Miley Cyrus DOGRYZA Liamowi i Kaitlynn: "Najważniejsza jest ta prawdziwa, bezwarunkowa miłość"

64
Podziel się

Piosenkarka stwierdziła, że nie ma czytszej miłości niż ta psia. Ciekawe, co na to jej ex-mąż i przelotna kochanka...

Miley Cyrus DOGRYZA Liamowi i Kaitlynn: "Najważniejsza jest ta prawdziwa, bezwarunkowa miłość"

Nie da się ukryć, że ostatnie miesiące w życiu Miley Cyrus nie należały do szczególnie spokojnych. Po wydaniu siódmego albumu studyjnego i wyruszeniu w trasę koncertową piosenkarka wróciła do Los Angeles i zakończyła z pozoru udane małżeństwo z Liamem Hemsworthem, którego poślubiła zaledwie 7 miesięcy wcześniej. Naczelna skandalistka Hollywood nie byłaby sobą, gdyby nie wywołała kolejnej sensacji, wiążąc się z gwiazdką reality show (i przy okazji byłą żoną przyrodniego brata Jennerek), Kaitlynn Carter. Niestety, również ta relacja nie przetrwała próby czasu - gdy zaczęło robić się zbyt poważnie, Miley postanowiła przerwać wakacyjny romans i "skupić się na karierze".

Wnioskując po aktywności Cyrus w social mediach, celebrytka nie sprawia wrażenia zbytnio załamanej i ewidentnie miewa się świetnie. Na profilu instagramowym 26-latki notorycznie pojawiają się zdjęcia z kolejnych bajecznych podróży, w które gwiazda zabiera najbliższych oraz ukochane psy (posiada ich aż siedem).

Choć gwiazda zarzeka się, iż wydarzenia ostatnich miesięcy sprawiły, że bardzo dojrzała i spokorniała, jej zachowanie przeczy tym zapewnieniom. W najnowszym poście opublikowanym na InstaStory znana ze słabości do zwierząt Cyrus postanowiła raz jeszcze wyrazić swoją bezgraniczną miłość do gromadki czworonogów, nie przepuszczając przy tym okazji, żeby dogryźć ex-mężowi i przelotnej kochance.

Ja i moje dwa śmierdzące psy życzymy Wam udanej niedzieli - zaczęła niewinnie. Budzenie się w otoczeniu zwierząt to mój ulubiony sposób na rozpoczęcie dnia. Natychmiast uzmysławia mi to, że najważniejsza jest ta prawdziwa, bezwarunkowa MIŁOŚĆ. Najlepsze w zwierzętach jest to, że kompletnie nie dbają o szczegóły. Żyją według złotej zasady... kochać i być kochanym. Nic pomiędzy. Nie liczą się dla nich takie kwestie, jak bogactwo, kariera, talenty, rasa, wiek, płeć... odwzajemniają uczucie w 100 %... Proszą jedynie o opiekę w zamian za lojalność, możliwość polegania na kimś i wierność (to mi kogoś przypomina).

Wygląda na to, że Miley znacznie bardziej ceni sobie relacje z ukochanymi zwierzętami od tych z byłymi partnerami. Myślicie, że Liamowi i Kaitlynn będzie przykro?

KOMENTARZE
(64)
Gość
6 miesięcy temu
Zaraz zaś zacznie ćpać bo została sama, a jej ex mąż się na nią wypiął ( i bardzo dobrze!)
Gość
6 miesięcy temu
Holiłud niszczy ludzi
Gość
6 miesięcy temu
Jak można dawać psu się lizać po ustach? Obrzydliwe.
Gość
6 miesięcy temu
On wymaga bezwarunkowej milosci od innych ale sama nawet zwyczajnie po ludzku kochac nie umie. Bedzie sie yetsz z psami bxykac?
Gość
6 miesięcy temu
Widav xe jest niedojrzala emocjonalnie i nie rozuimie na czym milosc polega. Sama niech zobaczy czy do takiej milosci jest zdolna. Nieustannie warunkuje milosc, stosuje odwet
Najnowsze komentarze (64)
Gość
6 miesięcy temu
Kornel bigamista
gość
6 miesięcy temu
Miłość to też stawianie granic i wymaganie, bo to buduje człowieka. Miłość ma pomagać stać się lepszymi. Miłość do psa to też na przykład dyscyplina. To nie prawda, że pies, który nie będzie miał stawianych warunków będzie bardziej kochał właściciela, niż ten dobrze wychowany. To można w pewnym sensie przenieść również na ludzi. Oj Miley pogubiłaś się...
Gość
6 miesięcy temu
Niech się nią psychiatra zajmie bo szkoda czasu na analizę waratki
Gość
6 miesięcy temu
Ona jest chora. Pieniądze jednak szczęścia nie dają
gość
6 miesięcy temu
zepsute dziecko
gość
6 miesięcy temu
To teraz po chłopaku i dziewczynce przyszła pora na bzykanie piesków?
Gość
6 miesięcy temu
Biedne psy.
Gość
6 miesięcy temu
Niech chociaż psom da spokuj.!!
😂😂😂
6 miesięcy temu
Bo sex to znaczy płeć tempa dziewczyno.
gość
6 miesięcy temu
Po prostu nie każdy nadaje się do związku. Ale takie osoby nie powinny zawracać głowy innym osobom ślubami czy obiecankami o partnerstwie i związku jeżeli zupełnie je to nie obchodzi.
gość
6 miesięcy temu
Jak na nią patrzę, to czuję smród starego potu :/ obrzydliwa jest, wygląda jakby się nie myła
Gość
6 miesięcy temu
Guzik jej do tego, sama tak chciala
Gość
6 miesięcy temu
Nie zdziwilbym sie jskby sie z pieskami zabawiala dewiantka jedna.
Gość
6 miesięcy temu
Pięknie napisała, pieski śliczne
...
Następna strona