Trwa ładowanie...
Przejdź na

Sandra Kubicka desperacko ratuje wizerunek. PRZYPROWADZIŁA PSA do "Tańca z Gwiazdami"!

233
Podziel się:

Biedny ten pies - albo celebryci przerzucają go między sobą jak zabawkę, albo ciągają po programach telewizjnych.

Sandra Kubicka desperacko ratuje wizerunek. PRZYPROWADZIŁA PSA do "Tańca z Gwiazdami"!

O Sandrze Kubickiej głośno jest ostatnio tylko z jednego powodu: przez aferę z psem Joanny Opozdy. Kubicka obiecała się nim zaopiekować, a później beztrosko oddała koleżance. Gdy Opozda się o tym dowiedziała, opowiedziała wszystko na InstaStories.

Wyjaśnienia Kubickiej były dość mętne. Wspomniała coś o tym, że piesek gryzł inne jej zwierzaki. Zamiast jednak wyjaśnić dokładnie, co się wydarzyło i udowodnić, że czworonóg naprawdę jest w dobrych rękach, skupiła się na atakowaniu Opozdy.

Opozda oczywiście nie puściła tego płazem, więc instagramowa kłótnia trwała jeszcze przez jakiś czas. W jej ostatniej odsłonie, Joasia żaliła się, że jest na przegranej pozycji, bo "nie ma PR-owca, tylko jest zawsze sobą".

Z usług PR-owca zdecydowanie korzysta natomiast jej rywalka, bo trudno uwierzyć, że za tym, co stało się w dzisiejszym "Tańcu z Gwiazdami" nie stał spec od wizerunku. Gdy Sandra skończyła już tańczyć fokstrota i wysłuchiwać zachwytów jury, wypowiedziała się w sprawie "psiej afery"

Ten tydzień był naprawdę denerwujący. Wykończył mnie psychicznie. Skoro tutaj jestem to chciałam podziękować za wsparcie. Zaapelować do serc wszystkich widzów o przemyślaną adopcję zwierząt ze schronisk. Piesek jest dzisiaj z nami. Mam nadzieję, że wszyscy nauczymy się czegoś z moich błędów - mówiła przejęta.

Piesek istotnie był obecny - kamera na moment pokazała, że siedzi na widowni z koleżanką Kubickiej. Czy jednak był to właśnie ten zwierzak, od którego zaczęła się afera? Pewności mieć nie możemy. Jeśli jednak - jak twierdziła wcześniej Sandra - pies jest nerwowy i ciężko znosi stres, studio telewizyjne, w którym głośno gra muzyka z pewnością nie jest miejscem, gdzie powinno się go zabierać.

A co Wy o tym myślicie?

KOMENTARZE
(233)
Gość
2 lata temu
Biedny piesek!
Gość
2 lata temu
Widziałam relacje u jej menagerki . Tak mi żal tego psa . Traktują go jak kukiełkę :((( żeby tylko Sandra wypadła PRowo korzystnie . Smutno się na to patrzy
Gość
2 lata temu
Niech fałsz i obłuda w postaci tej Pani odpadnie dzisiaj.
gość
2 lata temu
leiten jaka zaklamana dodaje ciagle tego psa na story !!! mam nadzieje ze oddadza tego psa !!!!!! biedny pies co za podli ludzie !! asia mowila prawde teraz nie ma zludzen!! wszystko na pokaz, niewazne jak czuje sie pies
Gość
2 lata temu
dziewczyno- proponuje: idz imnie wracaj- spalona jestes w Polsce
Najnowsze komentarze (233)
Kicia
3 miesiące temu
Piesek musi być z tymi, których pokochał, bo ma w sobie wierność niesprzedajną. Nie jest zabawką. On nie ma imienia "Baron" ?
Gość
2 lata temu
Nie glosujcie na nia!!!
gość
2 lata temu
Ale ona pusta
Gość
2 lata temu
Chore !
Gość
2 lata temu
Pseudoastra tortura-canii (Celebritaceae)
Gość
2 lata temu
To podobno nie ten pies!
Gość
2 lata temu
Pustostan umysłowy!!!
Gość
2 lata temu
Dziwię się ludziom za kulisami,jak można zrobić coś takiego tym bardziej że jest to pies po przejściach
Gość
2 lata temu
JAK MOZNA OSLA NAUCZYC POSLUSZENSTWA
Gość
2 lata temu
Niech spada !! Nieodpowiedzialna! Chciała mieć pewnie lajkow więcej na insta!!
Gość
2 lata temu
Nagonka widzę jest na nią.
Gość
2 lata temu
Ma denerwujący wyraz twarzy
gość
2 lata temu
niech odpodnie !
Gość
2 lata temu
Nic mu nie będzie!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie