przez takie piekło"

352
Podziel się

Piosenkarka podziękowała fanom i przyjaciołom za wsparcie w trudnych chwilach. "Niespodziewanie całe twoje dotychczasowe życie leży w gruzach"

Maria Sadowska przerwała milczenie po oskarżeniach dotyczących jej ojca: "Nikomu nie życzę, żeby musiał przechodzić przez takie piekło"
bEqpIjAR

Na początku sierpnia dziennikarz Mariusz Zielke poinformował, że dotarł do zeznań ofiar "znanego polskiego muzyka", który miał gwałcić dziewczynki poniżej 15. roku życia. Za liczne akty pedofilii, do których rzekomo dochodziło przy programach _**Tęczowy Music Box**_ czy Co jest grane?, miał odpowiadać Krzysztof Sadowski, ojciec popularnej wokalistki Marii Sadowskiej. Zielke zamieścił na Facebooku obszerny post, w którym ze szczegółami opisał swoje odkrycie.

Po wypłynięciu pedofilskiej afery, 83-letni Sadowski wydał obszerne oświadczenie, w którymstanowczo zaprzeczył oskarżeniom. W niewinność muzyka wierzy także jego była żona Liliana Urbańska.

bEqpIjAT

Niestety, z emocjonalnymi reakcjami internautów musiała zmagać się córka muzyka, Maria Sadowska. Pod wpływem ataków komentujących przestała udzielać się w mediach społecznościowych. W jej obronie stanęła nawet Dorota Szelągowska, która przyznała, że "niedopuszczalne jest obarczanie dzieci winą rodziców".

Półtora miesiąca po publikacji Zielke, Maria Sadowska zdecydowała się zamieścić na swoim Facebooku poruszający wpis:

Kochani! To były dla mnie najgorsze dwa miesiące mojego życia. Nikomu nie życzę, żeby musiał przechodzić przez takie piekło. Niespodziewanie, z dnia na dzień całe twoje dotychczasowe życie leży w gruzach... Dziękuję wszystkim, którzy wspierali mnie w tym czarnych chwilach. Nie wiedziałam, że jest Was aż tylu! Mówią "przyjaciół poznaje się w biedzie", ja więc jestem człowiekiem szczęśliwym bo jednak otoczonym wspaniałymi przyjaciółmi - zaczęła.

bEqpIjAZ

Sadowska jest wdzięczna, że po kilkutygodniowej nieobecności znów może stanąć na scenie:

Dzięki Wam mogę stać z podniesioną głową. Życie toczy się dalej, a ja muszę się podnieść nie tylko dla siebie, ale przede wszystkim dla moich ukochanych dzieci i męża. Nie pierwszy raz muzyka, film, tworzenie, bycie kreatywnym ratuje mi życie. Tak więc wracam do tego, co potrafię robić najlepiej. Dziś pierwszy raz, z duszą na ramieniu i z drżeniem serca wychodzę znów na scenę...

_

bEqpIjBa

_

bEqpIjBu
KOMENTARZE
(352)
M
2 lata temu
Ona jest ofiarą nie odpowiada za grzechy ojca!!!
Gość
2 lata temu
Strasznie przykre, że dzieci cierpią przez błędy rodziców...
Gość
2 lata temu
Jeśli jest winny to musi zostać ukarany a nie udawać że nic się nie stało bo jest rozpoznawalny i ma kasę
bEqpIjBv
gość
2 lata temu
kolezaneczki jej wspolczuja .towarzystwo wzajemnej adoracji. szkoda ze ofiarom nie wspolczuje .piosenkarka od siedmiu bolesci
Gość
2 lata temu
Nie wierze ze nic nie wiedziała. Że żadne słuchu do niej nie docierały...teraz próbuje ratować wizerunek i zrobić z siebie poszkodowana..
Najnowsze komentarze (352)
Janko M.
rok temu
Szkoda mi cię Marysiu! Ładna i zdolna jesteś. Dasz sobie radę. Powodzenia.
gość
2 lata temu
to jest niemozliwe zeby bliscy nie wiedzieli co ten zbok wyprawial
gość
2 lata temu
pani Mario czy ojciec pania tez molestowal ?czy pania oszczedzil?a moze wystarczaly mu obce dziewczynki ktore z przyzwoleniem sobie macal
gość
2 lata temu
Bardzo jej współczuję. Relacje rodzinne zdruzgotane.
iva
2 lata temu
nie jest do konca pewne jak bardzo corka bylaswiadomo juz duuuzo lat wczesniej co robi ojciec ,,,wkoncu obracala sie w tych smych kregach
gość
2 lata temu
a co matka nie wiedxiala o tych skonnosciach mopze mu nie dawala
gość
2 lata temu
!! cierpiały to ofiary tego typa. Może nie Ty Marysla powinnaś odpowiadać za błędy ojca, ale waz słowa.. bo brzmia niepoważnie..
nona
2 lata temu
Zal corki Sadowskiego
bEqpIjBn
Gość
2 lata temu
Niestety to dzięki „ temu ojcu” Maria zaistniała, nigdy nie miała talentu. Tatuś miał odpowiednie koneksje. Przykre to wszystko
gość
2 lata temu
co se dziadek namacał to jego...
jola
2 lata temu
hm... rodziców się nie wybiera, głowa do góry...
gość
2 lata temu
Współczuję jej :-( .
gość
2 lata temu
Marysiu ty przezywasz pomowienie twojego ojca o ten perfidny czyn i już jesteś nim zmęczona a co mają powiedzieć ofiary pedo...skiego czynu twojego tatusia.Ty im wspolczuj a nie tatusiowi.
Gość
2 lata temu
Jak dwa miesiące mają się do całego życia ?? No córeczko pojechałaś po bandzie .
...
Następna strona
bEqpIjBP