Piątek 04.10.2019 21:00

Sandra Kubicka desperacko ratuje wizerunek. PRZYPROWADZIŁA PSA do "Tańca z Gwiazdami"!

Sandra Kubicka Taniec z Gwiazdami

Sandra Kubicka desperacko ratuje wizerunek. PRZYPROWADZIŁA PSA do "Tańca z Gwiazdami"!O Sandrze Kubickiej głośno jest ostatnio tylko z jednego powodu: przez aferę z psem Joanny Opozdy. Kubicka obiecała się nim zaopiekować, a później beztrosko oddała koleżance. Gdy Opozda się o tym dowiedziała, opowiedziała wszystko na InstaStories.

Sandra Kubicka przygarnęła psa od Joanny Opozdy i ODDAŁA GO kilka dni później? "Pieska już nie ma"

Wyjaśnienia Kubickiej były dość mętne. Wspomniała coś o tym, że piesek gryzł inne jej zwierzaki. Zamiast jednak wyjaśnić dokładnie, co się wydarzyło i udowodnić, że czworonóg naprawdę jest w dobrych rękach, skupiła się na atakowaniu Opozdy.

Sandra Kubicka odpowiada Joannie Opoździe: "JEST Z TEGO ZNANA, ŻE O WSZYSTKIM MUSI OPOWIEDZIEĆ NA INSTAGRAMIE. Ona chce uwagi!"

Opozda oczywiście nie puściła tego płazem, więc instagramowa kłótnia trwała jeszcze przez jakiś czas. W jej ostatniej odsłonie, Joasia żaliła się, że jest na przegranej pozycji, bo "nie ma PR-owca, tylko jest zawsze sobą".

Z usług PR-owca zdecydowanie korzysta natomiast jej rywalka, bo trudno uwierzyć, że za tym, co stało się w dzisiejszym "Tańcu z Gwiazdami" nie stał spec od wizerunku. Gdy Sandra skończyła już tańczyć fokstrota i wysłuchiwać zachwytów jury, wypowiedziała się w sprawie "psiej afery"

Ten tydzień był naprawdę denerwujący. Wykończył mnie psychicznie. Skoro tutaj jestem to chciałam podziękować za wsparcie. Zaapelować do serc wszystkich widzów o przemyślaną adopcję zwierząt ze schronisk. Piesek jest dzisiaj z nami. Mam nadzieję, że wszyscy nauczymy się czegoś z moich błędów - mówiła przejęta.

Piesek istotnie był obecny - kamera na moment pokazała, że siedzi na widowni z koleżanką Kubickiej. Czy jednak był to właśnie ten zwierzak, od którego zaczęła się afera? Pewności mieć nie możemy. Jeśli jednak - jak twierdziła wcześniej Sandra - pies jest nerwowy i ciężko znosi stres, studio telewizyjne, w którym głośno gra muzyka z pewnością nie jest miejscem, gdzie powinno się go zabierać.

A co Wy o tym myślicie?

fot. Instagram

 

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (324)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 324
Odpowiedz
32 7
zgłoś
Gość 04.10.2019 21:13
Sandra pochodzi ze Zbuczyna...
Odpowiedz
84 11
zgłoś
Gość 04.10.2019 21:13
Willa wozniaka staraka byla we Wkreceni 2 jako willa glownego bohatera
Odpowiedz
31 25
zgłoś
Gość 04.10.2019 21:13
O ja, nie ma już o co afer robić.. żenada
Odpowiedz
49 28
zgłoś
gość 04.10.2019 21:14
gość: PiS zabija demokrację a rodacy puszczają się za 500+...
Smutne
Odpowiedz
77 8
zgłoś
Gość 04.10.2019 21:14
Napiszcie o jej ojcu, który żyje istnieje i ma z nią zdjęcia na fb!!!
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 324