Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kinga Rusin o sprzątaniu lasu przez parę prezydencką: "To taka ZIELONA HUCPA"

1056
Podziel się:

Zaangażowanie głowy państwa i jego małżonki w zbieranie śmieci rozsierdziło także Karolinę Korwin-Piotrowską, która poświęciła Dudom wpis na swoim Instagramie.

Kinga Rusin o sprzątaniu lasu przez parę prezydencką: "To taka ZIELONA HUCPA"
bEEwXZWZ

W ciągu ostatnich kilku lat Karolina Korwin-Piotrowska zdążyła wyrobić sobie opinię naczelnej komentatorki polskiej rzeczywistości. Dziennikarka na swoich profilach w mediach społecznościowych ochoczo dzieli się z obserwatorami przemyśleniami dotyczącymi niemal każdej sfery życia. Nie szczędzi też komentarzy pod adresem znanych osobistości.

bEEwXZXb

Nie byłaby sobą, gdyby nie skomentowała ostatnich publikacji dotyczących pary prezydenckiej. W piątek Agata i Andrzej Dudowie ubrali się w sportowe stroje i wyruszyli na sprzątanie lasu. Choć mogłoby się wydawać, że nikt nie mógłby się przyczepić do tego, że głowa państwa wraz z małżonką oczyszcza ze śmieci Puszczę Białą, nic bardziej mylnego. Dziennikarka i tym razem nie zamierzała okazywać litości i na instagramowym profilu zamieściła obszerny wpis, w którym wytknęła prezydentowi hipokryzję:

No łzy wzruszenia zalewają mi oczy, kiedy patrzę jak nasz prezydent kocha przyrodę, jak się o nią troszczy, drzewka sadzi, taki spocony sprząta. Kampania za pasem, trzeba walczyć o głosy - zaczyna bojowo nastawiona Korwin-Piotrowska, by po chwili przejść do wymieniania wszystkich przewinień Dudy: Szkoda tylko, że nic nie zrobił, kiedy cięli puszczę Białowieską, zabijali dziki, zabijają teraz wilki, trują pszczoły, kiedy wycięli drzewa na mierzei wiślanej, kiedy tną drzewa w Bieszczadach i setkach innych miejsc, szkoda kiedy nie zrobił nic, gdy piły chodziły w całej Polsce podczas Lex Szyszko, szkoda, że na konferencji klimatycznej w Katowicach pochwalił się gigantyczną niewiedzą i ignorancją, szkoda, że spokojnie przechodzi do porządku dziennego nad tym, jak jego partia oszukała ludzi w sprawie ustawy o prawach zwierząt - pisze oburzona dziennikarka i kontynuuje:

bEEwXZXh

Pewnie poczytał badania socjologów, według których to ekologia zaczyna być numer jeden na liście zainteresowań Polaków. I teraz kombinuje, jak się przypodobać, choć jego obóz naturą gardzi, niszczy, pali ją i truje. Mam nadzieję, ze nikt mu nie zapomni przeszłości. Czekam na zdjęcie z kotkiem/pieskiem/wegetariańskim burgerem.

Jak się można domyślać, opinię Karoliny podziela zaangażowana w ekologię Kinga Rusin. Prowadząca Dzień dobry TVN nie omieszkała poprzeć koleżanki i zamieściła pod jej wpisem pełen uznania komentarz:

Zgadzam się z każdziusieńkim słowem! - pisze podekscytowana 48-latka, a w dalszej części wywodu edukuje z sadzenia drzew: I jeszcze jedno: tylko ok. 10% sadzonek ma jakiekolwiek szanse, żeby przy obecnych upałach przeżyć! Rozejrzyjcie się dookoła, po osiedlach, przy drogach, w parkach, ile młodych drzewek uschło w to lato. Tylko stare drzewo z rozwiniętym systemem korzeniowym ma szanse czerpać wodę z coraz niższego poziomu wód gruntowych. Wniosek? Nie wycinać! Chronić to, co jeszcze nam zostało! To, co widzimy na zdjęciach, to taka "zielona hucpa" - czytamy w komentarzu Rusin.

A Wy doceniacie zaangażowanie Dudów w sprawę lasów?

bEEwXZXi
bEEwXZXj
bEEwXZXC
KOMENTARZE
(1056)
gość
2 lata temu
Niech one sama zaczną dbać o ekologię - Ekologia to nie tylko słowa ale takze czyny
Gość
2 lata temu
A jak Trzaskowski zalał Wisłę fekaliami to siedziały cicho obie te pseudo ekolożki. Niech się same wezmą do roboty.
Gość
2 lata temu
Ekolog Rusin niszczy rośliny do produkcji kosmetyków, sprzedaje wszystko w plastik ach taki ekolog hipokryta
bEEwXZXD
Gość
2 lata temu
Jak Bronek strzelał do dzików, to było dobrze ? Żadne się nie odezwała. Niech zaczną od siebie ,bo obie panie szukają taniej sensacji .
gośćuhaha
2 lata temu
Nuc tej kobiecie nie pasuje ,samolubna egoistka.A tego ca zalał szambem Warszawę to kocha bo jskoś się nie udziela.Transparent do ręki i wio na miasto.
Najnowsze komentarze (1056)
gość
2 lata temu
Gdzie moje komentarze p3dAły???????? i łapki tez wylaczone śmiecie
gość
2 lata temu
Kinia i to drugie nie wiadomo co - zamknijcie ryje! tylko wy możecie byc "eko"?
gość
2 lata temu
Trzeba krytykowac wszystko co robią pisiury
gość
2 lata temu
Wszystko, byle tylko poparcie się zgadzało
gość
2 lata temu
Halo, przecież tyle petycji Rusin tworzyła żeby ratować naturę.
gość
2 lata temu
Nie wiem jak można tak po prostu pisać, że nic nie robi. Tyle pieniędzy, czasu i petycji Kinga powołała do życia że trzeba być ignorantem, żeby tego nie zauważyć.
gość
2 lata temu
Nic nie zrobiła? Przeiceż Rusin cały czas działa w sprawie ekologii...
gość
2 lata temu
Kinga jak zawsze mówi prawdę!
bEEwXZXv
gość
2 lata temu
Denerwują mnie takie tanie chwyty tuż przed wyborami...
gość
2 lata temu
Mają rację. Niech się zajmą sadzeniem drzew, a nie sprzątaniem lasu.
gość
2 lata temu
mądara kobieta
gość
2 lata temu
Jest bardzo inteligentną kobietą, uwielbiam ją
gość
2 lata temu
Rusin jest najlepsza!!!
gość
2 lata temu
Silna pozycja jako dziennikarki, silna pozycja jako obywatela ❤️
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEEwXZYo
bEEwXZYp
bEEwXZYq
bEEwXZYr
bEEwXZYs
bEEwXZXX